Банер

Новий номер

№24(343) грудень 2016	 

	Бюджетно-податкові новації

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Механізація АПК

Мульчувальний обробіток пару

Андрій ГОРБАТЕНКО, Володимир СУДАК, Лідія ДЕСЯТНИК
кандидати с.-г. наук,
ДУ Інститут зернових культур НААН України
В умовах потепління клімату, надмірних техногенних навантажень та зниження родючості чорноземів Степу виникає необхідність удосконалення технологічних систем обробітку ґрунту й удобрення при вирощуванні пшениці озимої по чистому пару з метою економії ресурсів, покращення фітосанітарного стану та вологозабезпеченості посівів, підвищення урожайності і якості зерна.
Детальніше...
 

Optumальний трудівник від Case IH

Дмитро РАДІОНОВ, спеціально для "АС"
22 вересня у м. Харків під час урочистого відкриття шоу-руму Case IH в представництві компанії UkrFarming відбулась офіційна презентація нового трактора OPTUM, який має всі шанси стати вигідним придбанням для багатьох господарств.
Детальніше... №20(339) жовтень 2016
 

Універсальні жатки для збирання кукурудзи та соняшнику (ВІДЕО)

Володимир ВДОВЕНКОканд. техн. наук
Ринок жаток для зернових комбайнів у відповідності до принципів дії такого роду приставок/головок і споживчого попиту на них умовно ділиться на три основних сектори. Сюди входять універсальні жатки низького зрізу для збирання тонкостебельних зернових і бобових культур (зі знімними бічними розподілювачами- вертикальними косарками для ріпаку…); жатки для збирання стиглих кукурудзяних качанів і зерен; соняшникових дозрілих суцвіть-кошиків i насіння. Причому за допомогою спеціальних однотипних комплектiв (Sunflower Kit / Sonnenblumenkit) багато моделей кукурудзяних жаток можна при необхідності переобладнувати для збирання соняшнику. Що, безумовно, цікаво з точки зору економії, наприклад, фінансових ресурсів невеликим і середнім за масштабами обробітку землі агрогосподарствам, які не можуть щороку без зміни сівозміни засівати свої поля соняшником, керуючись при цьому ощадними технологіями обробітку грунту.
Детальніше... №20(339) жовтень 2016
 

Технології догляду за ґрунтом у садах

І. В. ТИМОШОКканд. техн. наук
Інститут садівництва НААН
Утримування ґрунту в належному стані та забезпечення рослин необхідними поживними речовинами є необхідною умовою отримання високих урожаїв. Система утримування ґрунту в міжряддях і пристовбурних смугах саду включає комплекс агротехнічних заходів, спрямованих на збереження та підвищення його родючості, запобігання ерозії, створення необхідних умов для аерації, сприятливого водного поживного і теплового режиму, а також забезпечення можливості виконувати агротехнічні операції у найбільш оптимальні агротехнічні терміни незалежно від погодних умов.
Детальніше... №20(339) жовтень 2016
 

Причепи від європейських виробників

Віктор БОРЗНЕНКО, Сергій ПТАШУК
спеціально для "АС"
Провідні машинобудівні компанії ЄС мають у своїх лінійках по кілька модифікацій причіпних конструкцій, які дозволяють збільшити вантажомісткість транспортних засобів і обсяги перевезення необхідних у сільському господарстві вантажів.
Детальніше... №19(338) жовтень 2016
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 87