Банер

Новий номер

№14(357) липень 2017	 

	Жнива: фініш та старт

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Механізація АПК

Мобільні кормороздавачі-змішувачі

Пріоритетні технології тваринництва передбачають роздачу кормових сумішей, збалансованих за поживністю відповідно до вживаного раціону для кожної із технологічних груп тварин. Для реалізації цієї технології роздачі корму новий рівень розвитку отримали конструкції мобільних змішувачів-роздавачів. Замість роздільного годування або пошарового завантаження кормів у сучасних кормороздавачах всі компоненти змішуються безпосередньо в бункері. Головна мета приготування кормів завжди одна: благополуччя тварин.
Детальніше...
 

«Цеппелін Україна» разом із Fendt 1050 Vario підкоряють українські поля (ВІДЕО)

Класичний колісний трактор потужністю 517 к.с. вагою лише 14 т із автоматичним повним приводом і блокуванням диференціалу — під час виставки «АГРО-2016» потенціал Fendt 1050 Vario вразив не одного сільгоспвиробника... А тепер настав час новому флагману Fendt довести свої переваги на українських полях.
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 

«Ельворті» — лідер виробництва агротехніки

Бути лідером на ринку сільськогосподарської техніки складно не лише через велику конкуренцію, а й тому що постійно зростають вимоги аграріїв до тих агрегатів, котрі виготовляються. Таким жорстким вимогам нині повністю відповідає компанія «Ельворті», що протягом багатьох років була відомою в Україні та світі під брендом «Червона Зірка». Потужне підприємство з Кропивницького в сегменті причіпної сільськогосподарської техніки стабільно залишається лідером, нарощуючи далі власну присутність.
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 

Ці незамінні телескопічні навантажувачі

Самохідні телескопічні навантажувачі, або телехендлери — це універсальні машини із висувною телескопічною стрілою, призначені для різноманітних робіт, потреба в яких виникає у сільському господарстві постійно, зокрема на тваринницьких фермах.
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 

Повністю автоматизована ферма

Робототехніка займає дедалі помітніші позиції у сільському господарстві. На заміну доярам, тваринникам, комбайнерам приходять роботи. Комп’ютеризуються також менеджмент і бухгалтерія. Механічні маніпулятори сіють пшеницю, доять корів, збирають ягоди, прибирають гній і перераховують кошти на рахунок агрофірми. А що ж залишається робити людям?
Детальніше... №8(351) квітень 2017
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 95