Банер

Новий номер

№8(351) квітень 2017	 

	Агротехніка проти бур'янів

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Механізація АПК

«Волинська Фондова Компанія» — 24 роки успіху

Ілля ЧОРНИЙ
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
16 грудня у Луцьку відбулась масштабна патріотична подія — премія «Люди року -2016. Волинь» у рамках загальнонаціональної програми «Люди ХХІ ст.», яка визначає тих, хто зробив великий внесок у захист і розвиток України. В номінації «Агродилер року» почесну відзнаку отримала «Волинська Фондова Компанія».
Детальніше... №1-2(344-345) січень 2017
 

Піролізні генератори тепла

Віктор БОРЗНЕНКО, Григорій МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Останніми роками дедалі більш популярними стають піролізні твердопаливні печі для обігріву приміщень, які виготовляють кілька вітчизняних виробників у різних регіонах України. Завдяки процесу піролізу коефіцієнт корисної дії такого пристрою сягає 90%, агрегат не потребує повсякчасного нагляду і дуже швидко монтується або переміщується із однієї будівлі в іншу. Такі генератори тепла широко застосовують для опалення будівель різноманітного призначення: теплиць, майстерень, СТО, олієцехів, птахофабрик, тваринницьких комплексів тощо.
Детальніше... №1-2(344-345) січень 2017
 

Якість роботи

Звіт про випробування 6421 від DLG KUHN S.A. Причіпна універсальна сівалка KUHN ESPRO 6000 R
Детальніше... №1-2(344-345) січень 2017
 

Технічні засоби для підвищення ефективності годівлі та догляду за тваринами

Володимир АЛЬОШИН-ВДОВЕНКОканд. техн. наук
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
Турбінний циклон, або торнадо в цьому випадку означає колообіг потоку повітря (вихор) зі зниженим тиском у центрі, площина якого перпендикулярна земній поверхні, з вмиканнями дрібних частинок кормів рослинного походження для тварин. Циклон, що всмоктує та викидає, підтримується швидким обертанням лопаток всередині обмеженої за обсягом плоскої камери видувачів/роздавачів соломи, з розширенням функцій так званого пневмороздавача кормових сумішей.
Детальніше... №1-2(344-345) січень 2017
 

Конвеєр для агропродукції

Сергій ПТАШУК
спеціально для "Агробізнес Сьогодні"
З метою переміщення на технологічні відстані сипучих, харчових і штучних вантажів як горизонтальному напрямі, так і під невеликим кутом повсюдно застосовуються стрічкові транспортери. Цей популярний засіб механізації виготовляють кілька вітчизняних машиновиробників, тож у сучасного аграрного підприємства є із чого вибрати.
Детальніше... №24(343) грудень 2016
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 90