Банер

Питання бухгалтерії

Помилкова податкова накладна

Юлія ЄГОРОВАспеціаліст з оподаткування та бухгалтерського обліку
До редакції надійшло запитання від читачів: «Сільськогосподарське підприємство, платник фіксованого сільськогосподарського податку, продає с.-г. техніку імпортного виробництва, а саме кормозбиральний комбайн «Марал-190» 1997 року випуску і 2002 року придбання. При реалізації цього комбайна було виписано та зареєстровано податкову накладну в Єдиному реєстрі. У графі 4 податкової накладної не вказали код УКТЗЕД, оскільки при придбанні техніки він не був зазначений. Чи потрібно було вказувати код УКТЗЕД у цій ситуації? Якщо так, як можна виправити це?»
Детальніше... №15-16(286-287) серпень 2014
 

Відпустки. Порядок та умови надання

altГалина КАЗНАЧЕЙ, спеціально для "АС"
Як правило, в аграрному секторі літо — гаряча пора для роботи, але все ж таки для багатьох працівників літо — це пора відпусток. Здавалось б, немає нічого простішого, ніж надання відпустки працівникові, але це лише на перший погляд. Тож розглянемо порядок надання відпусток й звернемо увагу на певні нюанси, яких, як завжди, багато у вітчизняному законодавстві.
Детальніше... №14(285) липень 2014
 

Розрахунок ліміту каси

Юлія ЄГОРОВАфахівець з оподаткування та бухгалтерського обліку
Сільськогосподарське підприємство, спираючись на розрахунок встановлення ліміту залишку готівки в касі (додаток 8 до Положення № 637), користується інформацією про надходження та видачу готівки за три місяці поспіль з останніх дванадцяти, що передують даті встановлення ліміту (п.5.4 положення 637). Чи були зміни до цього положення, якщо так — то які?
Детальніше... №11(282) червень 2014
 

Сезонні та тимчасові працівники

altГалина КАЗНАЧЕЙ, спеціально для "АС"
Підприємства аграрного сектору мають особливу потребу в застосуванні праці сезонних працівників протягом певного періоду. Про те, якими нормативними актами регулюються відносини роботодавця із сезонними працівниками, як визначити категорію сезонних працівників, правильно прийняти на роботу, звільнити та оплатити працю і йтиметься у статті.
Детальніше... №10(281) травень 2014
 

Строк корисного використання ОЗ закінчився. Що далі?

Юлія ЄГОРОВА, фахівець з бухобліку та оподаткування
Підприємство експлуатує основні засоби, в яких закінчився строк корисного використання і на які не нараховуються амортизаційні відрахування, оскільки їх залишкова вартість дорівнює нулю. Чи потрібно підприємству переоцінювати такі основні засоби?
Детальніше... №10(281) травень 2014
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 8 з 17