Банер

Новий номер

№14(357) липень 2017	 

	Жнива: фініш та старт

	купити електронну версію:

	  
Архів номерів
Передплата

Основні рубрики

 


 Агентство Промышленных Новостей

Умови використання матеріалів сайту agro-business.com.ua

Будь-яке використання матеріалів з agro-business.com.ua (далі – Сайт) дозволяється на обумовлених нижче умовах. Порушення цих умов може розцінюватись як порушення прав інтелектуальної власності зі всіма наслідками, що випливають з цього порушення.

 
Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, публікація, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.
 
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови вказівки прямого посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на Сайті.
 
Порушення цих умов буде розцінене як порушення захищених законом прав інтелектуальної власності і права на інформацію. Таке порушення умов буде розглядатись як використання матеріалів без дозволу ТОВ «АГРАРНЕ ВИДАВНИЦТВО» (власник Сайту). У таких випадках ТОВ «АГРАРНЕ ВИДАВНИЦТВО» залишає за собою право на захист прав у судовому порядку, відповідно до законодавства України.
   

Cхожі статті

Щоденник агронома
До передплати
Вартiсть
Серія: Агрономія сьогодні
Графік виходу «Агробізнес сьогодні»
Акції
Реклама в газеті “Агробізнес Сьогодні”