Акцент на рентабельність!

Акцент на рентабельність!

Компанія VERSATILE на Agritechnica-2017 вкотре підтвердила, що правильний вибір техніки для господарства — це комплексне економічне рішення із належним сервісним супроводом.

Компанія на сьогодні випускає та реалізовує весь необхідний асортимент техніки, здатний забезпечити повний цикл сільськогосподарських робіт у регіонах з різними агрокліматичними умовами. Машини VERSATILE — конкурентоспроможна та надійна техніка, спрямована на досягнення максимальних результатів, стверджує генеральний директор ТОВ «Версатайл Україна» Олексій Колотурський.

Ми спілкуємося із Олексієм Володимировичем біля масштабної експозиції VERSATILE у Ганновері. На Agritechnica-2017 компанія провела потужну презентацію абсолютно нових, суттєво оновлених моделей тракторів та комбайнів. Лінійка VERSATILE розрахована на задоволення потреб як малих і середніх господарств, так і великих агрохолдингів. Відповідно на стенді компанії у Ганновері можна було побачити одразу п’ять моделей комбайнів.

Серед зернозбиральних машин — це потужний TORUM 770, уже перевірений і презентований в Україні RSM 161 та абсолютна новинка — компактний комбайн Nova. Також на Agritechnica-2017 можна було ознайомитися із конструктивними особливостями двох кормозбиральних комбайнів — призначеного для невеликих та середніх господарств 330-сильного F 1300 та 600-сильного F 2650.

24 367 65 1

Так само представницькою вийшла і лінійка тракторів VERSATILE. Це надпотужний VERSATILE 610 Delta Track, VERSATILE 405 4WD із шарнірно-зчленованою рамою, обладнаний мостами із зовнішніми бортовими передачами, та вже випробуваний в Україні класичний трактор VERSATILE cерії MFWD/Row Crop із варіантами потужності від 320 до 370 к.с.

Підвищену цікавість відвідувачів Agritechnica-2017 викликав оновлений зернозбиральний комбайн TORUM 770. Його конструкція передбачає наявність похилої транспортерної камери з бітером-прискорювачем. Це дало змогу забезпечити високу пропускну здатність механізму та підвищення його надійності. Загалом технологічний підхід VERSATILE заслуговує на особливу повагу. Головними тут є практичність та експлуатаційна зручність. Скажімо, TORUM 770 має посилені мости для того, щоб можна було в разі потреби без проблем встановити гусеничні траки. Також тут збільшено обсяг бункера до 12,5 кубів, а продуктивність вивантаження становить 120 л/год.

Так само вдалою є конструкція двобарабанного зернозбирального комбайна RSM 161. Деки, розташовані під кожним барабаном, можна окремо регулювати, завдяки чому покращується якість обмолочування, і що головне — він здійснюється більш м’яко.

"Це дозволило передусім мінімізувати відсоток битого зерна, значно підвищивши пропускну здатність механізму. Окрім цього, RSM 161 отримав низку суттєвих оновлень у плані зручності роботи, наприклад нову кабіну. Тобто ми залишаємо те, що показує себе ефективно і додаємо нові сучасні розробки", — пояснює Олексій Колотурський.

24 367 65 2

Ще одна зернозбиральна машина обов’язково припаде до душі власникам невеликих та середніх господарств. Йдеться про комбайн NOVA. Тому його поява на ринку виглядає логічною та довгоочікуваною. Тут встановлені 180-сильний двигун ЯМЗ, жатка шириною від 4 до 6 м, що дає змогу збирати до 9 т зерна впродовж години. Причому машина відмінно себе показує під час збирання вологого зерна. Бункер новинки становить 4,5 кубів, а висота вивантаження дає змогу завантажувати будь-які вантажівки. Комбайн доступний до замовлення в Україні.

Кормозбиральні комбайни VERSATILE знову ж таки зорієнтовані на різні категорії клієнтів. Для невеликих та середніх господарств пропонується конструктивно проста F 1300, яка дасть змогу повністю закрити питання із заготівлею кормів на відносно невеликих площах. Якщо мова йде про масштабний тваринницький проект, тоді варто обрати інноваційний RSM F 2650, продуктивність роботи якого сягає 250 т/год. зеленої маси.

"До нас завітало на стенд чимало місцевих фермерів, які розуміються на такій техніці, і більшість з них звертали увагу або відзначили, що у нас правильна концепція. Саме так: ми створили повністю нову машину RSM F 2650, урахувавши всі побажання клієнтів. Разом з тим, знову ж таки вона проста в експлуатації і обслуговуванні. Ця машина максимально практична, на якій люди спокійно працюватимуть", — стверджує представник виробничого майданчика комбайнової техніки Сергій Савенков.

Показово, що новий кормозбиральний комбайн VERSATILE забезпечує довжину зрізу силосу у найширшому діапазоні, мінімальний показник якого становить фантастичних 2,5 мм! За основне подрібнення тут відповідає барабан із 36 ножами разом із доподрібнювачем. Також тут вдало реалізовану технологію збирання усіх видів кормових трав.

"Особливо хочу наголосити на ефективній системі внесення консервантів, а також на можливості збирати масу із будь-якою вологістю. Загалом RSM F 2650 має низку електронних систем, які підстрахують оператора у складній ситуації. Наприклад, можна обрати одну зі стратегій збирання, встановлюючи конкретну швидкість або обмеження завантаженості двигуна. Скажімо, цей показник не повинен перевищувати 90 чи 95%. У такому разі комбайнер не зможе перевантажити двигун на підйомах чи за великої кількості зеленої маси, і машина не заб’ється й не зупиниться", — розповідає Сергій Савенков.

Компанія радить звернути увагу на вже випробуваний в Україні трактор VERSATILE серії MFWD/Row Crop, з варіантами потужності: 320, 340 та 370 к.с.

"Ми провели цьогоріч низку випробувань цієї машини у різних регіонах України. Резюмували чудові результати і, як результат, отримали низку замовлень на трактор VERSATILE 340 MFWD/Row Crop від українських господарств. Це найбільш популярний сегмент потужності, часто такі машини є головними тракторами в господарствах і завантажені роботою протягом усього року", — зауважив Сергій Савенков.

Абсолютна новинка Agritechnica-2017 — трактор VERSATILE 405 4WD може пропонуватися із двигунами потужністю від 380 до 460 к.с. Машина побудована досить грамотно: добротна і важка рама, 6-циліндровий двигун Cummins з інтелектуальною системою впорскування. Тут і величезний за площею радіатор охолодження, який дає змогу більше енергії спрямувати на тягове зусилля, і паливний бак, розміщений посередині, повністю знімає необхідність із додаткового баластування. Це, безумовно, комфортабельний якісний трактор, який розрахований на роботу за найскладніших умов.

У новому сезоні компанія пропонує безліч покращених схем та спеціально розроблених програм із придбання техніки VERSATILE, планує розширити та зміцнити дилерську мережу, зокрема, у Західній Україні. Поставити знову на ринок декілька новинок. І надалі продовжувати підтримувати своїх партнерів та клієнтів якісним сервісом та обслуговуванням.

Василь ЧЕРКАС, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

1

 18 грудня 2018
21 тис. тонн кукурудзи відправлена до Лівану.
21 тис. тонн кукурудзи відправлена до Лівану.
18 грудня 2018
 18 грудня 2018
Ціни на продукцію рослинництва у січні-листопаді 2018 року зросли на 11,2%, тваринництва - на 0,4%.
Ціни на продукцію рослинництва у січні-листопаді 2018 року зросли на 11,2%, тваринництва - на 0,4%.
18 грудня 2018
 18 грудня 2018
Україна є основним експортером ячменю в Саудівську Аравію, але пшеницю не продавала в цю країну з 2016 року.
Україна є основним експортером ячменю в Саудівську Аравію, але пшеницю не продавала в цю країну з 2016 року.
18 грудня 2018
 18 грудня 2018
Ціни на якісну картоплю стали максимальними для другої половини грудня.
Ціни на якісну картоплю стали максимальними для другої половини грудня.
18 грудня 2018
 18 грудня 2018
Сьогодні відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
Сьогодні відбудеться засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
18 грудня 2018
 18 грудня 2018
Негативних явищ для перезимівлі озимих культур протягом останнього тижня не спостерігалося
Негативних явищ для перезимівлі озимих культур протягом останнього тижня не спостерігалося
18 грудня 2018

Please publish modules in offcanvas position.