Ось і настав час підбивати підсумки спільного проекту ТДВ «Терезине» (Білоцерківський р-н, Київська обл.) та компанії Lemken із випробовування технології висіву просапних культур DeltaRow® та сівалки Azurit 9. Яку врожайність у господарстві забезпечила вирощена цим способом кукурудза? Які результати DeltaRow® показала в інших сільгосппідприємствах? І як Azurit 9 пройшла випробування в Україні? Про все докладно — далі.

На полі ТДВ «Терезине» (Білоцерківський р-н, Київська обл.) триває випробовування DeltaRow® — нового способу висіву кукурудзи від компанії LEMKEN.

Ми продовжуємо висвітлювати випробовування двох нових розробок компанії Lemken: широкорядної сівалки Azurit та технології висіву DeltaRow® на базі ТДВ «Терезине» (Білоцерківський р-н, Київська обл.). Початок випробовувань описано в АС №10 (377), а ця стаття присвячена сходам — ключовому індикатору якості роботи сівалки.

Цьогоріч до України було завезено цікаву новинку від компанії Lemken — сівалку точного висіву Azurit, яка пропонує новий спосіб посіву сільгоспкультур — DeltaRow®. За цієї технології насінини розміщуються таким чином, аби майбутні рослини мінімально конкурували одна з одною, тож могли краще розкрити свій потенціал. Та це теорія. А якою буде українська практика її застосування, ми розповімо з досвіду ТДВ «Терезине» (Білоцерківський р-н, Київська обл.) — одного з кількох українських господарств, де нинішнього року Azurit та DeltaRow® доводять свою конкурентоспроможність.

Please publish modules in offcanvas position.