KUHN: спектр найкращої агротехніки

KUHN: спектр найкращої агротехніки

На найбільшій агропромисловій виставці у Східній Європі «АГРО-2018» ми побачили багато сільськогосподарської техніки для рослинництва й тваринництва від провідного європейського машинобудівника — компанії KUHN.

Виставка «АГРО-2018» — ефективна платформа для вдосконалення виробництва, пошуку фермерами нової техніки. Цього року головним спонсором цієї масштабної імпрези виступила міжнародна машинобудівна компанія KUHN. Звісно, було представлено чимало її агрегатів, розміщених на стендах дилерів компанії, що покривають продажами і сервісом усю Україну.

Якраз навпроти головної трибуни, де виступав Прем’єр-міністр України, а потім розважали публіку музиканти, була влаштована експозиція дилера KUHN компанії «Техноторг». Вона показувала кілька агрегатів, а запальні мелодії зі сцени підказували, що KUHN — це свято, яке завжди з нами.

Наприклад, тут можна було побачити новий самохідний обприскувач KUHN Stronger 4000, зроблений у Бразилії. Перед цим модель була вперше представлена на провідній агротехнічній виставці Agritechnica-2017 у Ганновері. Він має ширину штанги 36 м і об'єм бака 4 тис. л. Більшість відвідувачів проходили під його корпусом, навіть не пригинаючись, бо новий обприскувач має високий кліренс 1,80 м.

 

13 380 87 5

 

Ось фермери купчаться біля іншого цікавого агрегату: це KUHN Excelerator — агрегат вертикального обробітку ґрунту. Він призначений для подрібнення й зароблення у землю пожнивних залишків та підготовки насіннєвого ложа за один прохід. При цьому зберігається природна структура ґрунту. Два ряди дисків діаметром 560 мм здійснюють лущення пожнивних залишків на глибину до 10 см. Запатентований ніж Excalibur, що має 32 зубчасті канавки, чітко зрізує залишки будь-яких жорстких культур, в тому числі стебла кукурудзи чи соняхів. Працює агрегат на швидкості до 16 км/год., що дозволяє досягати значної продуктивності.

 

13 380 87 4

 

Для традиційного ґрунтообробітку від компанії KUHN на виставці були представлені плуги оборотні широкозахватні Multi-Master навісні та Multi-Leader — напівнавісні. Основні їх характеристики: обертаються без «заїдань», прості в налаштуванні і регулюванні, ширину захвату можна змінювати. Рами їхні міцні, робочі органи характеризуються надійністю та довговічністю.

 

13 380 86 3

 

13 380 87 2

 

Також не лишався поза увагою відвідувачів експозиції іншого дилера, компанії «Мінетех», навісний розкидач мінеральних добрив KUHN Axis 30.2. Він забезпечує рівномірне розкидання по всій ширині захвату, високу точність розподілу незалежно від норми внесення. Простий у налаштуванні завдяки використанню градуйованої шкали. Спеціальна форма бункера слугує для поліпшення завантаження добрива й легкості очищення машини у кінці роботи.

 

13 380 87 1

 

Вже у розпалі літо, і розпочалася заготівля кормів. Тому не обминали увагою аграрії прес-підбирач KUHN VB 3160, призначений для роботи з широким діапазоном рослинної маси: сіном, підв’яленими травами, соломою та ін. Може працювати на природних сіножатях, сіяних луках. Він здатний у різних, в тому числі важких робочих умовах показувати гарні результати. Залежно від виконання тих або інших сільськогосподарських завдань можна вибрати прес-підбирач, який має фіксовану або змінювану камеру для формування однакових рулонів заданого діаметра; функцію DropFloor, за допомогою якої задається кількість робочих ножів у системі Opticut і відповідно зменшує­ться розбір подрібненої зеленої маси. Також для кращої пристосованості до умов місцевості можна обрати агрегат із поворотними або фіксованими колесами.

Велике враження справляв на відвідувачів самохідний кормороздавач SPW Compact 14, створений для великих господарств і агрохолдингів. Це — справжній лімузин тваринницьких комплексів із двигуном потужністю 245 к. с.: комфортний і легкий для оператора, дружній до тварин. Ємність його бункера — 14 куб. м, машина має два вертикальних шнеки для перемішування кормових інгредієнтів. У комп’ютерну пам’ять терміналу SPW Compact можна занести до 80 раціонів із 15-ма різними компонентами, і потім він роздаватиме коровам індивідуальне меню.

 

13 380 86 2

 

Аграрії із зацікавленням розглядали машину, ще порівняно нову для українських умов господарювання. Це KUHN Primor 3570 — роздавач-видувач соломи на тваринницьких фермах. Тобто він одночасно видає зі спресованого рулону корми тваринам і видуває солому на підстилку на ділянках, куди складно дістатися твариннику зі звичайними вилами.

Ще багато різноманітної техніки від KUHN можна було побачити на виставкових майданчиках національного Експоцентру — ця компанія завжди дає своїм клієнтам широкий вибір. Її техніка добре обслуговується, бо сервісна мережа охоплює усю Україну. І цю техніку у нас добре знають, бо молоді інженери АПК вивчають сучасні агромашини саме на зразках KUHN — як, наприклад, у Національному університеті біоресурсів і природокористування. Використовуючи прості й ефективні технології для рослинництва й тваринництва, компанія KUHN створює добрі умови праці й допомагає забезпечити максимальну вигоду для кожного господарства й ферми.

 

Коментар

13 380 87 3В’ячеслав КРАСНЮКменеджер із регіонального розвитку ТОВ «КУН-Україна»

— На виставці «Агро-2018» компанія KUHN представлена на стендах наших дилерів. Тут експонується близько 30 одиниць різноманітної техніки: машини для ґрунтообробітку, рослинництва, тваринництва. Наші 8 дистриб’юторів закривають усю лінійку техніки по всіх регіонах України. Серед актуальних новинок виокремлю самохідний обприскувач Stronger 4000 з алюмінієвими штангами і баком із неіржавіючої сталі об’ємом 4 куб. м. Він схожий на попередній відомий українським аграріям Stronger 3000, однак у ньому ви побачите чимало інноваційних рішень. Ще — агрегат для вертикального обробітку ґрунту Excelerator. Також вам відомий, мабуть, пневматичний посівний комплекс Espro, а на цій виставці ми показуємо сівалку Espro M 4000 у її механічному варіанті.

 

Василь ЗАГАРНИЙ, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

1

 20 травня 2019
У середу, 22 травня, відбудеться круглий стіл на тему «Відкриваючи Японію: план дій на 2019-2020».
У середу, 22 травня, відбудеться круглий стіл на тему «Відкриваючи Японію: план дій на 2019-2020».
20 травня 2019
 20 травня 2019
Інформація про можливі втрати значної частини врожаю суниці садової (полуниці) в Західних регіонах України і в господарствах Польщі стурбувала переробні підприємства країни.
Інформація про можливі втрати значної частини врожаю суниці садової (полуниці) в Західних регіонах України і в господарствах Польщі стурбувала переробні підприємства країни.
20 травня 2019
 20 травня 2019
Миколаївський аеропорт отримує сертифікат на перевезення живої худоби.
Миколаївський аеропорт отримує сертифікат на перевезення живої худоби.
20 травня 2019
 20 травня 2019
Аграрії повідомляють про втрати внаслідок сильних опадів у травні. 
Аграрії повідомляють про втрати внаслідок сильних опадів у травні. 
20 травня 2019
 20 травня 2019
Про особливості вітчизняного ягідництва йшлося серед іншого під час прес-конференції на тему «Необхідні кроки держави та виробників для налагодження успішного експорту продукції садівництва і виноробства», що відбулась нещодавно в Києві за участю представників галузі із бізнесу, неурядових профільних організацій, а також Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Про особливості вітчизняного ягідництва йшлося серед іншого під час прес-конференції на тему «Необхідні кроки держави та виробників для налагодження успішного експорту продукції садівництва і виноробства», що відбулась нещодавно в Києві за участю представників галузі із бізнесу, неурядових профільних організацій, а також Міністерства аграрної ...
20 травня 2019
 20 травня 2019
В Україні діє достатньо великий нелегальний ринок свинини, яка інфікована вірусом африканської чуми свиней (АЧС).
В Україні діє достатньо великий нелегальний ринок свинини, яка інфікована вірусом африканської чуми свиней (АЧС).
20 травня 2019

Please publish modules in offcanvas position.