Машини та агрегати провідних світових виробників та ефективні технології їх застосування

На міжнародній виставці сільськогосподарської техніки й обладнання «ІнтерАгро 2018», яка пройшла у Києві, одним із найпомітніших учасників стала німецька компанія CLAAS. Вона, крім іншого, виборола золоту медаль технічного конкурсу в одній із головних номінацій. Ми побачили, як найбільш затребувані нині на українському агроринку машини виробництва CLAAS, так і рішення на майбутнє, що надійдуть у продаж вже з наступного року.

Особливе місце в експозиції компанії New Holland Agriculture на міжнародній агропромисловій виставці «ІнтерАгро 2018» зайняв модернізований комбайн CR 9.80, флагман серії тракторів 7000, а також цікава технологія, що покликана збільшити ефективність обробітку ґрунту і при цьому істотно скоротити витрати на нього.

Під час «ІнтерАгро 2018» компанія Lemken представила низку свіжих доповнень лінійок ґрунтообробної, посівної та обприскувальної техніки

Під час агропромислової виставки «ІнтерАгро 2018» компанія Berthoud презентувала новий самохідний обприскувач Bruin, який завдяки низці рішень здатний працювати з суттєвою продуктивністю і, водночас, забезпечувати високу точність внесення робочого розчину.

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» — це завжди цікаво. Цього року вона проходила з 30 жовтня по 2 листопада. Тут вирував вулкан інновацій, квітнув розмай сільськогосподарської техніки та обладнання: понад 300 різноманітних компаній, що представляли 17 країн, показували як свої останні розробки, так і хіти продажів техніки на агроринку.

Please publish modules in offcanvas position.