Наші силоси в Парижі!

Наші силоси в Парижі!

Вітчизняний виробник елеваторного обладнання — компанія «ЛУБНИМАШ» дедалі більш упевнено почуває себе на ринку ЄС, і цьогоріч вперше представила власну продукцію на французькій виставці SIMA-2019.

Уже протягом понад 10 років компанія «ЛУБНИМАШ» регулярно бере участь у міжнародних виставкових заходах сільгосптехніки та елеваторного обладнання. Продукція лубенчан користується стабільним попитом на ринках Польщі, Казахстану, Молдови, Білорусі, інших країн Східної Європи, а віднедавна і Західної. Торік «ЛУБНИМАШ» виконав велике замовлення на виготовлення транспортного обладнання для бельгійського порту Антверпен та отримав сертифікати відповідності Європейського Союзу. Тому цілком логічним стало рішення про участь вітчизняного виробника елеваторного обладнання у виставці SIMA, котра проходила у Парижі 24-28 лютого 2019 року.

 

 

— Ми постійно розвиваємося і підлаштовуємо свою продукцію під конкретні запити агровиробників: як великих холдингів, так і середніх та невеликих господарств. Відповідно, нам є що запропонувати і на ринку України, і на території Європейського Союзу, — наголошує комерційний директор «ЛУБНИМАШ» Лариса Горбенко.

06 397 105 2Із пані Ларисою ми зустрілися безпосередньо на стенді української компанії на виставці SIMA-2019 у Парижі. Провідний вітчизняний виробник елеваторного обладнання представив у Франції широкий перелік своєї продукції та послуг, здатних зацікавити зарубіжного клієнта.

З одного боку, західні виробники мають прямий доступ до вигідних кредитів європейських банків і спроможні запропонувати цікаві фінансові умови придбання, у тому числі українським фермерам. Та з іншого, це спонукає нас до того, щоб підвищувати якість нашої продукції, при цьому формуючи набагато більш прийнятну ціну. До того ж в Україні на вироблене нами устаткування поширює­ться компенсація від держави розміром 25% від вартості або ж 40% — якщо покупцем виступає фермер, який обробляє площу до 500 га, — наголошує Лариса Горбенко.

Удосконалення якості продукції «ЛУБНИМАШ» — це не декларації, а реальні технологічні досягнення, що дають змогу на рівних конкурувати із західними виробниками елеваторного обладнання, пропонуючи покупцям нижчу цінову політику.

— Наша основна продукція сьогодні — це високопродуктивні шахтні зерносушарки, металеві силоси обсягом від 56 до 15000 т, транспортери, норії та ін. Однак при цьому ми гнучко реагуємо на потреби аграріїв, і вивели на ринок так звану фермерську зерносушарку продуктивністю 5 т/год. Себто людина може засипати машину зерна, висушити і вивезти, тоді знову засипати… Дуже зручно і головне — вигідно для клієнта. Фермери, котрі обробляють усього лишень декілька сотень гектарів, сьогодні розуміють, що поставивши бодай невеликий силос, вони ту ж таки кукурудзу можуть продати у лютому набагато дорожче. І окупить себе це придбання буквально за кілька сезонів, — переконана комерційний директор «ЛУБНИМАШ».

Значна частина матеріалів та комплектуючих, використаних у виробництві продукції вітчизняного виробника, мають імпортне походження, так само як і передові інноваційні технології.

— Наш підхід простий — ми використовуємо оптимальні з точки зору ціни та якості рішення. Оцинкований метал купуємо тільки в Європі, пальники для сушарок обирали за критеріями надійності та економічності роботи, провівши відповідні випробування. Так само як і мотор-редуктори для транспортерів чи навіть окремі види болтів для особливо важливих завдань. За потреби ми можемо виготовляти силоси із додатковим полімерним покриттям, завдяки чому зростає їх стійкість та довговічність і значно подовжується термін експлуатації. Усі стики і з’єднання у наших силосах цілковито захищені від потрапляння вологи шляхом застосування спеціальної технології, — розповідає Лариса Горбенко.

Тому не дивно, що такий грунтовний підхід та орієнтація на інноваційні технології спонукав керівництво «ЛУБНИМАШ» вслід за «Агрітехнікою», у якій компанія бере участь вже давно, облаштувати стенд на SIMA.

— Вже у перший день участі ми мали понад 10 серйозних потенційних клієнтів із Європи. Знаєте, після того, як ми виконали замовлення для Бельгії, почали розуміти, що здатні на рівних конкурувати із відомими світовими брендами. Тому, гадаю, участь у виставці в Парижі надасть серйозний поштовх просуванню продукції «ЛУБНИМАШ» на європейському ринку. В цьому плані основною перевагою SIMA є те, що тут більш розмірений ритм, аніж у Ганновері, і є можливість спокійно поспілкуватися із потенційними партнерами, — розмірковує комерційний директор компанії «ЛУБНИМАШ».

 

06 397 105 3

1

 15 липня 2019
У п’ятницю, 12 липня, у Мінагрополітики відбулося засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва, під час якого обговорено стан підготовки нормативно-правових актів відповідно до Закону України № 2496-VIII «Про основні принцип та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який вводиться в дію 2 серпня цього року.
У п’ятницю, 12 липня, у Мінагрополітики відбулося засідання робочої групи з розвитку органічного виробництва, під час якого обговорено стан підготовки нормативно-правових актів відповідно до Закону України № 2496-VIII «Про основні принцип та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який вводиться в дію 2 серпня ...
15 липня 2019
 15 липня 2019
Сьогодні, 15 липня, заводу «Ельворті» виповнюється 145 років з моменту заснування. За час свого існування компанія стала провідним виробником сільгосптехніки на території України.
Сьогодні, 15 липня, заводу «Ельворті» виповнюється 145 років з моменту заснування. За час свого існування компанія стала провідним виробником сільгосптехніки на території України.
15 липня 2019
 15 липня 2019
Поточного тижня в Україні на ринку картоплі спостерігається зростання цін. 
Поточного тижня в Україні на ринку картоплі спостерігається зростання цін. 
15 липня 2019
 15 липня 2019
Нові вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів набули чинності в Україні 12 липня.
Нові вимоги до безпечності та якості молока і молочних продуктів набули чинності в Україні 12 липня.
15 липня 2019
 15 липня 2019
Група виробників Запорізької області, що вирощують болгарський перець, об’єднались задля створення спільної великої партії товару. 
Група виробників Запорізької області, що вирощують болгарський перець, об’єднались задля створення спільної великої партії товару. 
15 липня 2019
 15 липня 2019
Про стан і перспективи вітчизняного виробництва свіжої фруктової і ягідної продукції, а також її поставок за кордон ішлося під час нещодавньої прес-конференції на тему «Підсумки експорту свіжих фруктів і ягід 2018-2019. Прогноз врожаю (і українського експорту) на сезон 2019-2020», яка відбулась у інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», що в Києві.
Про стан і перспективи вітчизняного виробництва свіжої фруктової і ягідної продукції, а також її поставок за кордон ішлося під час нещодавньої прес-конференції на тему «Підсумки експорту свіжих фруктів і ягід 2018-2019. Прогноз врожаю (і українського експорту) на сезон 2019-2020», яка відбулась у інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна», ...
15 липня 2019

Please publish modules in offcanvas position.