New Holland Agriculture: новий рівень продуктивності на Agritechnica-2017

New Holland Agriculture: новий рівень продуктивності на Agritechnica-2017

Під час міжнародної виставки Agritechnica-2017 компанія New Holland Agriculture представила безліч корисних розробок та вагомих впроваджень. Одні з найцікавіших були втілені в нових і модернізованих моделях збиральної техніки.

 

Оновлений потенціал роторних CR

Багатьма новими впровадженнями, покликаними поліпшити продуктивність та комфорт управління, може похизуватись оновлена лінійка роторних комбайнів CR.

Так, у зону похилої камери було встановлено новий поперечний бітер, який забирає, розрівнює та прискорює подачу скошеної маси до системи TwinRotor™ і, водночас, працює як вловлювач каміння. Ефект від роботи новинки відчутний: більший ресурс ланцюгів похилої камери та роторів і менше споживання пального.

Зазнали змін і головні складові системи TwinRotor™ (два ротори, що обертаються на зустріч один одному): «Наші інженери модернізували конструкцію роторів Twin-Pitch: подовжили бичі до 3 дюймів, чим збільшили відстань від циліндра до кришки ротора, — розповідає продакт-менеджер New Holland Agriculture Віталій Висоцький. — Це дало змогу збільшити об'єм маси, яка перебуває на роторах, та водночас поліпшити якість її обмолоту. Більше того, завдяки новій конструкції зменшилось навантаження на ротори, а з ним — і витрата палива».

23 366 68Разом із тим, оновлений CR отримав нову можливість у базовій комплектації. Раніше, коли захистом від пікових навантажень у зоні обмолоту слугували зрізні болти на підбарабаннях, прочищення системи обмолоту в разі забивання забирало багато часу. Технологія в оновленому CR дозволяє значно прискорити цей процес: під час забивання підбарабання автоматично опускаються, оператор усуває засмічення, а потім через багатофункціональний монітор у кабіні підіймає підбарабання та продовжує роботу.

«У кришках роторів є регулювальні ребра, які, залежно від встановленого кута, затримують або прискорюють проходження маси. На минулих версіях CR цей кут виставлявся вручну, зараз ми пропонуємо опцію дистанційного керування. Тепер оператор прямо з кабіни може затримувати масу на роторах (для кращого вимолоту вологої маси) або прискорювати її прохід (у випадку невеликого її обсягу)», — звертає увагу Віталій Висоцький.

Крім того, комбайни CR тепер оснащуватимуться новими подрібнювачами соломи, які працюють на вищій швидкості (4000 об./хв., раніше 3500 об./хв.) та розкидачами пожнивних решток. Ці встановлені на посиленій рамі агрегати мають більші гідромотори, вдосконалені V-подібні лопатки, та здатні рівномірно розкидати подрібненні рештки рослин на 13,72 м (45 футів).

«За рахунок зменшення рівня споживання потужності системою обмолоту ми компенсували збільшення навантаження на двигун у зоні розкидання пожнивних решток, а тому оновлений CR лишається потужною, але економною машиною», — додає продакт-менеджер New Holland Agriculture.

Крім зазначеного, комбайни серії CR отримали опцію гідравлічного регулювання ножа жатки в межах +/-6˚, жовтий колір рами (на такому фоні краще видно все начиння), а також нові гусеничні рушії (крім моделі 7.90): завдяки гідравлічній амортизації та додатковому ролику (тепер 4 замість 3) під привідним колесом, хід став комфортнішим, а контактна площа — більшою.

«Також у базовій комплектації ми пропонуємо телематику з підпискою на рік. Це технологія, яка дозволяє аграрію через веб-браузер на офісному комп’ютері бачити місце перебування та параметри роботи машини», — наголошує Віталій Висоцький.

Потенціал нового покоління комбайнів CR Revelation 2018 значно доповнила вдосконалена EVO NIR. Ця система, яка раніше була доступною на кормозбиральних комбайнах FR Forage Cruiser, дозволяє з високою точністю визначати вологу та вміст поживних речовин у зерні (наприклад, сухої речовини, крохмалю, сирого протеїну, сирого жиру, нейтрально- та кислотно-детергентної клітковини (НДК та КДК)) прямо під час збирання. Це здійснюється за допомогою близького інфрачервоного випромінювання датчика, який встановлено безпосередньо на машині. Важливо, що зібрані дані за допомогою GPS-системи прив’язуються до місця розташування машини в полі, а потім експортуються у програму Field Trace (обробка карт поля).

На сьогодні EVO NIR працює на комбайнах FR Forage Cruiser, CR Revelation 2018 модельного року, а також великих тюкових прес-підбирачах BigBaler. Проте в майбутньому ця система стане доступною і для інших лінійок техніки.

 

Новації для клавішного CX

Ще одна новинка на стенді New Holland Agriculture — модернізований клавішний комбайн CX6.90 — вже з літа поточного року почала виборювати своє місце на українському ринку.

Перша відмінність CX6.90 у порівнянні зі старшими версіями — нова кабіна, яка стала на 20 см ширшою, має більшу площу скління, новий багатофункціональний монітор, потужне LED-освітлення тощо. CX6.90 може бути оснащений датчиками врожайності та вологості, а за потреби ще й невеличким принтером. Загалом же на принтер може виводитись будь-яка інформація з монітора.

«У базовій комплектації CX6.90 має поліпшену систему обмолоту. Зокрема, з'явилась можливість регулювати планки бітера відносно основного барабана обмолоту. Це дає змогу перешкоджати намотуванню зібраної маси», — відзначає Віталій Висоцький.

 

Новий кормозбиральний флагман

Відвідувачі стенду New Holland Agriculture, які займаються тваринництвом, особливу увагу приділили новому флагману кормозбиральних комбайнів — FR920 Forage Cruiser. Ця машина цікава тим, що поруч із високою пропускною здатністю вона забезпечує одну з найкращих у класі якість подрібнення рослинної маси.

«Серце» FR920 Forage Cruiser,модернізований двигун FPT V20, вивільняє максимальну потужність 670/911 кВт/к.с. вже при 1600-1800 об./хв. та забезпечує максимальний крутний момент 4095 Нм. При підвищених навантаженнях агрегат може збільшувати крутний момент на 44% у швидкісному діапазоні двигуна 2100-1600 об./хв.

Завдяки низці суттєвих нововведень у систему подачі скошеної маси, зокрема підвищенню підйомної здатності подавальних вальців, канал подачі FR920 було збільшено на 12,5%. Разом із тим, у збирачі, залежно від потреб, можна встановити нові системи доподрібнення. Так, DuraCracker™ покликана забезпечувати рівномірне подрібнення зерен. А система DuraShredder™ створена, щоб сприяти інтенсивному подрібненню зерен кукурудзи та додатковому подрібненню стебел за середньої та великої довжини зрізу під час збирання.

Обидва впровадження працюють у синергії з HydroLoc™ — технологією, яка відповідно до заданих на моніторі IntelliView™ IV параметрів автоматично налаштовує швидкість жатки та подавальних роликів. Довжина зрізу автоматично регулюється системою ActiveLoc™ відповідно до показників вологості збираної рослинної маси.

Для FR920 була створена 9-метрова безрядкова кукурудзяна жатка з великими подавальними барабанами, яка має двосегментні складані бічні секції й агрегатується за допомогою опорного колеса.

 

Ілля ЧОРНИЙ, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

трав. 21 2018
Аналізуючи шляхи розвитку аграрних відносин інших країн, то ми побачимо, що на сьогодні фактично існує два: латиноамериканський, у якому переважають латифундисти, та європейський, що базується на родинних фермах. Інші моделі розвитку — то варіації ...
лист. 23 2017
Агрохімічні дослідження дозволяють оптимізувати співвідношення трьох основних складових рослинництва: запланований урожай якісної продукції — витрати на виробництво — родючість ґрунту. З чого розпочинається впровадження точного землеробства, як ...
лист. 22 2017
Всередині вересня у м. Хмельницький відбулась ювілейна сільськогосподарська виставка «Агро-Поділля-2017». Серед технічних «родзинок» заходу без уваги численних відвідувачів не лишились представники нового покоління 7-ої та 8-ої серій тракторів ...
лист. 21 2017
Без такого інструменту, як страхування розвиток сучасного аграрного бізнесу неможливий. Тому нашим фермерам варто врахувати досвід США у цьому сегменті фінансових послуг. Для стабільного ведення промислового виробництва сільськогосподарської ...
лист. 20 2017
Попит на нішеві культури зростає. Вітчизняні фермери мають використати цю кон’юнктуру. Нестабільна світова ринкова кон’юнктура, складнощі зі збутом вирощеної сільськогосподарської продукції, залежність від попиту — те, що часто зупиняє ...
 25 травня 2018
«Україна може перетворитися на територію пестицидних експериментів» - ГС про законопроект №6606
«Україна може перетворитися на територію пестицидних експериментів» - ГС про законопроект №6606
25 травня 2018
 25 травня 2018
8 червня 2018 року у Києві, на річковому лайнері Rosa Victoria, відбудеться Перший український агропромисловий інвестиційний вечір - унікальна комунікаційна платформа Україні з фокусом на залучення інвестицій в сферу аграрної промисловості. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Інвестиційний партнер – A7 CAPITAL. Партнер ділових поїздок – AirLife. В рамках виставки – АГРО-2018/ AGRO-2018.
8 червня 2018 року у Києві, на річковому лайнері Rosa Victoria, відбудеться Перший український агропромисловий інвестиційний вечір - унікальна комунікаційна платформа Україні з фокусом на залучення інвестицій в сферу аграрної промисловості. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Інвестиційний партнер – A7 ...
25 травня 2018
 25 травня 2018
Основники виробниками українських ранніх ягід є невеликі ферми та присадибні господарства.
Основники виробниками українських ранніх ягід є невеликі ферми та присадибні господарства.
25 травня 2018
 25 травня 2018
Аграрії можуть не досіяти заплановані площі під зернову, кажуть експерти.
Аграрії можуть не досіяти заплановані площі під зернову, кажуть експерти.
25 травня 2018
 25 травня 2018
Цьогоріч рання ягода достигла на тиждень раніше.
Цьогоріч рання ягода достигла на тиждень раніше.
25 травня 2018
 24 травня 2018
Нині вітчизняні виробники продають ягоди переважно до Польщі, утім більший дохід можна отримати на нових напрямках збуту.
Нині вітчизняні виробники продають ягоди переважно до Польщі, утім більший дохід можна отримати на нових напрямках збуту.
24 травня 2018

Найближча подія

31 трав. 2018
08:00AM - 05:00PM
Ukrainian Agro-Industrial & Food Forum

Please publish modules in offcanvas position.