Нові рішення для агробізнесу від Maschio Gaspardo

Нові рішення для агробізнесу від Maschio Gaspardo

Провідний світовий виробник сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo представив низку нових рішень, що дозволяють фермерами збільшити продуктивність виробництва продукції.

Компанія Maschio Gaspardo мала в Ганновері на Міжнародній виставці Agritechnica-2017 один із найбільш помітних та відвідуваних стендів. Велика чисельність фермерів та спеціалістів аграрного ринку, котрі цікавилися представленими тут машинами та агрегатами, створювала деякі перешкоди, аби усіх відвідати! Новинки сільськогосподарської техніки від Maschio Gaspardo стали лідерами за інноваційністю та кількістю впроваджених рішень, що презентувалися на головному світовому форумі агротехніки. Тому ми також побували на стенді компанії Maschio Gaspardo, де нашим гідом був директор «Маскіо Гаспардо Україна» Дмитро Давиденко. Він познайомив нас із найбільш актуальними рішеннями компанії, що незабаром стануть затребуваними вітчизняними аграріями.

 

Chrono — точна сівба нового рівня

Новий висівний агрегат Chrono від Maschio Gaspardo став справжнім відкриттям міжнародного форуму, викликавши посилену увагу кращих фахівців та фермерів. Технічно тут поєднано два основних рішення — вакуумна система відбору насіння та пневматична подача його безпосередньо в борозну. Таким чином, доставка збіжжя від точки відділення від висівного диска до борозни займає мінімальний час. При цьому зберігається ідеальна якість сівби навіть на максимальних швидкостях руху посівного агрегату. Рекомендована робоча швидкість — 15 км/год., і до 18 км/год. якість сівби майже не змінюється. Агрегат може працювати з усіма просапними культурами, а також на різних технологіях обробітку грунту.

Завдяки власній конструкції Chrono від Maschio Gaspardo відмінно працює на ґрунтах, оброблених за класичними, мінімальними технологіями та no-till. Вага і відповідно тиск висівного апарата на грунт становить 110 кг, а завдяки пневматичній пружині його можна плавно збільшувати до 270 кг на кожний сошник. При цьому Chrono Maschio Gaspardo може агрегатуватися з різними видами рам на сівалках, починаючи від класичних вітчизняних рішень на вісім висівних секцій із шириною міжряддя 70 см до великих 24-х рядних комплексів.

Запатентоване рішення з розташування висівного диска під кутом, поєднане з вакуумним зняттям насінини та подальшою пневматичною доставкою у борозну, де спеціально розроблене і також запатентоване колесо фіксує його в точці падіння, дозволяє отримувати ідеальну якість сівби. Наступного року відбуватиметься масове тестування Chrono Maschio Gaspardo на полях фермерів з багатьох країн, у тому числі і в Україні, щоб у 2019-му вже активно продаватися на всіх ринках, включно з вітчизняним.

Водночас Chrono Maschio Gaspardo повністю адаптований до використання як складова частина систем точного землеробства. Це й автоматичне відмикання сошників при перекритті, і диференційований висів різних норм на різних ділянках поля відповідно до карти-завдання. Одночасно з сівбою насіння завдяки спеціальному бункеру на Chrono Maschio Gaspardo можливе внесення гранульованих мікродобрив та інсектицидів у борозну одразу з насінням, після чого речовини закриваються прикочувальним диском.

 

Удосконалена пряма сівба від Maschio Gaspardo

Нове покоління посівних комплексів для прямої сівби Maschio Gaspardo Gigante, що висіває широкий спектр сільгоспкультур, також має покращені можливості. Головне удосконалення посівного агрегату складається в тому, що нині в його бункер для насіння та добрив додатково нагнітається тиск, що забезпечує більш стабільний та постійний потік на дозуючі котушки. Відповідно зростає якість сівби та внесення добрив.

Якщо говорити про найбільш популярну в Україні версію шестиметрової сівалки Maschio Gaspardo Gigante, то вона має бункер, розподілений у співвідношенні 40:60, тобто 1100 л добрив на 2080 л насіння.

Продуктивним обіцяє стати новий висівний сошник Maschio Gaspardo Gigante, що має унікальний турбоніж. Останній конструктивно входить у сам вузол і має мінімум точок опори. Завдяки цьому він працює у різних складних польових умовах із максимальним ефектом.

Система контролю глибини посіву цієї сівалки має додаткове незалежне колесо, що плавно дозволяє регулювати глибину від 1 до 8 см під кожну культуру. Прикочувальне колесо важке, виготовлене з чавуну, і працює на власному важелі навіть на нерівному полі, де його рух не пов'язаний із сошником.

 

Нова швидка дискова борона

Дискова борона Maschio Gaspardo VELOCE є наступним поколінням добре відомої аграріям борони Maschio Gaspardo PRESTO. Нові зміни в конструкції агрегату стосуються концепції у його компонуванні — транспортні колеса тепер зміщені між котком і робочими органами, що покращує балансування дискової борони при транспортуванні та зменшує навантаження на навіску трактора. Крім того, у цій моделі збільшена відстань між рядами дисків, що дозволяє більш ефективно працювати у вологих погодних умовах без забивання робочих органів. Розширено модельний ряд котків, зокрема, на Maschio Gaspardo VELOCE встановлено нові подвійні U-подібні котки. Також на цій моделі обладнаний передній різальний коток, що ефективно подрібнює рештки ще до початку роботи основних дисків.

Робоча ширина Maschio Gaspardo VELOCE становить від 2,5 до 7 м, що дозволяє працювати з тракторами у діапазоні 100-300 к.с. Тепер борона може вести дуже широкий спектр польових робіт — від передпосівного обробітку ґрунту та лущення стерні після збирання врожаю до розробки значних об’ємів пожнивних решток кукурудзи і соняшнику.

Диски на агрегат можуть бути встановлені з діаметром 460 та 510 мм, за конструкцією вони є гладкими, дрібнозубчатими та агресивними, залежить від того, що клієнт вибирає. Якщо вести мову про глибину їх роботи, то агрегат з шириною захвату 7 м може ефективно обробляти на глибину до 12 см і максимально продуктивно завантажує 300-сильні трактори. Завдяки своїм конструктивним рішенням цей агрегат дозволяє працювати на швидкості 12-15 км/год.

 

Нове покоління розподілювачів добрив

Також на виставці була запропонована фермерам нова лінійка розподілювачів міндобрив Maschio Gaspardo PRIMO, які мають процес внесення робочих речовин від механічного до повністю автоматичного. Клієнт сам обирає, що йому потрібно. Якщо сучасні цифрові рішення, то у них вже використовуються електронні ваги, що дозволяють зважувати кількість добрив, що вносяться на полі, та безпосередньо з монітора у кабіні відстежувати робочий процес внесення добрив. Починаючи з 2018 року, буде доступна можливість диференційованого розподілення різних норм на різних ділянках поля відповідно до карти-завдання, а завдяки автоматичному керуванню кутом розподілу цей процес буде максимально точним.

Максимальна ємність бункера Maschio Gaspardo PRIMO сягає 3200 л, а ширина захвату розкидання — до 36 м. Також він дозволяє розкидати від 50 до 700 кг різних видів добрив на один гектар.

Олександр ГОРДА, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

 25 лютого 2018
  9  
24 лютого ц.р. Україна набула статусу повноправного члена Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії.
 9 
24 лютого ц.р. Україна набула статусу повноправного члена Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії.
25 лютого 2018
 25 лютого 2018
  9  
В області утримується у всіх категоріях господарств більше 110 тисяч бджолосімей, 105 тисяч з яких перебувають у господарствах населення (96%).
 9 
В області утримується у всіх категоріях господарств більше 110 тисяч бджолосімей, 105 тисяч з яких перебувають у господарствах населення (96%).
25 лютого 2018
 25 лютого 2018
  16  
При подальшому підвищенні температури Україні загрожує посуха, а також зникнення Полісся з подальшим його переходом в зону нестійкого зволоження.
 16 
При подальшому підвищенні температури Україні загрожує посуха, а також зникнення Полісся з подальшим його переходом в зону нестійкого зволоження.
25 лютого 2018
 25 лютого 2018
  21  
За останній рік овочі подорожчали на 35%. Про це повідомляє генеральний директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці у Facebook.
 21 
За останній рік овочі подорожчали на 35%. Про це повідомляє генеральний директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж ...
25 лютого 2018
 25 лютого 2018
  23  
Попри значний інтерес українських аграріїв до вирощування часнику, введення квот на імпорт з боку ЄС і широке висвітлення перспектив бізнесу та експорту в спеціалізованій пресі, Україна в 2016 році ...
 23 
Попри значний інтерес українських аграріїв до вирощування часнику, введення квот на імпорт з боку ЄС і широке висвітлення перспектив бізнесу та ...
25 лютого 2018
 25 лютого 2018
  27  
Вартість експорту української аграрної продукції до Євросоюзу в 2017 році зросла на 27% (на 1,2 млрд євро), поряд з Індонезією це найвищий показник приросту.
 27 
Вартість експорту української аграрної продукції до Євросоюзу в 2017 році зросла на 27% (на 1,2 млрд євро), поряд з Індонезією це найвищий показник ...
25 лютого 2018
лют. 23 2018
Впродовж усієї вегетації якість зерна і урожайність озимої пшениці залежать від забезпечення рослин елементами мінерального живлення. За способом ...
жовт. 28 2017
Навесні цього року господарство ТОВ «Дедденс Агро» (Гощанський р-н, Рівненська обл.), що працює виключно за органічною технологією вирощування ...
лист. 06 2017
Міжнародні інституції ООН і Євросоюзу проводять 9–13 жовтня 2017 року Тиждень європейських лісів. Офіційно в Україні заліснено близько 16% території ...
лист. 04 2017
Цього року на Волині вирішили відновити традицію предків і у вересні провели свято урожаю «Обжинки 2017». На території Луцького іподрому, що у парку ...
лист. 03 2017
Із 20 по 23 вересня у місті Кропивницьому відбулась найбільша в Україні міжнародна агропромислова виставка. Цьогорічна AGROEXPO — виставка-ювіляр. ...

Please publish modules in offcanvas position.