Нові рішення для агробізнесу від Maschio Gaspardo

Нові рішення для агробізнесу від Maschio Gaspardo

Провідний світовий виробник сільськогосподарської техніки Maschio Gaspardo представив низку нових рішень, що дозволяють фермерами збільшити продуктивність виробництва продукції.

Компанія Maschio Gaspardo мала в Ганновері на Міжнародній виставці Agritechnica-2017 один із найбільш помітних та відвідуваних стендів. Велика чисельність фермерів та спеціалістів аграрного ринку, котрі цікавилися представленими тут машинами та агрегатами, створювала деякі перешкоди, аби усіх відвідати! Новинки сільськогосподарської техніки від Maschio Gaspardo стали лідерами за інноваційністю та кількістю впроваджених рішень, що презентувалися на головному світовому форумі агротехніки. Тому ми також побували на стенді компанії Maschio Gaspardo, де нашим гідом був директор «Маскіо Гаспардо Україна» Дмитро Давиденко. Він познайомив нас із найбільш актуальними рішеннями компанії, що незабаром стануть затребуваними вітчизняними аграріями.

 

Chrono — точна сівба нового рівня

Новий висівний агрегат Chrono від Maschio Gaspardo став справжнім відкриттям міжнародного форуму, викликавши посилену увагу кращих фахівців та фермерів. Технічно тут поєднано два основних рішення — вакуумна система відбору насіння та пневматична подача його безпосередньо в борозну. Таким чином, доставка збіжжя від точки відділення від висівного диска до борозни займає мінімальний час. При цьому зберігається ідеальна якість сівби навіть на максимальних швидкостях руху посівного агрегату. Рекомендована робоча швидкість — 15 км/год., і до 18 км/год. якість сівби майже не змінюється. Агрегат може працювати з усіма просапними культурами, а також на різних технологіях обробітку грунту.

Завдяки власній конструкції Chrono від Maschio Gaspardo відмінно працює на ґрунтах, оброблених за класичними, мінімальними технологіями та no-till. Вага і відповідно тиск висівного апарата на грунт становить 110 кг, а завдяки пневматичній пружині його можна плавно збільшувати до 270 кг на кожний сошник. При цьому Chrono Maschio Gaspardo може агрегатуватися з різними видами рам на сівалках, починаючи від класичних вітчизняних рішень на вісім висівних секцій із шириною міжряддя 70 см до великих 24-х рядних комплексів.

Запатентоване рішення з розташування висівного диска під кутом, поєднане з вакуумним зняттям насінини та подальшою пневматичною доставкою у борозну, де спеціально розроблене і також запатентоване колесо фіксує його в точці падіння, дозволяє отримувати ідеальну якість сівби. Наступного року відбуватиметься масове тестування Chrono Maschio Gaspardo на полях фермерів з багатьох країн, у тому числі і в Україні, щоб у 2019-му вже активно продаватися на всіх ринках, включно з вітчизняним.

Водночас Chrono Maschio Gaspardo повністю адаптований до використання як складова частина систем точного землеробства. Це й автоматичне відмикання сошників при перекритті, і диференційований висів різних норм на різних ділянках поля відповідно до карти-завдання. Одночасно з сівбою насіння завдяки спеціальному бункеру на Chrono Maschio Gaspardo можливе внесення гранульованих мікродобрив та інсектицидів у борозну одразу з насінням, після чого речовини закриваються прикочувальним диском.

 

Удосконалена пряма сівба від Maschio Gaspardo

Нове покоління посівних комплексів для прямої сівби Maschio Gaspardo Gigante, що висіває широкий спектр сільгоспкультур, також має покращені можливості. Головне удосконалення посівного агрегату складається в тому, що нині в його бункер для насіння та добрив додатково нагнітається тиск, що забезпечує більш стабільний та постійний потік на дозуючі котушки. Відповідно зростає якість сівби та внесення добрив.

Якщо говорити про найбільш популярну в Україні версію шестиметрової сівалки Maschio Gaspardo Gigante, то вона має бункер, розподілений у співвідношенні 40:60, тобто 1100 л добрив на 2080 л насіння.

Продуктивним обіцяє стати новий висівний сошник Maschio Gaspardo Gigante, що має унікальний турбоніж. Останній конструктивно входить у сам вузол і має мінімум точок опори. Завдяки цьому він працює у різних складних польових умовах із максимальним ефектом.

Система контролю глибини посіву цієї сівалки має додаткове незалежне колесо, що плавно дозволяє регулювати глибину від 1 до 8 см під кожну культуру. Прикочувальне колесо важке, виготовлене з чавуну, і працює на власному важелі навіть на нерівному полі, де його рух не пов'язаний із сошником.

 

Нова швидка дискова борона

Дискова борона Maschio Gaspardo VELOCE є наступним поколінням добре відомої аграріям борони Maschio Gaspardo PRESTO. Нові зміни в конструкції агрегату стосуються концепції у його компонуванні — транспортні колеса тепер зміщені між котком і робочими органами, що покращує балансування дискової борони при транспортуванні та зменшує навантаження на навіску трактора. Крім того, у цій моделі збільшена відстань між рядами дисків, що дозволяє більш ефективно працювати у вологих погодних умовах без забивання робочих органів. Розширено модельний ряд котків, зокрема, на Maschio Gaspardo VELOCE встановлено нові подвійні U-подібні котки. Також на цій моделі обладнаний передній різальний коток, що ефективно подрібнює рештки ще до початку роботи основних дисків.

Робоча ширина Maschio Gaspardo VELOCE становить від 2,5 до 7 м, що дозволяє працювати з тракторами у діапазоні 100-300 к.с. Тепер борона може вести дуже широкий спектр польових робіт — від передпосівного обробітку ґрунту та лущення стерні після збирання врожаю до розробки значних об’ємів пожнивних решток кукурудзи і соняшнику.

Диски на агрегат можуть бути встановлені з діаметром 460 та 510 мм, за конструкцією вони є гладкими, дрібнозубчатими та агресивними, залежить від того, що клієнт вибирає. Якщо вести мову про глибину їх роботи, то агрегат з шириною захвату 7 м може ефективно обробляти на глибину до 12 см і максимально продуктивно завантажує 300-сильні трактори. Завдяки своїм конструктивним рішенням цей агрегат дозволяє працювати на швидкості 12-15 км/год.

 

Нове покоління розподілювачів добрив

Також на виставці була запропонована фермерам нова лінійка розподілювачів міндобрив Maschio Gaspardo PRIMO, які мають процес внесення робочих речовин від механічного до повністю автоматичного. Клієнт сам обирає, що йому потрібно. Якщо сучасні цифрові рішення, то у них вже використовуються електронні ваги, що дозволяють зважувати кількість добрив, що вносяться на полі, та безпосередньо з монітора у кабіні відстежувати робочий процес внесення добрив. Починаючи з 2018 року, буде доступна можливість диференційованого розподілення різних норм на різних ділянках поля відповідно до карти-завдання, а завдяки автоматичному керуванню кутом розподілу цей процес буде максимально точним.

Максимальна ємність бункера Maschio Gaspardo PRIMO сягає 3200 л, а ширина захвату розкидання — до 36 м. Також він дозволяє розкидати від 50 до 700 кг різних видів добрив на один гектар.

Олександр ГОРДА, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

трав. 21 2018
Аналізуючи шляхи розвитку аграрних відносин інших країн, то ми побачимо, що на сьогодні фактично існує два: латиноамериканський, у якому переважають латифундисти, та європейський, що базується на родинних фермах. Інші моделі розвитку — то варіації ...
лист. 23 2017
Агрохімічні дослідження дозволяють оптимізувати співвідношення трьох основних складових рослинництва: запланований урожай якісної продукції — витрати на виробництво — родючість ґрунту. З чого розпочинається впровадження точного землеробства, як ...
лист. 22 2017
Всередині вересня у м. Хмельницький відбулась ювілейна сільськогосподарська виставка «Агро-Поділля-2017». Серед технічних «родзинок» заходу без уваги численних відвідувачів не лишились представники нового покоління 7-ої та 8-ої серій тракторів ...
лист. 21 2017
Без такого інструменту, як страхування розвиток сучасного аграрного бізнесу неможливий. Тому нашим фермерам варто врахувати досвід США у цьому сегменті фінансових послуг. Для стабільного ведення промислового виробництва сільськогосподарської ...
лист. 20 2017
Попит на нішеві культури зростає. Вітчизняні фермери мають використати цю кон’юнктуру. Нестабільна світова ринкова кон’юнктура, складнощі зі збутом вирощеної сільськогосподарської продукції, залежність від попиту — те, що часто зупиняє ...
 26 травня 2018
Сільськогосподарські угіддя степового півдня дають самі мізерні врожаї, а найвигідніше займатися фермерством на Прикарпатті.
Сільськогосподарські угіддя степового півдня дають самі мізерні врожаї, а найвигідніше займатися фермерством на Прикарпатті.
26 травня 2018
 26 травня 2018
В окупованому Криму обміліло Белогорськоє водосховище в результаті посух на півострові.
В окупованому Криму обміліло Белогорськоє водосховище в результаті посух на півострові.
26 травня 2018
 26 травня 2018
Таке рішення опублікував Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ). Так, двоє українців звернулися з позовом, стверджуючи, що мораторій на продаж землі порушує їх право власності. І ЄСПЛ з таким твердженням погодився.
Таке рішення опублікував Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ). Так, двоє українців звернулися з позовом, стверджуючи, що мораторій на продаж землі порушує їх право власності. І ЄСПЛ з таким твердженням погодився.
26 травня 2018
 26 травня 2018
Україна посідає восьме місце в рейтингу світових експортерів курятини, передає УНН з посиланням на World's Top Exporters.
Україна посідає восьме місце в рейтингу світових експортерів курятини, передає УНН з посиланням на World's Top Exporters.
26 травня 2018
 25 травня 2018
Серед можливих інвесторів СЕС може стати Європейський банк реконструкції та розвитку.
Серед можливих інвесторів СЕС може стати Європейський банк реконструкції та розвитку.
25 травня 2018
 25 травня 2018
При цьому на підприємствах молока стали виробляти більше.
При цьому на підприємствах молока стали виробляти більше.
25 травня 2018

Найближча подія

31 трав. 2018
08:00AM - 05:00PM
Ukrainian Agro-Industrial & Food Forum

Please publish modules in offcanvas position.