agro business 160 160

- Вівторок, 13 липня 2021 11:14

Пристрій для рухливості курей

Виробники курятини стикаються з проблемою гіподинамії птиці. Щоб її подолати, створено агрегат-самохід, завдання якого — активізувати рух домашніх птахів у місцях утримування й паралельно провітрювати їм підстилку.

Пересувна ферма сприяє вирощуванню бройлерів і курей-несучок у поліпшених умовах і до того ж дозволяє економити на кормах. Особливо подобається така система органічним фермерам — тим, хто продає екологічні чисті яйця.

Віднедавна галузь птахівництва ввійшла до числа лідерів українського аграрного експорту. Нині лише цей сектор вітчизняного тваринництва може похвалитися ефективним розвитком. Стан птахівничої галузі на фоні екологічних трендів обговорили учасники конференції «Ефективне птахівництво», яка відбулася у Києві в рамках Х Міжнародної виставки «Зернові технології».

Зерновий елеватор є однією із ланок логістичного ланцюжка між полем і зернотрейдером. Нині в Україні працюють 860 елеваторів загальною місткістю зберігання 50 млн т зерна.

Позитивний вплив діяльності «Миронівської птахофабрики» на місцеву економіку зростає у міру нарощування її потужностей. Це демонструє один із векторів відповідальної діяльності підприємства перед місцевим населенням та державою в цілому. І тут промовистим фактом є екологічні показники.

Інкубатор продуктивністю 177 млн яєць, 18 млн голів птиці одночасного вирощування, 280 тис. т м'ясної продукції — з такими результатами діяльності ТОВ «Вінницька птахофабрика», що входить до Групи МХП, завершила 2017 рік. Досягнення вражають, але такий успіх має зворотний бік — з’являються тисячі тонн відходів, які необхідно утилізувати без шкоди для довкілля. Однак керівництво птахофабрики знайшло вихід із ситуації. Багатотонні відходи стали для підприємства невичерпним джерелом енергії.

Наталія КУЗЬО, спеціально для "АС"
Активний розвиток птахівництва неможливий без впровадження нових рішень та концепцій. Нині в Україні галузь розвивається, відтак, підприємства, щоб забезпечити успішну діяльність, повинні бути відкритими до новацій, змін та бути готовими відповідати на виклики. Велику роль у цьому відіграють базові процеси, зокрема годівля птиці. Чимало компаній сьогодні пропонують корми і готові рішення у годівлі поголів’я, та все ж світовий досвід і тенденції доводять ефективність повноцінної годівлі, саме до такої системи тяжіє світовий ринок, і українські виробники по-трохи переймають цей досвід.
- Четвер, 18 серпня 2016 13:00

Альтернатива для ентузіастів

Дарина МНІШЕК, спеціально для "АС"
Власна прибуткова ферма — мрія багатьох українців. Проте як організувати успішне підприємство, що стабільно працюватиме на покращення доброту свого хазяїна, знають далеко не всі. Допомогти початківцям зорієнтуватися у морі бізнесових проектів, зважити свої можливості, зокрема, у виробництві різноманітної органічної продукції, дізнатися про секрети й підводні камені бізнесу з чужого досвіду, аби запобігти своїм помилкам, взялася тренінгова компанія Organic Business за підтримки Проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», який впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства Швейцарії (FiBL). На одному з семінарів, що організовує Organic Business, побував і «Агробізнес Сьогодні».
- П'ятниця, 29 липня 2016 13:00

Кокцидіоз у птахівництві

Марія ЯРОШКОветеринарний лікар, магістр МВА
Кокцидіоз, або еймеріоз є однією з найбільш поширених протозойних хвороб у птахівництві, яку викликають одноклітинні найпростіші роду Eimeria. Серед домашньої птиці на кокцидіоз хворіють кури, індики, качки та гуси.
- П'ятниця, 26 лютого 2016 16:11

F.A.Q. про «крилату» органіку

Наталія КУЗЬО, спеціально для "АС"
Органічне виробництво вже довгий час є однією з ТОП-тем у сільському господарстві України, однак попри позицію «на слуху» залишається ще багато не вивчених, не відпрацьованих, не зрозумілих і не досліджених аспектів цього напряму. Якщо врахувати диверсифікованість сільськогосподарського виробництва та особливості кожної з галузей, то очевидно, що неможливо знайти відповіді, які б задовольнили аграрну галузь загалом, слід кожен сектор сільського господарства розглядати окремо.

Please publish modules in offcanvas position.