Цьогоріч SIMA зібрала близько 1800 експонентів із 42 країн, які представили 700 нових продуктів, а кількість іноземних компаній-експонентів зросла на 12%.

У продовження нашої розповіді про SIMA-2019 зупинимо вашу увагу на новинках деяких виробників сільгосптехніки.

Під час Міжнародної виставки Sima-2019 компанія Maschio Gaspardo представила велику експозицію, насичену свіжими рішеннями та цікавими вдосконаленнями. Декілька агрегатів, що є найбільш актуальними для України, вартують окремої уваги.

На виставці SIMA-2019, що пройшла у Парижі, організатори зробили серйозний акцент на технологіях, що дозволяють удосконалювати системи управління господарствами, зберігати довкілля та максимально збільшити ефективність виробництва. Продукти Trimble максимально відповідають цим запитам, окрім того, компанія пропонує рішення, що здатні формувати тренди на ринках.

Вітчизняний виробник елеваторного обладнання — компанія «ЛУБНИМАШ» дедалі більш упевнено почуває себе на ринку ЄС, і цьогоріч вперше представила власну продукцію на французькій виставці SIMA-2019.

Під час Міжнародної виставки новітніх рішень для агробізнесу Sima-2019, що відбулась у Парижі 24-28 лютого, компанія BEDNAR представила європейській аграрній спільності чи не найбільшу кількість свіжих напрацювань на одному із найяскравіших стендів виставки. Декілька з них варті особливої уваги. 

Український виробник сільськогосподарської техніки пройшов шлях від виготовлення садових тачок до експорту техніки в 30 країн світу!

Після по-справжньому ще зимового Києва Париж зустрічав журналістів з України теплою сонячною погодою. То чому ж не потішити себе, прогулявшись вуличками цього дійсно величного міста. Прогулянка стала приємним доповненням до відвідин потужної та унікальної у своєму форматі Міжнародної сільськогосподарської виставки SIMA-2019.

Please publish modules in offcanvas position.