Версія для друку
Середа, 28 серпня 2019 08:31

Україна може отримати кредит на проекти енергоефективності та відновлюваної енергетики

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міжнародна фінансова корпорація (IFC), що входить у групу Світового банку, може виділити Україні кредит у $40 млн на проекти енергоефективності та відновлюваної енергетики.

Вищезазначену суму отримає компанія ОТП Лізинг Україна (OTP Leasing Ukraine LLC) на строк до п'яти років, з дворічним пільговим періодом, передає Енергореформа.

Виділений кредит у повному обсязі буде спрямований на проекти з енергоефективності та відновлювані джерела енергії.

Зокрема, IFC може надати ОТП Лізинг Україна $20 млн власних кредитних коштів і ще $20 млн від Clean Technology Fund ("IFC-CTF") або в рамках іншої змішаної програми фінансування, що здійснюється Міжнародною фінансовою корпорацією.

Читайте також: В Одеській області будують нову сонячну станцію потужністю 17,7 МВт

Крім цього, буде також розглянуто можливість залучення ще $10 млн від третього потенційного кредитора, завдяки його участі загальна сума кредиту може бути збільшена до $50 млн, говориться у повідомленні.

У грудні 2018 року IFC запустила в Україні чотирирічну програму "Зелені фінанси України" спрямовану на розвиток нових областей "зеленого фінансування" для залучення інвестицій у проекти з енергоефективності та ВДЕ в країні.

За матеріалами reform.energy

Прочитано 829 разів