Усі агроновини на одному сайті

Агроновини

Протягом листопада піротехнічі підрозділи державних органів та неурядових операторів обстежили понад 17 тисяч гектарів земель сільгосппризначення.
За першу добу з початку пропуску порожнього вантажного автотранспорту через пункт пропуску «Угринів-Долгобичув» на кордоні України з Польщею пройшло понад 100 автівок.
У Черкаській області чекають на початок роботи одного з найбільших спиртових заводів України – Косарського.
В Словенії ухвалено рішення про надання Україні грошової допомоги розміром в 1,5 млн євро на гуманітарне розмінування.
Уряд розширює програми підтримки бізнесу та закликає місцеву владу долучатись до їх співфінансування. Наступного року малі та середні підприємства зможуть отримати від держави 15 тисяч грантів на розвиток.
П`ятого грудня світ відзначає Всесвітній день ґрунтів, привертаючи увагу до важливості збереження здоров`я земельних ресурсів та сталого управління ними. В Україні ця проблематика набуває додаткової ваги кількість доступних земельних ресурсів країни обмежена через військові дії, окупацію та заміновані території, тому їх потрібно  ефективно використовувати.
Обсяг експорту українського борошна у листопаді 2023/24 маркетингового року (станом на 29.11.23 року) становив 6,3 тис. т, що у 2,6 раза менше аналогічного місяця сезону 2022/23.
ДП «Ліси України» розпочало продаж новорічних ялинок. Лісівники вирощують ці дерева на новорічних плантаціях, які є в кожній області. Термін вирощування складає 4-8 років.
Інститут сільського господарства Північного Сходу НААНУ кілька років тому розпочав висівати конопель на 30-40 гектарах. Нинішнього року площу збільшили до 82 га, а спеціалізуючись на насінництві і селекції і маючи ліцензію на вирощування посівних конопель, валове виробництво насіння довели більш як до 70 тонн.
АТ «Укрзалізниця» планує запропонувати контрейлерні перевезення автотранспорту, заблокованому на кордоні.
Минулого тижня ціни попиту на кукурудзу в Україні продовжили зростати на тлі високого експортного попиту та стримування продажів виробниками, які очікують найкращої ціни.
В селі Зелене Красноградського району Харківської області, зафіксовано випадок сказу великої рогатої худоби у приватному домогосподарстві.

Please publish modules in offcanvas position.