Усі агроновини на одному сайті

Агроновини

У Мукачево Закарпатської області, завдяки заснуванню у місті нового індустріального парку,створять близько 900 нових робочих місць у переробній промисловості.
Експлуатаційні переваги самохідних обприскувачів Massey Ferguson 535 R пояснюються передусім вдалою конструкцією цієї моделі.
У липневому звіті WASDE знизив прогноз світового урожаю насіння соняшнику у 2024/25 маркетинговому році на 0,6 млн т до 54,8 млн т. Основні скорочення припали на Україну – на 0,2 млн т до 14,5 млн т, і росію – на 0,5 млн т до 16,5 млн т.
АТ «Укрзалізниця» наразі не планує надавати знижку в розмірі 30% на перевезення агропродукції до портів Дунаю.
У червні 2024 року середня ціна закупівлі свинини в Україні знизилась до 53,2 грн/кг, що на 10,1% (6 грн/кг) дешевше, ніж у травні.
Фонд державного майна активно працює над підготовкою 100 тис. га землі сільськогосподарського призначення, які належали НААН, до передачі їх на відкриті аукціони на Prozorro.Продажі. Процес уже на фінальному етапі, й перші аукціони мають з’явитися вже наприкінці липня – на початку серпня.
У Суворовській громаді Ізмаїльського району на Одещині члени організації водокористувачів (ОВК) «Вода життя» завдяки зрошенню освоїли вирощування овочів та баштанних культур. Перші врожаї вже вдалося реалізувати.
Ічнянський завод сухого молока та масла додав кілька нових сирів із молока А2 до свого асортименту.
В селі Костівці Брусилівської громади фермер Павло Збінський разом зі своєю родиною вирощує на 50 сотках землі дві тисячі кущів лохини дев’яти різних сортів. Урожай родина здає у магазини та переробляє на сік і варення.
Британські вчені вважають, що бджолиний віск може стати порятунком для зберігання продуктів у військових зонах, таких як Україна. Вони допоможуть місцевим бджолярам створити нову упаковку для продуктів з воску, прополісу та шавлії.
Вартість кукурудзи в Україні за останні кілька років зазнала значних коливань, обумовлених як внутрішніми, так і зовнішніми чинниками. Погодні умови, глобальний попит і пропозиція, а також політична та економічна ситуація суттєво вплинули на динаміку цін на цю важливу сільськогосподарську культуру.
Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Дари Берегівщини» (Закарпатська область) взяв участь у програмі ФАО з розвитку виноградарства та виноробства.

Please publish modules in offcanvas position.