Усі агроновини на одному сайті

Агроновини

На поточному тижні фермери України отримали можливість підвищити ціну на цибулю.
Україна зможе відвантажити на світові ринки до 50 млн тонн зернових і олійних культур урожаю 2023 року, а також близько 10 млн тонн олії і шроту.
На тлі активного зростання цін на кукурудзу в Україні аграрії суттєво активізували продажі, внаслідок чого в портах утворилися черги, а трейдери обмежили закупівлі, та навіть дещо знизили ціни попиту.
Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience розширила потужності лабораторії з технологій обробки насіння на насіннєвому виробничому комплексі в Полтавській області, що дозволило повністю локалізувати перевірку якості обробки насіння преміальної генетики бренду Pioneer®.
Європейська Бізнес Асоціація звертається до народних депутатів України з наполегливим проханням відправити на доопрацювання законопроєкт №5420 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо криміналізації контрабанди товарів та підакцизних товарів, а також недостовірного декларування товарів».
Україні не вистачає щонайменше 150-170 овочесховищ, аби зберігати в нормальних умовах весь врожай овочів.
В Україні у листопаді 2023 року зросли роздрібні ціни на більшість молочних продуктів.
У Житомирі під час воркшопу-презентації «Розвиток підприємницької екосистеми Житомира» представили платформу локальних брендів «ДоБре».
ПрАТ «Укргідроенерго» підписало меморандум з німецькою компанією Andritz Hydro GmbH щодо проєкту виробництва зеленого водню в Україні потужністю 5-10 МВт.
У листопаді в Україні переробка сої сягнула максимального місячного обсягу з квітня 2020 року, склавши близько 184 тис. тонн, що на 17% перевищило жовтневий показник та на 43% – результат листопада 2022 року.
Збільшення попиту на картоплю дало змогу українським фермерам вкотре підвищити ціни.
Крюківський вагонобудівний завод отримав право на випуск вантажних вагонів для колії 1435 мм.

Please publish modules in offcanvas position.