Версія для друку
Понеділок, 20 січня 2020 12:30

Зниження вартості пальмової олії спровокувало падіння цін на ріпак

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Минулого тижня на торгах спостерігалося різке падіння цін на ріпак на тлі фіксації прибутку по довгих позиціях для лютневого контракту.

Як повідомляє прес-служба Agritel, це відбулося слідом за зниженням цін на пальмову олію, передає Agronews.

«Припинення Індією імпорту пальмової олії з Малайзії призвело до значного падіння цін в Куала-Лумпур. Таке різке падіння також підживлюється технічними факторами, перші сигнали від яких з’явилися на початку тижня», – відзначають аналітики Agritel.

Зазначається, що в щомісячному звіті FranceAgrimer підвищив оцінки експорту французької пшениці за межі ЄС до 12,4 млн тонн проти 12,2 млн тонн в минулому місяці. Оцінка запасів мало змінилася і склала 2,395 млн тонн.

Читайте також: Українська пшениця дорожчає на тлі планів Росії обмежити експорт зерна

Збільшення експорту за межі ЄС компенсується скороченням експорту всередині ЄС. У балансі кукурудзи зміни були невеликими, а кінцеві запаси очікуються в 2,073 млн тонн.

«У той час як температури в басейні Чорного моря залишаються значно вище середніх, в даний час погодні умови здаються сприятливими для розвитку сільськогосподарських культур. У найближчі тижні очікуються опади», – додають експерти.

Прочитано 426 разів