Версія для друку
Четвер, 29 грудня 2022 20:12

В України з’явився конкурент з дешевими якісними яблуками

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Молдова, яка раніше левову частку своїх яблук продавала росії, цього року туди не постачає. Але її продукція посилила конкуренцію на міжнародних ринках для українських садівників.

Про це розповів Тарас Баштанник, президент Української плодоовочевої асоціації, повідомляється на сайті організації.

«В України з’явився конкурент з дешевими якісними яблуками. Це Молдова. Її "забанили" – тепер вона не має права постачати до росії. Враховуючи це все, з яблуками нині ситуація невесела. Буде невесело і далі. Багато людей навіть викорчовують садки. Дехто яблука так і не зібрав», – розповів президент УПОА.

Читайте також: Зберігання фруктів та овочів: українські фермери не готові інвестувати у нове обладнання

Він зауважив, що на ринку яблук в Україні вже три роки проблема – перевиробництво.

«Є величезна кількість цієї продукції, яка не відповідає певним експортним вимогам. До того ж, Україна останні роки досить успішно розвивала ринки Сходу та Азії. Нині вони фактично не доступні, адже йдеться про морську логістику», – додав Тарас Баштанник.

Прочитано 463 разів