«Ми не сліпі і глухі до побоювань, які існують в українському суспільстві. ЄС підтримує мету цієї реформи, адже це вивільнить такий потенціал для вашої економіки. Згідно з підрахунками Світового банку, мова йде про 1 або 1,5% ВВП країни. Але потрібні запобіжники для захисту малих фермерів. Це дуже важливо. І стурбованість з цього приводу закономірна і виправдана», - сказав Матті Маасікас.
Він також зазначив, що в цьому контексті судова реформа дуже важлива, успішна її реалізація дозволить уникнути зловживань після відкриття ринку землі.
«Чи будуть дотримуватися обмежень? Чи не спробують певні впливові особи під чужими або фальшивими іменами, використовуючи підставні компанії, скупити багато землі? Це те, що залежить від діючої системи правосуддя. Так що все це треба робити паралельно (земельну і судову реформи)», - підкреслив дипломат.