Версія для друку
Четвер, 14 січня 2021 10:28

На Львівщині розпочато будівництво нового картоплесховища

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

«Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області. Картоплесховище розраховане на зберігання 16 тис. тонн врожаю терміном до 10 місяців.

Як повідомляє пресслужба «Контінентал Фармерз Груп», нове сховище призначене для зберігання картоплі, яку компанія вирощує на полях кластеру «Самбір».

«Уже виготовлена необхідна проектна документація і розпочалося встановлення бетонних конструкцій під металеві опори для складу. Паралельно відбувається придбання холодильного, вентиляційного та іншого обладнання. Завершити будівництво картоплесховища в Чукві «Контінентал» планує до серпня цього року під майбутній врожай», – йдеться у повідомленні.

Компанія вирощує чіпсові, насіннєві та продовольчі сорти картоплі у Львівській і Тернопільській областях. Загальна площа до викопування у виробничому сезоні 2020 року становила 1,6 тис. га. Цього сезону «Контінентал» планує її збільшення до понад 2 тис. га.

Довідково: «Контінентал Фармерз Груп» є одним із провідних виробників картоплі в Україні та застосовує власні напрацьовані технології вирощування. Агрохолдинг володіє модернізованими виробничими потужностями для зберігання картоплі, загальна місткість яких сягає понад 87 тис. тонн одночасного зберігання. Також має власний крохмальний завод, сучасну спеціалізовану техніку для вирощування цієї культури.

Читайте також: Картоплесховище: інвестиція, яка з надлишком окупить свою вартість

Прочитано 428 разів