Умови використання матеріалів сайту

/ Сайт / Середа, 29 травня 2013 15:27

Будь-яке використання матеріалів з agro-business.com.ua (далі – Сайт) дозволяється на обумовлених нижче умовах. Порушення цих умов може розцінюватись як порушення прав інтелектуальної власності зі всіма наслідками, що випливають з цього порушення.

 Під використанням матеріалів розуміється будь-яке відтворення, публікація, копіювання, передрук, розповсюдження, переклад, передача в ефір, повідомлення по кабелю, переробка та інші способи, передбачені чинним законодавством України.
 
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови вказівки прямого посилання (для інтернет-видань – гіперпосилання) на безпосередню адресу матеріалу на Сайті.
 
Порушення цих умов буде розцінене як порушення захищених законом прав інтелектуальної власності і права на інформацію. Таке порушення умов буде розглядатись як використання матеріалів без дозволу ТОВ «АГРАРНЕ ВИДАВНИЦТВО» (власник Сайту). У таких випадках ТОВ «АГРАРНЕ ВИДАВНИЦТВО» залишає за собою право на захист прав у судовому порядку, відповідно до законодавства України.

Please publish modules in offcanvas position.