Ідеї & тренди

Бурбон — міцний американський напій із групи віскі. Його солодкуватий смак і насичений аромат визначаються вибором найкращої сировини та суворим дотриманням рецептури.
Правильний догляд за квітами у букеті: корисні поради Догляд за квітами має масу особливостей, завдяки яким вдасться зберегти рослини довгий час свіжими, гарними, запашними.
Упродовж кількох останніх років на ягідних прилавках базарів і ринків, торговельних закладів Сумщини та низки інших областей України почала з’являтися смачна і екологічно чиста продукція агрофірми «Інберрі», земельні масиви якої розташовані неподалік селища Велика Писарівка Охтирського району.
До 2024 року виробники вегетаріанських бургерів планували відібрати у виробників яловичини двозначну частку на ринку. Але в 2023-му раптом виявилося, що штучне м'ясо не виправдовує очікувань ентузіастів, які вважали, що воно допоможе людям економити на продуктах і зберегти навколишнє середовище. Та, звісна річ, дасть гарно заробити лідерам цього штучно сформованого…
Цибуля — це холодостійка рослина. Сходи гострих сортів витримують заморозки до -6 °C, солодкі — до 3–4 °C. Проростає при 5–7 °C. Тому садити цибулю-тиканку потрібно якомога раніше, у другій половині квітня.
У квітні 2022 року через окупацію компанія “Лікарські трави Запоріжжя” релокувалася із Бердянська в Запоріжжя, де займалися вирощуванням та заготівлею дикорослих лікарських рослин. Там залишилися поля, склад із готовою сировиною і обладнання, вивести нічого не вдалося.
Елітні гриби ростуть в наших лісах, але не скрізь. І не кожен грибник зуміє їх знайти. Хто не хоче шукати, то краще посадити на власній присадибній ділянці. Фермери можуть закласти цілу плантацію. Потрібно загалом 15 тис. євро, щоб посадити один гектар трюфелів. Найкращі дерева для мікоризи – дуб, фундук, грецький…
Як що вірити вченим Каліфорнійського університету, велика рогата худоба є головним винуватцем сільськогосподарських викидів метану на планеті. То ж борці з парниковим ефектом вже давно точать ніж на корів. Та, водночас, пропонуються і більш гуманні методи скорочення тваринного метану, деякі з них доволі екзотичні.
Питання вирощування й обігу генетично модифікованих рослин завжди було гостро дискусійним і дражливим. І воно стало особливо актуальним у перспективі вже невдовзі набути повноправного членства Європейського Союзу. Що, зрозуміло, накладає жорсткі обов’язки та обмеження. Хоча в самій Європі вже дискутують про їх пом’якшення, зокрема, заради подолання викликів продовольчій безпеці через…
Побутує думка, що соняшник дуже виснажує ґрунти. І вона має під собою підставу – неправильну практику землеробства, тобто незбалансоване мінеральне живлення, не дотримання елементарної сівозміни тощо. За правильних підходів ця культура буде лише на користь агроценозам. А в особливо тяжких випадках саме соняшник використовують для очищення ґрунту.
Міграція населення в Україні, зниження споживчого попиту і купівельної спроможності населення, загальний спад економіки більше ніж на 40% призвели до значного падіння споживання лікарських зборів на внутрішньому ринку.
Бджільництво відіграє важливу роль в забезпеченні продуктивності різних культур та збереженні біорізноманітності на нашій планеті. Проте, через зниження популяції бджіл, спричинене різними факторами, включаючи втрату середовища мешкання та застосування пестицидів, ця важлива роль може бути під загрозою. У цій статті ми розглянемо методи, які один фермер використовує для збереження бджіл…

Please publish modules in offcanvas position.