Про це заявив міністр економіки, довкілля та сільського господарства України Олексій Соболев, передає AgroPortal.
«Ми бачимо, що суттєво подорожчали добрива, і це тисне на маржинальність і створює ризик для наступного сезону. Тому є потреба в наданні аграріям безповоротної підтримки. Це буде компенсація в розмірі 1 тис. грн за 7 т вітчизняних комплексних добрив на кожні 100 га оброблених угідь. Головна умова – це придбання добрив саме українського виробництва», – зауважив він.
Читайте також: ФАО та Норвегія нададуть 1,1 млн доларів США фермерам Чернігівської та Дніпропетровської областей
За словами міністра, таке рішення допомагає вирішити кілька речей: фермерам вирішити питання з добривами, а українській промисловості – забезпечити додатковий попит.
«Таким чином ми підтримаємо поле і завод», – зауважив Олексій Соболев.
Зазначається, що заявки від аграріїв почнуть приймати в ДАР після ухвалення урядом відповідної постанови.





