- П'ятниця, 28 січня 2022 10:11

Машини для мульчування ґрунту

Завдяки застосуванню систем подрібнення зернозбиральних комбайнів і машин для мульчування аграрії мають змогу збільшувати надходження органічної речовини в ґрунти

Великі господарства для збирання винограду застосовують засоби механізації. Серед найкращих у цій царині — самохідний збирач New Holland Braud 9000. Це високий комфорт для оператора, мінімум простоїв і максимум продуктивної роботи

- П'ятниця, 31 грудня 2021 10:02

Самохідний комбайн для бобових

Бобові культури в Україні здебільшого збирають універсальними зерновими комбайнами, застосовуючи тільки окрему жатку. Однак є й спеціально розроблені машини, які для бобових культур підходять якнайкраще.

Сьогодні практично всі провідні світові виробники презентують й активно рекламують, зокрема й на ринку України, нові моделі комбайнів високої та надвисокої продуктивності. Можна говорити, що великі комбайни сьогодні мають попит як ніколи раніше, і ця тенденція посилюється.

Зернозбиральні комбайни — складна техніка й часто вельми дорога. Але малі фермерські господарства мріють про агрегати, що відповідають їхньому масштабу: компактні, маневрові й недорогі. Й така машинерія є!

Лінійка зернозбиральних комбайнів Case IH Axial-Flow регулярно отримує нові конструктивні оновлення і, що важливо, покращені машини без зволікань потрапляють на ринок України. І це зрозуміло, бо роторні комбайни з червоним забарвленням уже багато років упевнено задають тон у вітчизняному агросекторі.

Отож цей час прийшов: у господарстві з’явились завдання, що потребували потужнішої техніки. Залучати контрактників на збирання врожаю не хочеться, помилитися з затратами на експлуатацію також, тому головне питання на найближчий час одне — який комбайн обрати, щоб бути в плюсі. Ми поспілкувались із власниками популярного роторного зернозбирального комбайна VERSATILE TORUM 785 і склали чек-лист, якого вони дотримувались, купляючи машину.

Для збирання сухих бобів, чорної та білої квасолі створено спеціальні комбайни. Їх застосовують відомі компанії — постачальники бобових на європейські ринки й на підприємства з переробки харчової продукції.

- П'ятниця, 06 серпня 2021 09:51

Морквяний комбайн-харвестер

В овочівництво дедалі активніше заходять нові технології. У лінійці кількох відомих компаній сільськогосподарського машинобудування є комбайни різних модифікацій для збирання моркви.

З запуском 20 нових комбайнів модельного ряду TRION, компанія CLAAS робить ще один крок з розвитку своєї ініціативи щодо зернозбиральної техніки, яку було розпочато у 2019 році. Це означає, що компанія оновила майже весь асортимент комбайнів на протязі всього двох років.

Please publish modules in offcanvas position.