Жорсткі вимоги до роботи сучасної сільськогосподарської техніки в господарствах орієнтують агробізнес на застосування нових можливостей. Посуха або невелика кількість вологи в ґрунті, обмежені строки виконання польових операцій, жорсткі вимоги до якості сівби насіння — все це диктує потребу обирати машини й агрегати, які могли б працювати за таких умов. Сьогодні такі можливості дає техніка від KÖCKERLING, практичні можливості якої ми побачили в кількох господарствах Чернігівщини.

Навесні левову частку уваги агровиробників зазвичай звернено на обробіток ґрунту. У цьому немає нічого дивного, бо за умов перманентного браку вологи та короткої весни надзвичайно важливо зуміти зберегти те, що є в землі. Нескінченні дискусії точаться як довкола самого обробітку ґрунту та вибору агрегатів, так і поводження з пожнивними рештками.

- Понеділок, 28 грудня 2020 11:25

Як вибрати сівалку для кукурудзи

Наявні кліматичні умови зумовлюють підвищені вимоги до агрегатів для висіву просапних культур.

Торік на Agritechnica-2019 компанія Väderstad приємно здивувала багатьох сільгоспвиробників новою розробкою — сівалкою Tempo L у виконанні CSF: із центральним завантаженням бункера. Точний розподіл на швидкості 15–17 км/год, 16 рядів, центральний 3-кубовий бункер для насіння — можна тільки уявити, яку продуктивність здатна показати ця сівалка. Тоді це був прототип. А в жовтні цього року Tempo CSF вже як серійна машина з’явилась на ІнтерАгро-2020 — своїй першій міжнародній агровиставці.

- П'ятниця, 30 жовтня 2020 15:57

DMC Primera — сівалка для нових умов

«Скільки випало опадів? Цього року, можна сказати, що їх не було в принципі: сукупно 8 мм з 1-го березня. Торік із 1 березня до 1 грудня в нас випало 147 мм, половина з яких була по 2–3 мм. Фактично ми нині намагаємося жити в умовах тотальної посухи, тому класичні підходи до землеробства вже не так підходять», — сказав заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.)

 Від продуктивності сівалки і якості її роботи безпосередньо залежить урожайність, а отже, і майбутній прибуток господарства. Під час посівної цей агрегат повинен спрацювати швидко, безвідмовно, з високою точністю і у відведені терміни.

Торік на міжнародному форумі діячів агропромислового комплексу Prostor Expo у столичній Торгово-промисловій палаті ми ознайомилися з розробниками нової овочевої сівалки точної сівби «Селена-6». Вона приємно дивує насамперед своєю універсальністю: цим агрегатом можна сіяти майже всі овочеві культури.

- Четвер, 26 грудня 2019 14:47

Готуй сівалку взимку

Перед святами якраз буде зручно чітко розрахувати можливості господарства та спланувати перебіг посівної кампанії.

- Середа, 23 жовтня 2019 12:47

Сівалки-саджалки для часнику

Вирощування часнику — справа трудомістка і ризикована за будь-яких агросхем. Машиновиробники пропонують часникарям агрегати, що дозволяють підвищити ефективність вирощування цього дуже корисного продукту, насамперед у процесі саджання.

Поточного року в Україні стає доступною до замовлення нова широкорядна сівалка від Great Plains — модель PL 5500. Її технічний потенціал можна описати одним словом — раціональність. Саме на це спрямовані рішення для якісного висіву дуже широкого спектра культур, точного закладання добрив (сухих/рідких) чи інсектициду, продуктивності, а також обсягу ресурсів, які необхідні машині для роботи. Про головні «козирі» PL 5500 у боротьбі за гідні місця в українських господарствах докладно — далі.

До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

1636028604

Please publish modules in offcanvas position.