Якщо говорити про середні вітчизняні господарства, то найчастіше як флагманський трактор їх власники обирають машини потужністю від 320 до 370 к. с. Це зумовлюється як традиційним набором навісних і причіпних агрегатів, так і наявністю в цьому сегменті буквально культових моделей тракторів, таких як Case IN Magnum чи John Deere 8335

Науково обґрунтований варіант приєднання плуга до рушія, а також рекомендації для збільшення ефективності операції.

Якісно новий рівень контролю та керування даними у Magnum AFS Connect дозволяє аграріям перетворити трактор на справжню польову лабораторію, яка нагромаджує та передає широкий спектр технічних й агрономічних даних.

Нині в умовах посилення загрози глобальних кліматичних змін багато країн світу активізували зусилля щодо переходу до «Зеленого курсу». Сільське господарство також має поступово перейти до декарбонізованого виробництва. Тому дуже важливо впроваджувати сучасні технології й технічні засоби, зокрема електротрактори.

В Кременчузі почали масово випускати невеличкі вітчизняні трактори КрАСЗ 244. Базова комплектація робить можливим їх використання для обробітку невеликих полів і садів, оранки ґрунту, транспортування вантажів і багатьох інших сільгоспробіт.

- Вівторок, 20 квітня 2021 14:22

Японський трактор працює самостійно

Компанія «Янмар» (Yanmar) цього року оголосила про розгортання серійного виробництва автономних — керованих дистанційно — і роботизованих саморухомих тракторів потужністю близько 100 к. с.

- Вівторок, 06 квітня 2021 14:28

Огляд тракторів потужністю 145–250 к. с.

Розглядаємо кілька моделей найбільш багатофункціонального сегмента тракторів, які пропонують на українському ринку.

Сьогодні на ринку України представлено моделі тракторів багатьох світових виробників. З тим далеко не всі компанії виробляють так звані трактори високої потужності, тобто, машини, двигуни яких спроможні видавати понад 350–360 к. с. Донедавна потреба у високопотужних тракторах в Україні була доволі скромною, тому що в галузі використовували причіпні агрегати з малими й середніми показниками робочої ширини. Нині ситуація різко змінилася, і на перший план виходить продуктивність роботи. Ось тут і знадобляться трактори високої потужності.

Розглядаємо кілька моделей найбільш багатофункціонального сегмента тракторів, які пропонує український ринок.

- Понеділок, 08 лютого 2021 11:34

Boris Bond: воскресіння трактора-гіганта

На вітчизняних агропромислових виставках останніх двох-трьох років стабільно привертає до себе увагу новий потужний трактор українського виробництва.

Please publish modules in offcanvas position.