Зберігання

Режими зберігання зернових мас значною мірою зумовлені найважливішими чинниками, від яких залежить стан і збереженість зерна: вологості зернової маси та довкілля; температури зернової маси та довкілля; доступу кисню до зернової маси.
Найвищі якісні характеристики насіння культури у режимі охолодження досягаються завдяки виконанню низки технологічних операцій з доробки, у тому числі охолодження використовують атмосферне повітря.
Зберігання в сховищах — це один із кращих способів зберігання картоплі, оскільки в постійних сховищах можна стежити за режимом зберігання і регулювати його в разі необхідності. Крім цього, систематично можна стежити за станом картоплі.
Зберегти товар до весни — завдання непросте. Не існує якогось одного універсального рецепту успіху, і кожен виробник вирішує самостійно, якій технології віддати перевагу і в які сховища вкладати кошти. Тому, плануючи спорудження овочесховища, виробник овочевої продукції передусім повинен орієнтуватися на термін реалізації свого товару. Саме від цього залежать параметри майбутнього…
У рамках Grain Storage Forum Elevator Українська зернова асоціація у партнерстві з компанією ProAgro, за підтримки FAO та Європейського банку реконструкції та розвитку нещодавно провели в Києві цикл із чотирьох безкоштовних навчальних вебінарів для представників українських елеваторів: «Організація роботи елеваторів в умовах пандемії коронавірусу».
…та під інші продукти. Економічна нестабільність спонукає українських аграріїв наполегливіше шукати та знаходити нові ринки для збуту своєї продукції. А при тому застосовувати інноваційні підходи, економні технології в логістиці та маркетингу, пакуванні, обороті тари. Одна з таких — технологія пулінгу.
Овочі та фрукти найкраще транспортувати у спеціально розробленій тарі, яка дає змогу максимально зберегти товар під час перевезення з ферми чи поля до споживача. Яка тара краща — дерев’яна чи пластмасова? Яка між ними різниця? Чи існують на агроринку ще варіанти тари для плодоовочівництва?
Зміни клімату, результати яких вже помітні впродовж останніх років, зокрема, підвищення середньої річної температури повітря, посуха та відсутність тривалої холодної зими, впливають на діяльність багатьох живих організмів, у тому числі на складських шкідників. Цикли їхнього розвитку та їх кількість змінюються, відповідно, змінюється рівень загрози сільськогосподарській продукції на складах, особливо зерну.…
На сьогодні найпоширенішим видом палива для сушіння зерна залишається природний газ. Це найдорожчий і, водночас, найефективніший і найзручніший у використанні вид палива. Втім, окрім дорожнечі, встановлення сушарки на природному газі незрідка супроводжується цілою низкою проблемних моментів, пов’язаних із дозволами, труднощами підключення та безпекою. Саме тому частина господарств із різним успіхом…
Бульби картоплі добре зберігаються у картоплесховищах за умов вчасного і якісного проведення профілактичних захисних заходів на картопляному полі під час збирання врожаю. Організаційно-господарські та фітосанітарні заходи, які проводяться восени перед закладанням картоплі на зберігання, направлені на максимальне обмеження первинної інфекції патогенів.
До закладки на зберігання допускається насіння, доведене, за показниками вологості та наявності домішок, до стандартного рівня. Розміщення партій насіння проводять із урахуванням сортових та посівних якостей. Репродуктивне насіння можна зберігати насипом. Висота насипу для зернових і зернобобових культур не повинна перевищувати 2 м (при активній вентиляції — до 3 м),…
Відставання у розвитку мережі зерносховищ загрожує заблокувати розширення зернового експорту з України.

Please publish modules in offcanvas position.