Зберігання

Зберігання - Середа, 18 вересня 2019 14:47

Як зберігати сухе зерно

Режими зберігання зернових мас значною мірою зумовлені найважливішими факторами, від яких залежить стан і збереженість зерна: вологість, температура його і навколишнього середовища, а також доступу кисню до зернової маси.
Технологічно правильне охолодження зерна дає змогу зберігати врожай без проблем впродовж тривалого часу.
Зберігання - П'ятниця, 30 серпня 2019 12:48

Що робити з урожаєм ріпаку

Хтось з фермерів воліє реалізувати врожай ріпаку чим швидше, однак більшість агровиробників орієнтуються на ретельну доробку насіння цієї культури, й потримати його певний час на зберіганні. Поряд із тим ріпак у цьому плані є специфічною культурою, тому пропонуємо вам ознайомитися з рекомендаціями щодо правильного поводження з ним після збирання.
На форумі агропереробників Prostor Expo у Торгово-промисловій палаті (Київ) ми побачили деякі зразки обладнання для обробки, переробки та зберігання харчової продукції, які можуть зацікавити фермерів, збільшивши вартість вирощеного ними.
Технологія зберігання гречки, яка відповідає сучасним вимогам, надзвичайно динамічна, виключає рецептурний підхід і вимагає застосування оперативних, науково обґрунтованих, економічно виправданих рішень, які чітко враховують конкретну ситуацію.
Сухе зерно є найбільш сприйнятливим для довгострокового зберігання. Вимоги щодо цього контролюються одним найважливішим фактором — вмістом у ньому вологи. 
Навіть якщо на території господарства встановлено лише один невеликий силос для зберігання зерна, там не обійтися без додаткового транспортного та іншого обладнання. Норії, різного роду транспортери, конвеєри і навантажувачі, прийомна яма, сушарки, ваги — скрізь необхідно зорганізувати переміщення сипучої багатотонної маси. Елеватор – це замкнутий цикл, всередині якого в ідеалі…
Металевий силос для зберігання зерна — інвестиція не найдешевша. Фактично його спорудження на території господарства можна назвати справдешньою технологічною революцією, оскільки він знаменує собою етап винятково якісного зберігання зерна. Маючи металевий силос, фермер отримує можливість автоматизованого переміщення зерна, застосування різних систем догляду за врожаєм, починаючи від активного вентилювання і фумігації…
В Україні щороку з’являються сотні нових елеваторів та невеликих сховищ, у спорудження яких інвестуються значні кошти. Кожне господарство, кожен фермер прагнуть мати змогу самостійно зберігати зерно, отримуючи завдяки цьому додаткові прибутки. Однак далеко не завжди в агропідприємстві є кваліфіковані фахівці, спроможні відразу налагодити безпроблемне зберігання врожаю. Як відомо, у цій…
Соняшник справедливо вважається однією із найпроблемніших для сушіння культур. Це пояснюється цілою низкою факторів.
В умовах швидкого розвитку науково-технічного прогресу та вимог щодо якості харчових продуктів, що зростають, виробники все більше використовують метод шокового заморожування ягід, фруктів та овочів, за рахунок чого ті продукти зберігаються тривалий час без консервантів чи спеціальної обробки.
Зберігання - Четвер, 22 листопада 2018 12:40

«Сюрприз» у сховищі

В овочевому сховищі не менше ніж на полі врожаю картоплі можуть загрожувати своєрідні «вороги», серед яких особливе значення мають хвороби, які можуть причаїтися на рослині ще до її збирання. Масштаби зараження та втрати врожаю картоплі можуть сягати до 100%.

Please publish modules in offcanvas position.