Сьогодні група компаній «Штефес» добре відома в Україні. Засоби захисту рослин, що виробляє і реалізовує «Штефес», дали змогу тисячам українських аграріїв зберегти й зібрати мільйонні врожаї, примножити свої статки. Популярності компанії сприяла не лише якість її продуктів, а й наполегливість, далекоглядність і харизма її засновника Герберта Штефеса, який у буремному 1993 році провів досліди новітніх ЗЗР і зареєстрував їх в Україні. Згодом із його легкої руки 1997 року в Ліхтенштейні було створено виробничу компанію ДДЕ ФАРМ АГ, яка наразі входить до складу групи компаній «Штефес» і провадить розроблення та виробництво пестицидів під брендом STEFES.

Сівалка Azurit 9 від компанії LEMKEN знову демонструє свої можливості та ефекти від способу висіву DeltaRow®, цьогоріч — у 30 господарствах
 

Як компанії KUHN, MAS SEEDS, FMC і TIMAC AGRO створили в Україні польовий майданчик для обміну технологіями, пропонуючи комплексні рішення для протистояння головним агрономічним викликам.
Назви компаній-виробників KUHN, MAS SEEDS , FMC і TIMAC AGRO не потребують особливого представлення. Це найвідоміші світові виробники посівного матеріалу (MAS SEEDS), сільгосптехніки (KUHN), засобів захисту рослин (FMC) і мінеральних добрив (TIMAC AGRO). Усі вони посідають провідні позиції у світових рейтингах, кожен у своєму сегменті та широко представлені в Україні.

Агроіндустріальний холдинг МХП справедливо вважають справжнім маркером розвитку аграрного сектору України. Сучасні технології тут упроваджують одними з перших, так само як й інноваційну техніку та обладнання. Усі нові технічні рішення в МХП спочатку проходять суворе тестування в реальних умовах, після чого ухвалюють рішення про їх подальше широке застосування.

Оновлення автопарку техніки — питання, що турбує кожного фермера. Адже нарощування потужностей — неодмінна складова розвитку господарства. Проте не завжди керівники господарства готові виділити немалий бюджет одним платежем для поповнення автопарку сільськогосподарської техніки. Саме тому на допомогу приходять фінансові програми.

Коли в ПП «Рін-Агро» (Чаплинський район, Херсонська обл.) постала потреба в точному й високотехнологічному висіві, Ігор Окуненко, голова підприємства, вирішив не купувати нову сівалку, а модернізувати наявну: оснастити її рішеннями Precision Planting®.

Фермерське господарство «Віра» — це, мабуть, одна з найбільш авантюрних і водночас найцікавіших локацій цьогорічного демотура LEMKEN, бо ж Azurit 9 хоч і може зробити прямий висів, але розроблялась вона для технологій нехай із мінімальним, та все-таки обробітком. Утім, цікавість експерименту перевищує ризики. Його результат дасть відповіді на ключові питання: чи здатна сівалка працювати по «нулю» та яким буде ефект від синергії умов нульової технології й способу висіву Delta Row® 

Валерій Клемент, голова ПСП «АФ «Василівка» (Березанський р-н, Миколаївська обл.) уперше спробував працювати «по-нулю» 4 роки тому – сьогодні ж ця технологія впроваджена на всіх близько 3000 га. За 100 км від нього Андрій Томницький, директор СПП «Агро-2000» (Березівський район, Одеська обл.), цьогоріч вперше з 2007 року посіяв льон у необроблений ґрунт. Це різні господарства, але обидва для поглиблення роботи за no-till, чи, щоб спробувати прямий висів, обрали сівалки AMAZONE.

На виставці «АгроВесна 2021» провідний український виробник представив біопрепарати з унікальними технологічними перевагами. В чому перевага продуктів нової формації та як біотехнологічні інновації стають визначальними для аграрного розвитку – в розмові з керівництвом компанії BioNorma.

Дві тисячі вісімнадцятого року Trimble випустила на ринок оновлену групу продуктів Field-IQ™, які суттєво спрощують процес керування технікою. Нові ECU (англ. electronic control unit, електронний блок керування) Trimble® дозволили керувати ISOBUS-машинами від різних виробників через один монітор.

Біотехнологічний напрям — це не якась поодинока стежина біля поля. Це, поза сумнівом, один із магістральних шляхів розвитку сільського господарства у двадцять першому столітті. У світі це предметно розуміють. І в Україні також розуміють — і діють.Напрацювання провідної вітчизняної компанії BioNorma можуть стати ефективним інструментом сучасного агробізнесу практично в кожному господарстві.

Please publish modules in offcanvas position.