На виставці «АгроВесна 2021» провідний український виробник представив біопрепарати з унікальними технологічними перевагами. В чому перевага продуктів нової формації та як біотехнологічні інновації стають визначальними для аграрного розвитку – в розмові з керівництвом компанії BioNorma.

Дві тисячі вісімнадцятого року Trimble випустила на ринок оновлену групу продуктів Field-IQ™, які суттєво спрощують процес керування технікою. Нові ECU (англ. electronic control unit, електронний блок керування) Trimble® дозволили керувати ISOBUS-машинами від різних виробників через один монітор.

Біотехнологічний напрям — це не якась поодинока стежина біля поля. Це, поза сумнівом, один із магістральних шляхів розвитку сільського господарства у двадцять першому столітті. У світі це предметно розуміють. І в Україні також розуміють — і діють.Напрацювання провідної вітчизняної компанії BioNorma можуть стати ефективним інструментом сучасного агробізнесу практично в кожному господарстві.

Azurit 9 повертається в Україну — на початку квітня компанія Lemken разом зі своїми офіційними дистриб’юторами розпочала новий демотур першої у своєму портфелі сівалки подвійного висіву. Охочих випробувати її на своїх полях знайшлося чимало — загалом понад 20 господарств. 

Застосування міжрядного культиватора IRIS з одночасним унесенням рідких чи сухих добрив у прикореневу зону рослини та системою автоматичного підрулювання дало змогу істотно підвищити показники рентабельності виробництва в десятках вітчизняних агрокомпаній.

Сезон 2019–2020 років здивував навіть бувалих у бувальцях – таких погодних вибриків не очікував ніхто. Не оминули вони й поля з демо-ділянками Limagrain у Вінницькому районі. Тут пшеницю посіяли аж 20 жовтня і вирощують за економічно доцільною технологією. Але станом на кінець червня вона має вигляд на 8 т/га: заввишки 90см, чисте листя, насичений зелений колір і здоровий колос.

«Скільки випало опадів? Цього року, можна сказати, що їх не було в принципі: сукупно 8 мм з 1-го березня. Торік із 1 березня до 1 грудня в нас випало 147 мм, половина з яких була по 2–3 мм. Фактично ми нині намагаємося жити в умовах тотальної посухи, тому класичні підходи до землеробства вже не так підходять», — сказав заступник директора ТОВ «Нива-Союз» (Миколаївська обл.)

Більше року компанія «Бізон-Тех», що входить до складу BKW Group та є одним із лідерів на ринку насіння, ЗЗР та добрив, розпочала роботу і на ринку сільськогосподарської техніки – продаж та сервісне обслуговування. Зокрема, сьогодні «Бізон-Тех» є офіційним дилером бренду Massey Ferguson корпорації AGCO компанії Precision Planting, яка розробляє устаткування для сівалок, та німецького виробника AMAZONE. Під час виставки Agritechnica-2019 у Ганновері ми разом із делегацією компанії «Бізон-Тех» відвідали стенди названих фірм, аби на власні очі побачити інноваційні новинки та рішення, які вже незабаром наші аграрії зможуть мати в Україні.

На Agritechnica-2019 компанія Trimble представила низку нових технологій. Декілька з них мають непогані шанси зацікавити український ринок. Це — дисплей GFX-350™ і навігаційний контролер NAV-500™, нове покоління системи точкового обприскування WeedSeeker 2, а також цікаве доповнення системи активного управління обладнанням DynaTrac® .

Цьогоріч компанія Bednar FMT презентувала більше десятка нововведень: як модернізованих машин, так і цілковито нових моделей. Деякі з них ще перебувають на передсерійній стадії виробництва, але більшість уже доповнила пропозицію компанії на 2020 рік. Звичайно, це стосується і українського ринку, для якого Bednar FMT має чималий продуктовий портфель.

Ринок органічної продукції у світі впродовж останніх 20 років демонструє безперервне зростання на 5-15%, що, зокрема, відкриває можливості для виробників насіннєвої продукції. Saatbau Linz, австрійська селекційна компанія, виробник насіння сортів і гібридів близько 80 сільгоспкультур, має намір сповна використати їх.

До відкриття ринку землі лишилося 77 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.