agro business 160 160

- Вівторок, 25 квітня 2023 17:00

Увага на протруйники!

Україну вже майже місяць заливають дощі. Ця небесна вакханалія незрідка супроводжувалася вкрай низькими температурами із різкими переходами майже до літніх значень. Такі метеорологічні умови – це ідеальне середовище для розвитку різноманітних захворювань рослин. Тим більш, що зима видалася доволі теплою, що означає, що більшість патогенів нормально перенесла цей період.

З усієї кількості збудників насіння найчастіше на пшениці спостерігається зараження насінням летючої, твердої сажки та фузаріозом.

Протруювання насіння — це процедура, економічна доцільність якої зростає із кожним роком. Звісно, що вона не може цілковито замінити використання ЗЗР у період росту рослин, однак протруювання багато в чому визначає стан посівів і кількість наступних обробок. У період вегетації рослини будуть менш вразливі до хвороб, а отже, їх менше потрібно буде обробляти, що, зрештою, сприяє отриманню здорового і багатого врожаю. Протруювання дає змогу в окремих випадках скоротити кількість та вартість фунгіцидних обробок рослин.

Цього року компанія «UKRAVIT» виводить на ринок контактний фунгіцидний протруйник для сої, гороху, соняшнику та картоплі – Рестлер.

Гарний урожай зріє із доброго насіння, а йому потрібно створити всі умови, щоб реалізувати свій потенціал уже з самого початку вегетації. Конференція із запуску лінійки продуктів Вайбранс, яка відбулась у Києві 23 жовтня 2018 року, дала відповідь щодо перспектив ефективного захисту рослин за умов складної фітосанітарної ситуації та погодно-кліматичних викликів. А українські агровиробники все більше розуміють, що втілена на їх ланах сила інновацій – це справжнє коріння високих та якісних урожаїв.

Компанія «Байєр» презентувала сучасний протруйник з біологічною складовою у боротьбі з нематодами під назвою Пончо® Вотіво.
Вегетаційний період цього року для озимих зернових культур був просто унікальним: небувала посуха восени призвела до висіву насіння у суху або напіввологу землю, рвані сходи або повна їх відсутність, аномально теплі грудень та небачено лютий і січень, раннє відновлення вегетації та тривала, з різкими коливаннями температур і незнаною кількістю опадів весна. Стан озимих зернових цього року постійно непокоїв аграріїв.
Площа зернових культур в Україні щорічно становить близько 15 млн га ріллі, оскільки зернове господарство — одна з найефективніших галузей сільського господарства.
Аграрне виробництво України наразі робить суттєві кроки у бік інновацій, удосконалення і розробок технологій вирощування зернових колосових культур.
Сьогодення обіцяє нам жорстку конкуренцію у всіх сферах економіки і виробництва, зокрема й продукції сільського господарства. Подорожчання енергоресурсів тягне за собою подорожчання всіх матеріально-технічних витрат. Нестабільний курс іноземної валюти автоматично призводить до зростання вартості матеріалів іноземного виробництва. Реалії нині такі, що ми не можемо дозволити собі ні найменшої помилки, ні найменших зайвих витрат. Попереду посівна кампанія озимих культур сезону 2015 року, і перед аграріями постає багато складних питань. Серед них і вибір, який обрати протруйник так, щоб не витрачати зайві гроші і щоб ефективність відповідала потребам року.

Please publish modules in offcanvas position.