Ринок землі

Ціна на землю залежить від конкуренції за ділянку і можливості зміни його призначення. У Держгеокадастрі вважають, що розкид цін на землю в регіонах буде дуже істотний.
Рада розгляне законопроєкти про земельні аукціони та передачу землі в громади
Скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні, а також ряд інших кроків земельної реформи матимуть позитивні наслідки для усього світу.
«Я не уявляю, як нотаріус зможе ефективно відслідкувати дотримання обмежень на площу землі у власності», — заявив адвокат Сергій Пагер у ході вебінару «Купівля-продаж сільгоспземель до і після 1 липня 2021 р.».
Вартість гектара землі в перший рік після відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні коливатиметься в межах 1-2 тисяч доларів, але більш точну цифру можна буде назвати після формування попиту і пропозиції на ринку.
Заступник голови ВАР Михаил Соколов розповів під час прес-конференції.
Комітет з питань аграрної та земельної політики на початку лютого рекомендував Верховній раді ухвалити ключові для впровадження земельної реформи законопроєкти щодо передачі землі «на місця» та про електронні аукціони. «Слово і діло» розібралося, як працюватимуть земельні аукціони, хто зможе купувати землю і на яких умовах.
Майже всі власники та власниці земельних паїв не планують продавати свою землю в найближчі роки. Такими є дані соціологічного опитування, проведеного в лютому 2021 року Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) серед своїх клієнтів – аграріїв півдня України.
На засіданні аграрного комітету Верховної Ради 5 лютого депутати схвалили законопроєкт про продаж землі через інтернет.
Серед основних пріоритетних завдань для міністерства та всієї галузі на 2021 рік має бути запуск земельної реформи.
  Щоб в Україні з 1 липня 2021 року запрацював ринок землі, необхідно ухвалити доволі великий законодавчий пакет. Ключовим у його складі є законопроєкт № 2194, який спрямований, зокрема, на забезпечення децентралізації земельних повноважень з передачею їх «згори до низу», тобто громадам, та дерегуляції у сфері землеустрою. Противники земельної реформи,…
До відкриття ринку землі лишилося 77 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.