Ринок землі

Згідно з операціями купівлі продажу с/г землі на 30 серпня, середня ціна ділянок, які знаходяться у власності/оренді, наразі становить 27,21 тис. грн за га.
Середня вартість гектару земель сільгосппризначення в Україні зараз складає близько 50 тис. грн.
В Україні з 1 липня відкривається ринок землі. Українцям, які побажають придбати у власність земельну ділянку, або продати її, знадобитися сплатити до державної скарбниці податки.
На тлі майбутнього запуску ринку землі, в Кабміні поспішили розвіяти побоювання про різке зростання вартості сільськогосподарських ділянок. 
Верховна Рада України сьогодні, 17 червня 2021 р., ухвалила за основу Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв`язку з переходом прав на об'єкт нерухомого майна, який на ній розташовано (№5248).
Коментар Сергія Кубаха, керівника напряму земельної реформи Програми USAID «АГРО».
Громади вже отримують землі сільськогосподарського призначення від держави, але воліють мати більше інформації з питань передачі та подальшого управління ними.
Скільки буде коштувати гектар землі розповів інвестор та громадський діяч Іван Мірошніченко під час конференції GRAIN UKRAINE 2021.
Конституційний суд України відклав розгляд справи про обіг земель сільськогосподарського призначення.
Після відкриття ринку землі з 1 червня 2021 року продати ділянку можна буде, навіть якщо вона перебуває в довгостроковій оренді у фермерів або агрохолдингів. Таке роз'яснення дав керуючий партнер юридичної компанії Winner Ігор Ясько.
До відкриття ринку землі лишилося трішки більше місяця. І хочеться цього комусь, чи ні – годинник його невпинно наближає.
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

18628 w banner Quantis SKh 21 300x400 1636975961972

Please publish modules in offcanvas position.