soniashnyk

Подія

Подія - Вівторок, 21 січня 2020 11:40

Ринок бобових буде волатильним

Наприкінці листопада в Києві відбулася IV Міжнародна конференція «Майбутнє бобових». Форум засвідчив зростаючу популярність бобових у світі та в Україні – серед аграріїв, експортерів і споживачів.
Український аграрний експорт опановує нові світові ринки. На черзі — країни Перської затоки. Стартовим майданчиком для входження на нього має стати участь наших експортерів у Всесвітній виставці EXPO-2020, яка розпочне роботу 20 жовтня 2020 року в Дубаї (ОАЕ). Можливості та ризики такого старту обговорювали учасники конференції «Експорт української продукції напередодні…
Підсумкам року у сільськогосподарській галузі й прогнозам на 2020-й і подальші періоди була присвячена ХІ-та міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні», що відбулася 5 грудня 2019 року. Обговорювали найважливіше: землю, кошти, кадри, технології. Говорили навіть про Голодомор.
Подія - Четвер, 26 грудня 2019 12:02

Тут роблять ліки для рослин

Український аграрний бізнес може бути і чесним, і ефективним, і соціально відповідальним — переконалися ми після нещодавнього відвідування Білоцерківського заводу препаративних форм.
Нещодавно за участі відомої співачки й екологічної активістки Руслани Лижичко відбулася презентація громадської еколого-енергетичної платформи «Global 100RE Ukraine», яка ставить за мету стовідсотковий перехід України на відновлювальні джерела енергопостачання.
Подія - П'ятниця, 01 листопада 2019 15:01

Нова енергетика поєднує

Нафтова й вугільна ери закінчуються. Тепер рухати людство вперед будуть електромобілі, біопаливо, сонце й вітер. У цьому переконана Амбасадор Чистої Енергії ООН співачка Руслана Лижичко. Вона разом з активістами поновлюваної енергетики презентувала в Києві громадську організацію «Global 100RE Ukraine».
Подія - Вівторок, 29 жовтня 2019 14:37

Насіннєвий челендж

У столичному Національному ботанічному саду ім. М. Гришка 12 жовтня відбувся ярмарок «Насіннєвий челендж». Там демонструвалися (і навіть роздавалися безкоштовно) насіння дерев, культурних рослин, саджанці переважно вітчизняного походження. Участь у дійстві взяли дослідні станції, селекціонери, постачальники овочевих та плодово-ягідних культур, ландшафтні дизайнери — в основному ті, хто підтримує органічний напрям…
Цієї осені влада заповзялася дати старт реформі земельних відносин в Україні. Втім, як свідчать публікації у вітчизняних медіа, більшість професійних і громадських експертів визнала цей старт невдалим.
Подія - Четвер, 17 жовтня 2019 14:50

Як зробити їжу безпечною

Цього місяця завершив роботу Проект «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні», фінансований Євросоюзом. Підсумкам його впровадження було присвячено конференцію, яка відбулася днями в Києві. 
У рамках партнерської програми Open Agribusiness у першій половині липня компанія Kernel на базі своїх дослідних центрів у Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях провела масштабні Дні поля, які відвідало понад 600 сільгоспвиробників. «Родзинкою» заходів стала відсутність реклами окремих виробників — лише практичний досвід, результати актуальних досліджень і нова філософія Kernel.
«ПроАгро Груп» зібрала провідних спеціалістів сфери маркетингу та комунікацій на IV Форумі «Агромаркетинг-2019».
Подія - Вівторок, 03 вересня 2019 12:40

Чи потрібні ми Європі? Ще й як!

Торгово-промислова палата України в рамках «Українського експортного тижня» провела форум «Україна-Європа». Мета заходу — промоція наших товарів і послуг у світі. Зокрема, сьогодні вже 42% українського експорту спрямовано на ринки країн Європейського Союзу.

Please publish modules in offcanvas position.