Подія

Гарячі дискусії довкола майбутнього аграрного ринку України засвідчили новий рівень можливостей і технологічних досягнень сучасних вітчизняних сільгоспвиробників.
KSG Agro недарма вважається одним із провідних агрохолдингів України. Цьому свідченням є успішна робота на внутрішньому ринку та визнання на міжнародному рівні. Так, ще на початку року KSG Agro став лідером серед українських компаній по зростанню котирувань своїх акцій на Варшавській фондовій біржі. Під час престуру для провідних профільних ЗМІ…
У комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку 5 липня відбулися відкриті громадські слухання щодо перегляду економічної частини Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
У Києві 3 червня відбулася пресконференція керівництва холдингу KSG Agro. Перед аграрною громадськістю та журналістами про результати роботи прозвітували й поділилися планами на майбутнє голова ради директорів холдингу Сергій Касьянов і генеральний директор KSG Agro Андрій Скороход.
Серед багатьох гучних демонстрацій новітньої техніки на просторах виставки «Агро 2021», що відбулася в Києві в Національному експоцентрі, нашу увагу привернула лінійка перфектної машинерії від корпорації AGCO.
У столичному Гольф-центрі на березі Дніпра 25 травня відбувся третій Міжнародний Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 — найбільш масштабна подія в зерновому й елеваторному бізнесі України.
Жінки роблять важливий внесок у розвиток сільського господарства, однак, попри важливість їх праці та кардинальних змін у світі, ще й досі спостерігається гендерна нерівність, зокрема у співвідношенні зарплат жінок і чоловіків і в загалом ставленні до представниць прекрасної статі у бізнесі.
На форумі фахівців зернової індустрії Grain Storage Forum Elevator — 2021 ми поспілкувалися з людиною, добре відомою серед аграріїв — Ольгою Трофімцевою. Вона працювала заступницею міністра Аграрної політики і продовольства України, і навіть протягом 2019 року виконувала обов’язки голови міністерства. Нині ж очолює нову громадську структуру — є головою правління Асамблеї…
Якісний і комплексний технічний сервіс стає одним із рушіїв подальшого розвитку українського агробізнесу. І компанія «Агротехсоюз», що є офіційним дилером сільськогосподарської техніки брендів CLAAS, AMAZONE, LEMKEN, Valley, Geringhoff, Alpego, у своїй діяльності втілює найкращі світові стандарти сервісного супроводу. Відкриття сервісного центру АТС у Харківській області стало справжньою подією не тільки…
25 травня 2021 року у Києві пройшов Grain Storage Forum Elevator 2021 – найбільший масовий захід на ринку зберігання, переробки, трейдингу і логістики зерна в Україні, організаторами якого стали компанія «ПроАгро Груп» і Українська зернова асоціація.
Попри пандемію COVID-19, суднобудівні верфі України у 2020 році залучили нові контракти у сфері, пов’язаній з агробізнесом. Завдяки річковим перевезенням баржами експорт зернових культур з українських морських портів щороку збільшується.
Під загальною назвою «АгроВесна-2021» у київському Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) 16–18 лютого відбулися три тематичних агропромислових імпрези: «Зернові технології», «Агро. Енімал. Шоу» і «Фрукти. Овочі. Логістика». Ця подія об’єднала фахівців майже всієї аграрної сфери: рослинництва, птахівництва, тваринництва, бджільництва, плодоовочевої та ягідної галузі. А також пов’язаних із сільським господарством фахівців із транспортування,…
До відкриття ринку землі лишилося ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.