Про це свідчать дані Державної митної служби, передає Open4business.
Згідно зі статистикою, у травні імпорт тракторів зріс майже на 9% у річному вимірі, однак скоротився на 21,6% порівняно з квітнем поточного року ‒ до $65,5 млн.
У січні-травні 2026 року основними постачальниками тракторів були:
• Німеччина (19,8% або $71,4 млн);
• США (майже 19,1% або $71,3 млн);
• Китай (18,6% або $66,6 млн).
Для порівняння, у 2025 році лідирували США ($70,1 млн), Німеччина ($61,4 млн) і Китай ($61,3 млн).
Читайте також: Господарство на Житомирщині автоматизувало збір спаржі
У січні-травні 2026 року експорт тракторів становив $3,94 млн, найбільше постачання здійснювалися до Бельгії (26,16%). У 2025 році експорт складав $2,5 млн і переважно спрямовувався до Румунії (43,7%).





