Агроновини

У поточному році по всіх категоріях господарств Запорізької області належить зібрати ранні зернові на площі 917,1 тис. га.
В Україні комерційне виробництво жимолості поступово набирає популярності.
З 2 серпня 2019 року в Україні почнуть діяти нові національні стандарти (закон №2496-VIII) органічного виробництва.
З 2020 року в Україні почне діяти заборона прийому молока ІІ ґатунку, яка стосується не продукту, який виробляють домогосподарства, а забрудненого молока, вміст мікроорганізмів у якому перевищує максимально допустимий.
У зв’язку з подорожчанням води для зрошення херсонські аграрії значно скоротили площі для вирощування рису і сої, які є стратегічними для степової Таврії.
Найбільш затребуваний агрегат Лозівських МАШИН - дискова борона ДУКАТ була відзначена нагородою Міжнародної агропромислової виставки Агро-2019. Цього року захід ознаменувався десятим прем'єрним її показом.
У період з 15 по 21 червня 2019 року морпорти України відвантажили на експорт 759 тис. тонн основних зернових культур, що на 28% більше показника попереднього тижня (592 тис. тонн).
Стійкість до протимікробних препаратів – це, ймовірно, найскладніша загроза глобальному здоров’ю, яку у світі називають «тихим цунамі». Тому три міжнародні організації заснували Багатосторонній цільовий фонд для подолання цієї проблеми. 
АТ "Укрзалізниця" у червні поточного року починає активну кампанію з реалізації об’єктів нерухомого майна через ProZorro.Продажі та пропонує потенційним орендарям першу велику партію – понад 30 об’єктів.
На невеличкому біоенергетичному полігоні УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого в Дослідницькому відпрацьовані технології вирощування біоенергетичних культур, обраховано економічну ефективність цього процесу.
Лаванда здавна відома як лікарська рослина та пряність.
На Вінниччині ТОВ Villa Milk у 2019 році запустить роботизовану молочну ферму на 140 голів великої рогатої худоби.

Please publish modules in offcanvas position.