Агроновини

Українська сільськогосподарська продукція відповідає найвищим стандартам та вже представлена у понад 190 країнах світу.
Нещодавні опади в основних країнах-виробниках зерна, знижують ціни на пшеницю, сою та кукурудзу, які сягнули багаторічних максимумів.
Наприкінці січня Мінінфраструктури оприлюднить методику портових зборів для експертної оцінки учасниками ринку.
Поставки м'яса свійської птиці з України до країн ЄС (без Британії) скоротилися в січні-листопаді 2020 року на 18,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року – до 100,88 тис. тонн.
В умовах пандемії Європейський банк реконструкції та розвитку підтримав Україну інвестиціями в обсязі 812 млн євро.
У сезоні-2020 найбільш продуктивною культурою була соя. Продавали її за ціною 17 тис. грн за тонну.
Дворічна пролонгація перехідного періоду важлива й для належної підготовки міністерської діяльності з формування політики та компетентного органу, Держпродспоживслужби, з метою виконання відповідних заходів державного контролю виробництва та введення в обіг сирого молока.
Починаючи з 2016 року Україна щорічно експортує близько половини вирощеної лохини. Винятком став тільки 2018 рік.
У Гостомелі на території домогосподарства (котеджне містечко «Канадське селище») зареєстрували та лабораторно підтвердили перший випадок грипу птиці у Бучанському районі.
Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, доповнена новими напрямками, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства.
Менш ніж за 9 років фермеру Денису Стаценку з Чернігівщини вдалося побудувати успішний бізнес із вирощування чіпсової картоплі та відпрацювати технології, подекуди кращі за європейські.
Станом на кінець 2020 року в Україні налічується більше 29900 сімей, які встановили сонячні панелі. Їхня загальна потужність сягає 780 МВт.
До відкриття ринку землі лишилося 158 ЧИТАТИ

Please publish modules in offcanvas position.