Агроновини

За участю Фонду державного майна підготовлено комплексний законопроект, який має зафіксувати процедуру передачі об’єктів у приватну власність, покращити процедуру приватизації та забезпечити її інституційну спроможність.
Для херсонських кавунів у межах туристично-контентного проєкту «TripMustGoOn», що реалізується за підтримки USAID, створять наліпки з QR-кодами.
У грудня 2019 року парламентом прийнято Закон №340-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству». Згідно із законом, 15 липня очікується низка нововведень.
В сільгосппідприємствах Донецької області розпочато роботи зі збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур.
З 1 липня 2020 року скасовується державна монополія на виробництво спирту. Відповідний закон набув чинності 14 грудня 2019 року.
Звіти USDA про залишки зерна старого врожаю та площі сівби під новий урожай призвели до різкого зростання біржових цін на кукурудзу, сою та пшеницю.
Глобальне опитування крупних сільгоспвиробників у США, Франції, Китаї, Бразилії, Індії та країнах Африки, показало, що 72 % респондентів занепокоєні тим, як зміна клімату впливатиме на врожайність, стан здоров’я тварин і виробництво продуктів харчування протягом наступних п’яти років.
Сінгапур визнав сертифікати «Халяль» двох українських центрів сертифікації, що відкриває українським виробникам м'яса птиці нові можливості експорту в цю країну.
Положення проєкту Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції» (реєстр № 3131 від 27.02.2020) не відповідають базовим принципам оподаткування.
Цьогоріч сезон раннього кавуна в Україні дещо затримався через холодну весну, тому ціни поки що вище минулорічних. Однак наразі зниження ціни на ранній кавун, вирощений в південних регіонах, істотно прискорилося.
СТОВ «Воскобійники» (Полтавська область) планує налагодити експорт молока до Китаю. Наразі підприємство постачає молоко до Ізраїлю.
Фермер з Мелітопольського району Запорізької області Володимир Федорчук вирощує 106 гектарів товарного часнику.

Please publish modules in offcanvas position.