Агроновини

Незважаючи на те, що за підсумками 2018/19 МР Україна дещо скоротила обсяг експорту пшеничних висівок, географія поставок продукту значно розширилася і налічувала близько 20 країн.
За січень-червень поточного року в електронних земельних торгах, на яких агротоваровиробники можуть придбати право оренди на землі сільгосподарського призначення державної власності терміном на 7 років, взяли участь 5,5 тис. осіб.
На рахунки обласних департаментів агропромислового розвитку Мінагрополітики перерахувало 119,8 млн грн для компенсації витрат на придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур та винограду.
Протягом останнього тижня погодні умови були неоднозначними за впливом на сільськогосподарські культури. Найменш сприятливими вони були в Черкаській, Полтавській, Сумській областях, де в більшості днів було зниження температури і дефіцит вологи в ґрунті.
У Миколаївській області зареєстрували спалах африканської чуми свиней (АЧС) у приватному господарстві.
Станом на 19 серпня українські аграрії приступили до збирання пізніх культур – гречки, проса, соняшнику.
У Вінницькій області в селі Микулинці Літинського району більшість фермерів відмовилися від малини і смородини, а заробляють на лохині.
Огіркова диня — екзотичний вид дині, яку можна куштувати сирою, смаженою, вареною та навіть маринованою. Також з неї виготовляють солодощі.
Одинадцять малих сільськогосподарських підприємств та сервіс-фірм півдня України отримають до 12,5 тис. канадських доларів в рамках грантової програми «Малі екологічні гранти».
На поточному тижні відбулося чергове зниження цін на моркву, завдяки збільшенню пропозиції ранніх і середніх сортів на ринку.
ПАТ Укрзалізниця відкрила в Одесі зерновий термінал, який може одночасно зберігати 15 тис. тонн зерна.
Незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, попит на картоплю на українському ринку залишається досить високим.

Please publish modules in offcanvas position.