soniashnyk

Агроновини

Тепличники України, через обмежувальні заходи та закриття ринків, опинилися в ситуації, яка загрожує повним знищенням малих та середніх тепличних господарств.
Крім карантину проблемна українських фермерів чекає нова напасть – посуха. Чимала частина посівів вже зараз у пригніченому стані, а вологи наполовину менше від норми.
В той час, як в Україні дискутують над рентабельністю ВРХ, тоді як його кількість невпинно зменшується, у агрофірмі «Колос» кількість поголів’я лише зростає.
Українські аграрії багато нині дискутують над введенням/забороною ринку для сільськогосподарської ріллі.
В нашій країні через карантин зросли ціни на деякі продукти харчування.
Українсько-американська компанія EOS Data Analytics долучилась до ініціатив на допомогу бізнесу, щоб сприяти подоланню негативних наслідків пандемії COVID-19.
Розповсюдження коронавірусної інфекції та введення карантинних заходів по всьому світу вже завдали відчутного удару по багатьох галузях бізнесу. І хоча на сільському господарстві пандемія не так суттєво позначилася, як на інших напрямах, все ж таки більшість виробників вимушені були вносити корективи в роботу своїх підприємств.
Українська зернова асоціація в квітневому звіті збільшила, порівняно з березневим звітом, прогноз врожаю на 2020/21 маркетинговий рік з 92,6 млн т до 94 млн т.
Карантинні заходи в Україні внесли зміни в діяльність багатьох компаній. Однак аграрії не можуть зупинити свою роботу, адже від їх результатів чималою мірою залежить економіка і добробут країни.
Підприємство з Донецької області «Сади Донбасу» вперше експортувало партію яблук на Близький Схід.
У власників земельних паїв залишився останній рік для того, щоб привести в порядок і дооформити всі документи на свою землю.
Цієї весни українські виробники можуть скоротити посівні площі під соєю на користь інших олійних культур.

Please publish modules in offcanvas position.