Агроновини

Кабінет міністрів обмежив суму державної підтримки фермерів до 50 млн грн в одні руки замість 150 млн грн.
За 11 місяців поточного року Україна продала за кордон 375,1 тис. тонн товарів групи "М’яса та їстівні субпродукти птиці".
На сайті ДП «Держреєстри України» почала працювати нова послуга з контролю фактичних обсягів зерна в зерносховищах, підключених до Основного реєстру складських документів.
9 грудня група компаній "ПроАгро Груп" провела Форум "Аграрні інновації 2019", що зібрав експертів з впровадження інновацій агрокомпаній, розробників інноваційних рішень для агросектору, а також представників аграрної галузі, які зацікавлені у впровадженні інноваційних технологій та процесів на своїх підприємствах, а також тих, хто вже має досвід застосування інновацій.
Графікові маршрутні перевезення дали змогу значно підвищити ефективність використання рухомого складу Укрзалізниці.
Мінекономрозвитку запустить до 1 травня 2020 року електронний кабінет користувача для сертифікації насіннєвого матеріалу.
Через рекордний врожай в Україні на світовому ринку впали ціни на зернові.
Обліпиха - не сильно популярна ягода серед садівників України. Проте ринок збуту цієї ягоди з кожним роком збільшується вдесятеро.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України пропонує зобов'язати іноземних інвесторів узгоджувати потенційні інвестиції в стратегічних сферах: оборонно-промисловій, телекомунікації та у сфері обігу земель сільськогосподарського призначення.
На базі агрофірми «Дніпро», що у селі Азовському Генічеського заклали яблуневий сад елітних сортів Голден, Ред ДжонаПринц і Чемпіон, придбаних у польському розпліднику Сулек.
З початку 2019 року Україна імпортувала з Туреччини цитрусових на суму понад $91 млн, з них за листопад на понад $36,7 млн.
На окраїні села Когути Яворівського району Львівської області у 2017 році Андрій та Галина Маланчаки на закинутій території заснували козину ферму "Cozy farm".

Please publish modules in offcanvas position.