BLU-JET — професійна техніка для внесення рідких мінеральних добрив

BLU-JET — професійна техніка для внесення рідких мінеральних добрив

/ Актуальні статті / Четвер, 31 травня 2018 10:30

Світовим лідером серед виробників техніки для внесення рідких, сухих та газоподібних добрив із багаторічним досвідом (47 років) є BLU-JET (Thurston Manufacturing Company, Thurston, Nebraska, USA). Висока ефективність та надійність агрегатів перевірена часом, а попит на їх продукцію зростає з кожним роком. BLU-JET — бренд, відомий у всьому світі.

Найкращий серед найкращих

Досвід із застосування рідких добрив по міжряддю просапних культур прийшов до нас із заходу. Саме там фермери відчули перевагу такого способу підживлення, у порівняні з використанням сухих добрив. Адже практично доведено ефективність внесення рідких добрив, які під час позакореневого внесення на просапних культурах не пошкоджують коріння рослин. А у випадку застосування КАС, який містить у своєму складі одразу три форми азоту: амідну, амонійну та нітратну, відбувається комплексна дія на рослини, що, своєю чергою, призводить до підвищення урожайності. Відповідно така технологія прийшла і в Україну. Найкращим технічним рішенням для високотехнологічного застосування рідких добрив є техніка BLU-JET.

 

Рис. 1. Аплікатор для внесення рідких добрив BLU-JET AT2000 9R70

10 377 96 1

 

На території України вона застосовується у Чернігівській, Вінницькій, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській та Одеській областях. Широкої популярності набули моделі AT3015 9R70 та 13R70 (рис. 2), а також AT2000 9R70 (рис. 1). З 2018 року новинкою на ринку України є AT4015 17R70.

 

Технічне забезпечення

Аплікатори BLU-JET поєднують у собі найкращі технічні рішення, які реалізовані на світовому ринку. Рама його має профільну конструкцію 17,8 х 17,8 см (AT2000-7000) із гарантійним терміном у 5 років. Для її підняття та складання крил використовуються гідроциліндри Prince (найкращий виробник гідроциліндрів у світі). Бак для робочої рідини зроблений зі спеціального хімічно стійкого пластику товщиною 1,5 см. У моделях АТ2000-3015 бак еліптичної форми, а в АТ4015-7000 циліндричної. Подача робочої рідини здійснюється за допомогою високонадійного механічного насоса CDS John Blue PNG 7055 із приводом від колеса або гідравлічним Hypro 9303. Внесення у ґрунт робочої рідини виконується як за рахунок системи (JetStream) подачі з форсунки в борозну за диском, так і за рахунок ножа надтонкої форми, який закріплений за диском на глибину 50-100 мм. На робочих колесах застосовуються шини бренду Good Year для забезпечення надійної роботи за будь-яких умов. Завдяки робочому кліренсу аплікатора в 79 см на полі з посівами кукурудзи можна виконати підживлення до 8-
12 листка, в період, коли відбувається активний розвиток рослини (розташування качана, формування кількості рядів зерен у качані та їх маси).

 

Рис. 2. Аплікатор для внесення рідких добрив BLU-JET AT3015 13R70

10 377 96 2

 

Відгуки власників BLU-JET в Україні

BLU-JET АТ3015 13R70 — надійна техніка, яка зарекомендувала себе з кращого боку. Рама міцна, адже виконана з металу товщиною 10 мм. Диски з легкістю витримують обробіток ґрунту площею понад 5000 га. Механічний насос CDS John Blue PNG 7050 простий у налаштуванні та конструкційно-надійний, адже потреба у заміні ремкомплекту за умови правильного використання виникне лише після обробітку понад 10000 га. Гідроциліндри Prince досить витривалі у роботі та прості у ремонті, а якість їх збирання на надзвичайно високому рівні. Бак для робочої рідини сірого кольору з роками не втрачає своєї герметичності та не змінює кольору під впливом сонячного проміння. За умови дотримання технічного регламенту змащення вузлів, де це потрібно, агрегат відпрацює не один сезон. Якість шин на робочих колесах, опорно-копіювальних та привідному на високому рівні.

 

Вироблено в Америці

Уейн Дженсен (Wayne Jensen) у 1971 році створив компанію Thurston Manufacturing, яка починала свою роботу з виготовлення ліній для виробництва добрив BLU-JET та техніки для обробітку ґрунту (глибокорозпушувач SubTiller).

Інновації у конструюванні та якісне виробництво продовжують завойовувати ринок і до цього дня, говорить Уейн Дженсен.

Він виріс у Терстоні (Thurston, Nebraska), був фермером та продавцем у компанії, яка реалізовувала харчові добавки для тварин. Можливість збільшення постачання якісної продукції клієнту, а також вдале застосування інновацій до наявної сільськогосподарської техніки дали поштовх до виготовлення власних виробів.

Виробництво сільськогосподарського обладнання розпочалося у великому зерносховищі для зберігання зерна в Терстоні. Першим виготовленим продуктом стала самоприєднувальна зчіпка для тракторів. Також була розроблена торгова марка та логотип для продуктів — BLU-JET. BLU був кольором талісману середньої школи міста і, відповідно, став забарвленням логотипу торгової марки. JET використовувався для швидкого і оригінального оформлення, посилаючись на новий дизайн зчіпки для тракторів.

 

Рис. 3. Аплікатор для внесення рідких добрив BLU-JET AT4015 17R70

10 377 97 1

 

Син Уейна, Лейтон, який зараз є президентом компанії (Layton Jensen), приєднався до бізнесу незабаром після його початку, щоб допомогти в розвитку виробництва та розробки нової техніки. Згодом компанія почала виробництво агрегатів для внесення мінеральних добрив (безводного аміаку).

Наразі BLU-JET планує збільшити виробничі площі на 30%, що призведе до зниження виробничих витрат, підвищуючи при цьому якість продукції, що наддасть Thurston Manufacturing можливість відігравати провідну роль на ринку виробників техніки (культиваторів для внесення безводного аміаку, аплікаторів для підживлення рослин, глубокорозпушувачів, комбінованих агрегатів — дисколапових борін).

Наразі торгова марка BLU-JET постачається у Північну Америку, Європу, Азію, Африку, Росію, Австралію та з 2016 в Україну.

Впродовж останніх 47 років продукція, вироблена компанією Thurston Manufacturing, здобула репутацію продукції, що втілює у життя найсучасніші інновації, гарантує якість та надійність агрегатів. Перелік деяких інновацій торгової марки BLU-JET:

 

1998 — BLU-JET AT4000 — перший аплікатор для внесення рідких добрив із використанням подвійної тракторної шини (для спрощення транспортних перевезень).

1998 — BLU-JET AT5000 — перший культиватор для внесення безводного аміаку з використанням подвійної тракторної шини (для спрощення транспортних перевезень).

2003 — BLU-JET AT4000 18,3 — аплікатор для внесення рідких добрив — збільшена ширина захвату агрегату для більшої продуктивності за
годину.

2008 — BLU-JET AT7000 27,4 — аплікатор для внесення рідких добрив — найширша робоча ширина захвату серед аналогів.

2008 — тандемні вантажні шини на культиваторі для внесення безводного аміаку. Вони забезпечують легше транспортування на великі відстані за мінімального ущільнення ґрунту.

2010 — BLU-JET Legacy — застосування вантажних шин для нормального балансу флотації. Шини більш витривалі під час транспортування.

2013 — AT2000 — аплікатор для внесення рідких добрив. Значно зменшена транспортна ширина та ущільнення на полі порівняно з аналогічними моделями.

2014 — Секції TrenchMaster для підготовки ґрунту після поливних борозен — легка та повна обробка поливних борозен у полі.

2015 — опорно-копіювальні колеса з пружинним механізмом регулювання вертикального положення. Легке налаштування робочої
глибини.

 

 25 червня 2018
Вартість реалізації цих плодів експерти очікують на рівні 11 гривень за кілограм.
Вартість реалізації цих плодів експерти очікують на рівні 11 гривень за кілограм.
25 червня 2018
 24 червня 2018
У 100 -та км. від Херсона, 7 -ми від Каховки, в селищі Любимівка двоє місцевих фермерів вирішили ризикнути і перетворили свої землі на експериментальні ділянки.
У 100 -та км. від Херсона, 7 -ми від Каховки, в селищі Любимівка двоє місцевих фермерів вирішили ризикнути і перетворили свої землі на експериментальні ділянки.
24 червня 2018
 23 червня 2018
Українські виробники зазнають серйозних труднощів з реалізацією черешні, повідомляють аналітики EastFruit. За словами садівників, на даний момент пропозиція ягоди на ринку надлишкова, оскільки хороший урожай черешні спостерігається як в комерційному секторі, так і в господарствах населення. При цьому, попит на зазначену продукцію як всередині країни, так і на експорт не дозволяє продавцям розвантажити ринок.
Українські виробники зазнають серйозних труднощів з реалізацією черешні, повідомляють аналітики EastFruit. За словами садівників, на даний момент пропозиція ягоди на ринку надлишкова, оскільки хороший урожай черешні спостерігається як в комерційному секторі, так і в господарствах населення. При цьому, попит на зазначену продукцію як всередині ...
23 червня 2018
 23 червня 2018
МХП — вертикально інтегрована компанія, яка є лідером з виробництва курятини, а також займає провідну позицію в рослинництві. У Групу МХП входить низка підприємств, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур. Наразі на полях холдингу триває сезон обробки посівів. Ці захисні заходи критично важливі для забезпечення високого врожаю. Дрібниць тут немає: свою роль відіграє і техніка, і технології, і речовини, що застосовуються, і ...
МХП — вертикально інтегрована компанія, яка є лідером з виробництва курятини, а також займає провідну позицію в рослинництві. У Групу МХП входить низка підприємств, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур. Наразі на полях холдингу триває сезон обробки посівів. Ці захисні заходи критично важливі для забезпечення високого врожаю. ...
23 червня 2018
 22 червня 2018
Жителі анексованого Криму зіткнулися з сильною посухою. Влада двох районів була змушена оголосити надзвичайну ситуацію, щоб мати можливість вжити необхідних заходів.
Жителі анексованого Криму зіткнулися з сильною посухою. Влада двох районів була змушена оголосити надзвичайну ситуацію, щоб мати можливість вжити необхідних заходів.
22 червня 2018
 22 червня 2018
Фахівці із точного землеробства – нова і дефіцитна на ринку праці спеціальність. Таких спеціалістів навчають в університетах США, Канади, Європи, Нової Зеландії, Австралії, Бразилії та Аргентини. А тепер навчитись впроваджувати технології точного землеробства можна буде і в Національному університеті біоресурсів та природокористування України.
Фахівці із точного землеробства – нова і дефіцитна на ринку праці спеціальність. Таких спеціалістів навчають в університетах США, Канади, Європи, Нової Зеландії, Австралії, Бразилії та Аргентини. А тепер навчитись впроваджувати технології точного землеробства можна буде і в Національному університеті біоресурсів та природокористування України.
22 червня 2018

Наші видання

Please publish modules in offcanvas position.