BERTHOUD — компанія, націлена на майбутнє

BERTHOUD — компанія, націлена на майбутнє

/ Актуальні статті / П'ятниця, 08 грудня 2017 15:58

Один зі світових лідерів серед виробників техніки для захисту рослин компанія BERTHOUD налічує вже понад 120 років своєї історії. Вона займається виключно виробництвом обприскувачів, завдяки чому акумулювала величезний досвід роботи в цій сфері, та є новаторами, розробивши і втіливши в життя цілий ряд запатентованих рішень, відомих у всьому світі.

На початку минулого року до групи Exel Industries приєднався потужний американський виробник самохідних обприскувачів Apache ET. Наразі модельні ряди та дистриб’юторські мережі двох виробників Apache by ET і Berthoud доповнюють один одного. Разом вони формують асортимент техніки, придатний для використання як у найскладніших польових умовах, так і забезпечуючи фермерам можливість внесення речовин на високорослі культури з надзвичайною точністю, незалежно від фази вегетації рослини.

На виставці AGRITECHNICA 2017 компанія BERTHOUD презентувала одразу декілька потужних інновацій: нові навісний обприскувач HERMES та причіпний обприскувач VANTAGE, гідравлічні системи для зміни кліренсу на обприскувачах RAPTOR, BRUIN. Оновлені програмні рішення для роботи з протоколом ISOBUS.

 

BERTHOUD VANTAGE — машина року 2017

Причіпний обприскувач BERTHOUD VANTAGE отримав відзнаку «Машина року 2017». Зі слів Франсуа-Ксавьє Жанен, продукт-менеджера компанії BERTHOUD, ця машина створена передусім для тих, кому важливо поєднати високу точність внесення засобів захисту рослин, продуктивність та комфорт.

 

23 366 70 2

 

Вже з першого погляду він вирізняється серед інших оригінальним дизайном та кольором. А до машин найвищого класу його відносить ряд технічних рішень. Серія VANTAGE оснащена основними розробками компанії — осьовою підвіскою ACTIFLEX II, системою керування DUALMATIC та її механічною версією DUALELEC, також гаммою штанг BERTHOUD. Керувати обприскувачем можна через сенсорний екран BERTHOUD VT TRONIC або безпосередньо на віртуальному екрані трактора через шину ISOBUS. Обприскувач має низький центр ваги та компактні розміри, що гарантує йому відмінну маневреність як на дорозі, так і в полі. Нова гама причіпних обприскувачів VANTAGE складається із 5 моделей об’ємом 2800, 3500, 4300, 5500 і 6700 л, які можуть комплектуватись 5 типами штанг шириною від 24 до 44 м (AXIALE II, KONDOR, EKTAR B2, EKTAR B3 та AXIALE 36/38).

 

BERTHOUD BRUIN

Новий самохідний обприскувач об’ємом 4200 л, що розширює лінійку самохідних машин BERTHOUD RAPTOR, але має повністю нове шасі. Найкращим чином задовольнить тих фермерів, які шукають надійну потужну та швидку машину. BRUIN 4200 виготовлений за американськими стандартами та здатний забезпечити високу продуктивність, зберігаючи якість розпилення. Цей проект народився три роки тому та весь цей час тестувався на полях Північної Америки. Його шасі — це повністю незалежна пневматична підвіска, що забезпечує комфорт та має високу прохідність. За допомогою гідравліки здатна змінювати колію від 3,05 до 4,06 м. Стандартний кліренс становить 1,5 м, також доступний варіант і опційний — гідравлічно регульований, завдяки якому кліренс змінюється у діапазоні від 150-180 см. У цій категорії це найкращі показники на сьогодні.

 

23 366 71 1

 

Обприскувачі оснащуються гідростатичною трансмісією BOSCH REXROTH і мають три режими руху: автоматичний, використовуючи гідропілот (КруїзКонтроль); економічний — коли двигун автоматично підбирає оберти; та режим POWER — найбільшої потужності. Транспортна швидкість може сягати 56 км/год. із порожнім баком та 50 км/год. із заповненим. Робоча максимальна швидкість — 34 км/год. В рух обприскувач приводить двигун CUMINS із нормами токсичності Tier 3A потужністю 275 к.с. та опційним стандарту Tier 4F на 300 к.с. Серія BRUIN має штанги із трикутним профілем шириною 27,7 м, 30,3 або 36,6 м із боковим складенням. Стабільність та якісну роботу обприскувача під час маневрів забезпечує підвіска на центральній осі AXIALE.

 

BERTHOUD RAPTOR

Перше покоління самохідних обприскувачів RAPTOR випускалось протягом восьми років, і було продано в Україні більш ніж 500 одиниць. Новий RAPTOR був презентований весною 2016 року, і вирізнявся він шириною свого модельного ряду, а це близько 8 модифікацій. В оновленій серії використовується удосконалена трансмісія, що оптимізує витрати пального, а саме гідростатична BOSCH REXROTH, що в базовій комплектації має функцію ECO. Оновлена кабіна, яка відповідає стандартам безпеки ROPS, із фільтрацією повітря категорії 4. Присутні нові опції, скажімо, можливість за допомогою гідравліки змінювати кліренс від 1,25 до 1,8 м (на моделі з об’ємом бака 4200 л та центральним розташуванням кабіни), що забезпечує здатність адаптації машини для роботи з найбільш популярними культурами в більшості фаз розвитку. Штанги доступні в діапазоні від 24 до 44 м. З цього року стала доступною система BERTHOUD SprayTronic, яка дозволяє збільшувати діапазон робочих швидкостей для форсунки до 70%. Крім того, вона дає можливість керувати тиском робочого розчину в системі, підбираючи необхідний розмір крапель, та можливість вимикати кожну форсунку окремо.

 

23 366 71 2

 

HERMES — нова лінійка навісних обприскувачів від компанії BERTHOUD

HERMES випускаються із 3 об’ємами баків 800,1000,1200 л, забезпечуючи ширину захвату 15, 16 та 18 м. У порівнянні з поперед­німи моделями він має дещо компактніші розміри, а зменшення його маси та зміщення центру ваги ближче до трактора забезпечують кращу стабільність трактора під час руху, що, своєю чергою, дозволяє використовувати невеликі трактори. На обприскувач встановлюються трисекційні складні штанги нового покоління ALSR, які є розробкою компанії BERTHOUD. Підвіска AXIALE на центральній осі забезпечує штангу високою стабільністю, що дає можливість якісно працювати на схилах та під час маневрів.

 

23 366 70 3

 

Ця серія обприскувачів серійно комплектується системою управління обприскувачем EcoMatic. Головна особливість полягає у безпосередньому з’єднанні клапанів функцій із насосом GAMA та єдиним монітором керування. Зазвичай клапани функцій кріпляться до насоса за допомогою труб, що призводить до накопичення залишкового об’єму робочого розчину та збільшенню кількості команд клапанів, залежно від кількості функцій, що ускладнює роботу машини. Конструкція блоку клапанів дозволяє додавати функції після початку експлуатації машини шляхом підвищення кількості клапанів, зберігаючи при цьому ту саму панель керування для оператора. Також система EcoMatic надає можливість оператору проводити заздалегідь встановлену процедуру послідовної промивки навіть у ручному режимі.

 

Георгій БІЛИЙ, спеціально для газети "Агробізнес Сьогодні"

1

 21 лютого 2019
У сезоні 2018/19 ЄС знизив виробництво ріпаку до 19,6 млн тонн порівняно з середнім п’ятирічним показником 22,1 млн тонн.
У сезоні 2018/19 ЄС знизив виробництво ріпаку до 19,6 млн тонн порівняно з середнім п’ятирічним показником 22,1 млн тонн.
21 лютого 2019
 21 лютого 2019
На Львівщині презентують перший в Україні центр навчання фермерів. Підготовка відбуватиметься за участі Центру зайнятості та Міжнародної фінансової корпорації. 
На Львівщині презентують перший в Україні центр навчання фермерів. Підготовка відбуватиметься за участі Центру зайнятості та Міжнародної фінансової корпорації. 
21 лютого 2019
 21 лютого 2019
На українському ринку триває зростання цін на білоголову капусту. 
На українському ринку триває зростання цін на білоголову капусту. 
21 лютого 2019
 21 лютого 2019
З виділених за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств в 2018 році» 210 млн грн фермери освоїли 204,3 млн грн.
З виділених за бюджетною програмою «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств в 2018 році» 210 млн грн фермери освоїли 204,3 млн грн.
21 лютого 2019
 21 лютого 2019
Круглий стіл «Digital_АГРО: від початківця – до професіонала» пройшов учора в Києві в рамках Дев’ятої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології». Подію спільно організували Всеукраїнське громадське об’єднання «Українська аграрна конфедерація», товариство з обмеженою відповідальністю «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» і компанія «DroneUA».
Круглий стіл «Digital_АГРО: від початківця – до професіонала» пройшов учора в Києві в рамках Дев’ятої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології». Подію спільно організували Всеукраїнське громадське об’єднання «Українська аграрна конфедерація», товариство з обмеженою відповідальністю «Київський ...
21 лютого 2019
 21 лютого 2019
Станом на 1 січня 2019 року потужності одночасного зберігання зернових, зернобобових та олійних культур в Україні зросли на 7,3%.
Станом на 1 січня 2019 року потужності одночасного зберігання зернових, зернобобових та олійних культур в Україні зросли на 7,3%.
21 лютого 2019

Please publish modules in offcanvas position.