Червоний колір Фортуни

/ Механізація АПК / П'ятниця, 05 липня 2013 12:07
Свят ФІЛАТОВ, спеціально для "АС"
На церемонії нагородження 100 провідних підприємств "Аграрна еліта України" генеральний спонсор компанія Case IH подарувала несподіваний, хоча і, безумовно, приємний сюрприз - сучасний трактор CASE IH JX110.

 

«Червоного коня» моделі JX110 компанія Case IH подарувала представникам аграрного бізнесу в рамках церемонії нагородження найкращих аграрних підприємств України. І, звичайно, номінанти та просто запрошені гості не змогли не оцінити такий щедрий подарунок, який чекав свого господаря на Володимирському узвозі 2, прямо під стінами Національної Філармонії України.
 

 
Довідка
Компанія CASE IH починає свою історію з 1831 року, коли Цирус Халл МакКормік розробив та втілив у життя свою першу механічну молотарку. З того часу пройшло 182 роки, а бренд Case IH став справжнім символом якості та надійності. Під цією назвою об’єдналися провідні компанії та марки в галузі сільськогосподарського обладнання: Case, David Brown, International Harvester та інших, а традиційний червоний колір легендарної марки став втіленням визначних досягнень виробників сільськогосподарської техніки. У 1999 році компанія Case IH увійшла до складу CNH, світового лідера серед виробників с/г техніки. Сьогодні підприємства концерну мають надзвичайно потужну дилерську мережу по всьому світі, а кількість його працівників рахується десятками тисяч. Case IH пропонує широкий спектр сільськогосподарської техніки сучасних, передових технологій. Як свідчить практика, це затребуване і на вітчизняному ринку.
 

 
Місце зустрічі

alt

Представники провідних сільськогосподарських підприємств, сучасне купецтво аграрної сфери зустрілись у найбільш доречному для такої відповідальної події місці - у будинку Купецького зібрання, нині відомому як Національна Філармонія. Цілком справедливо зазначити, що урочиста церемонія хоча б на деякий час об’єднала всю еліту землі української під одним дахом. Це відбулось не тільки на матеріальному рівні: дух єдності вітчизняного аграрного бізнесу великої країни з безкрайніми родючими землями відчувався навіть просто у повітрі. Серед запрошених на урочисту подію номінантів були і величезні агрохолдинги, і підприємства «середньої руки», і відносно невеликі фермерські господарства. На врученні премії зустрілись представники таких аграрних підприємств, як ГК DF Agro, HarvEast Holding, ПП «Імпак», ТОВ «Агрікор Холдинг», СТОВ «Воскобійники», ПП «Галекс-Агро», ГК «Галс Агро», ГК «Верес», ТОВ «НВП Глобинський свинокомплекс», Агропромхолдинг «Астарта-Київ», СВК «Батьківщина», «Мрія Агрохолдинг», Агрохолдинг «Дружба Нова», ПрАТ «Екопрод», ТОВ «Золотоніський бекон», ТОВ «Золотоніські сади», ТОВ «Зоря», ТОВ СГП «Імені Воловікова», СТОВ «Імені Шевченка», МВК «Катеринославський», ФГ «Каховське», ТОВ «Кищенці», ФГ «Коник», Агрофірма «Сади України», ПАТ «Партизан», Продовольча компанія «Поділля» та багато інших.
 
Найкраще для найкращих
На початку урочистої події бізнес-директор представництва Case IH в Україні Антуан Ребіяр привітав гостей та оголосив про подарунок від компанії - трактор CASE IH JX110, який буде розіграний серед гостей у фінальній частині програми. Не дивно, що ця приємна новина додала заходу святкового настрою та певною мірою інтриги, адже подарунки завжди приємно отримувати. Тим більше, такі принадні, цінні і головне - корисні у будь-якому господарстві.
 
За результатами попереднього анкетування відбулось остаточне визначення номінантів. До складу комісії увійшли керівники аграрних інститутів, юридичні та консалтингові компанії, причетні до аграрного бізнесу, постачальники МТР. Були визначені номінації, серед яких «Дебют року», «Потужне зростання», «Розвиток інфраструктури», «Модернізація виробництва», «Власна торгова марка», «Нарощування експорту» тощо.
 
Щасливий випадок
Кульмінацією урочистості відбувся розіграш трактора CASE IH моделі JX110. Ім’я щасливого власника CASE IH JX110 вирішила лотерея, на яку з нетерпінням очікували присутні. Власником потужного повнопривідного трактора стала однойменна компанія ТОВ «Агрофірма «Сади України» в особі її ідеолога, начальника наглядової ради Олексія Зайцева.
 
У гарні руки
ТОВ «Агрофірма «Сади України» - визнаний лідер у виробництві та реалізації високоврожайного насіння на вітчизняному ринку. Компанія має 16 торгових представництв в Україні та Росії, є одним із небагатьох експортерів насіння до Європи. Її регіональне розташування - Дніпропетровська та Харківська області, а також АР Крим.
 
Профільні культури підприємства - це гібриди соняшнику та кукурудзи селекції Інституту рільництва та овочівництва м. Нові Сад (Сербія). Окремо варто додати, що одним із авторів більшості гібридів соняшнику АФ «Сади України» є, власне, її президент Олексій Зайцев. Загальна площа угідь зазначеного насіннєвого підприємства становить 10 тис. га, з яких 0,8 тис. га відведено під сади в Криму та на Дніпропетровщині. На цих землях ростуть золотисті груші, соковиті яблука, апетитні черешні, ніжні персики та розкішні грона винограду, якими славиться потужне підприємство.
 
Про масштабність розмаху компанії свідчить як кількість її працівників, а це 600 робочих місць, так і той факт, що близько 17% усіх посівних площ, або шоста частина земель, зайнятих в Україні під соняшником, засіяні насінням агрофірми «Сади України». Компанія пишається своїм заводом із доробки насіння, адже це єдине в Україні сучасне підприємство європейського зразка, яке повністю укомплектоване дорогим обладнанням іноземного виробництва. Ось такого результату ТОВ «Агрофірма «Сади України» спромоглася досягнути за 21 рік свого існування. І це - далеко не межа можливостей, адже корпорація постійно впроваджує нові технології, які, зі слів Зайцева, «підказує сам час». І трактор Case IH JX 110 якнайкраще відповідає таким новітнім вимогам провідного аграрного підприємства.
 
ТОВ «Агрофірма «Сади України» висловила подяку компанії Case IH та, звичайно, її величності Фортуні за чудовий подарунок. У підприємстві впевнені, що цей трактор ще неодноразово покаже себе, як-то кажуть, «у справі». І неодмінно тільки з найкращої сторони.
 
Сучасний трактор
altТрактор серії Farmall JX 110 - лідер у своєму класі, упевнені представники ТОВ «Агрофірми «Сади України». На їхню думку, він є справжнім втіленням мрій будь-якого фермера: відносно невелика ціна, компактні розміри, відмінна маневреність, економічність та екологічність, за які відповідає потужний двигун із турбонаддувом та механічна паливна система. Просто і якісно, що, власне, і потрібно у налагодженому, ефективно працюючому підприємстві. Саме тому CASE IH JX110 має всі шанси зайняти гідне місце на українських полях, ставши незамінним помічником для аграрія. Трактор зазначеної моделі розроблений без зайвих надмірностей, він є чудовим прикладом гармонійного співвідношення ціни та якості, що особливо цікаво для невеликих господарств.
 
Згідно з міжнародними стандартами, а також у відповідності до внутрішніх вимог корпорації, якість тракторів серії JX110 забезпечується повністю автоматизованим процесом виробництва. До того ж, ця модель відрізняється просторою та зручною кабіною із кондиціонером та функцією обігріву, що забезпечує комфортні умови роботи оператора. А це дуже важливо, особливо у непростих польових умовах.
 

Технічні характеристики трактора Farmall JX 110
Двигун моделі TTF S8000/Tier III
Робочий об’єм - 3,9 л
Номінальна потужність - 110 к. с. (81 кВт)
Максимальний обертовий момент: 430 Нм
Паливна система: механічна (ротаційний ТНВД Bosch)
Обсяг паливного бака - 110 л
Ходова частина:
Колісна формула: задній привід+ручне включення переднього моста (4WD)
Трансмісія: механічна КПП (3 діапазони по 4 синхронізованих передачі)
Наявний механічний важіль вибору напрямку руху
Кількість передач КПП 12 вперед/12 назад
Максимальна швидкість 30 км /год.
Розмір передніх коліс: 13.6R28
Розмір задніх коліс: 16.9R38
Продуктивність гідравлічної системи - 51,7 л/хв.
Задня навіска: 
триточкова навіска кат. I–II, 
тяговий брус кат. I–II
Максимальна вантажопідйомність задньої навіски 3565 кг
Обороти ВВП 540/1000 об./хв.
Довжина/ширина/висота 4,12/1,9/2,66 м
Вага 4370 кг
 

17bbffa263551ac879b30ab411df2d7c

 06 липня 2020
Минулого тижня Єврокомісія прийняла рішення № 642/2010 встановити нульове імпортне мито на всі зернові культури, включаючи м'яку пшеницю, пшеницю дурум, жито, кукурудзу та сорго, яке набирає чинності з 3 липня 2020 року та діятиме до подальших змін.
Минулого тижня Єврокомісія прийняла рішення № 642/2010 встановити нульове імпортне мито на всі зернові культури, включаючи м'яку пшеницю, пшеницю дурум, жито, кукурудзу та сорго, яке набирає чинності з 3 липня 2020 року та діятиме до подальших змін.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Днями агрохолдинг «ТАС Агро» розпочав зернозбиральну кампанію 2020 року. Жнива стартували зі збору озимого ячменю у Південному кластері (Миколаївська область).
Днями агрохолдинг «ТАС Агро» розпочав зернозбиральну кампанію 2020 року. Жнива стартували зі збору озимого ячменю у Південному кластері (Миколаївська область).
06 липня 2020
 06 липня 2020
У червні 2020 року імпорт свинини до України дещо послабився порівняно з попереднім місяцем. Так, за даними митної статистики, протягом першого місяця літа на внутрішній ринок надійшло 2,6 тис. т свинини сукупною вартістю 5,57 млн доларів.
У червні 2020 року імпорт свинини до України дещо послабився порівняно з попереднім місяцем. Так, за даними митної статистики, протягом першого місяця літа на внутрішній ринок надійшло 2,6 тис. т свинини сукупною вартістю 5,57 млн доларів.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Цибулю врожаю 2020 року реалізовують на ринку України за рекордно низьким для останніх сезонів цінами. Купити якісну цибулю у фермера південних регіонів України можна по 2,5 грн/кг, (0,09 $/кг).
Цибулю врожаю 2020 року реалізовують на ринку України за рекордно низьким для останніх сезонів цінами. Купити якісну цибулю у фермера південних регіонів України можна по 2,5 грн/кг, (0,09 $/кг).
06 липня 2020
 06 липня 2020
У поточному році загальносвітове виробництво зернових сягне рекордних 2,79 млрд тонн, з них пшениці – понад 760 млн тонн.
У поточному році загальносвітове виробництво зернових сягне рекордних 2,79 млрд тонн, з них пшениці – понад 760 млн тонн.
06 липня 2020
 06 липня 2020
Міністерство сільського господарства США обмежило імпорт помідорів і солодкого перцю через нове небезпечне захворювання – вірус коричневіння і зморшкуватості плодів помідорів (ToBRFV).
Міністерство сільського господарства США обмежило імпорт помідорів і солодкого перцю через нове небезпечне захворювання – вірус коричневіння і зморшкуватості плодів помідорів (ToBRFV).
06 липня 2020

Please publish modules in offcanvas position.