Добрива ЕКООРГАНІК: Якісні. Ефективні. Українські

Добрива ЕКООРГАНІК: Якісні. Ефективні. Українські

/ Актуальні статті / Понеділок, 30 серпня 2021 10:08

Компанія «ЕКООРГАНІК» пропонує аграріям інноваційні продукти, що дають їм ще більше можливостей для отримання вищих і якісніших урожаїв.

Реальні польові досліди

Захід, який провела компанія «ЕКООРГАНІК» у партнерстві з «Агроресурс А» на полях господарства «Фаворит Агро», що в Корці на Рівненщині, докорінно відрізнявся від того, що можна зазвичай побачити на днях полів. Тут не було акценту на передовій генетиці чи системах захисту рослин. Натомість гості побачили, як діють позакореневі підживлення продуктами «ЕКООРГАНІК» у звичайних умовах звичайного українського господарства.

Було показано різні варіанти позакореневого підживлення на кукурудзі, пшениці, соняшнику та сої, і на кожній культурі було помітно різницю в рості й розвитку культур, порівнюючи з контролем. На перший погляд кукурудза здавалася однаковою, але якщо придивитися детальніше, стебла на оброблених посівах були товщими, рослини були дещо вищими. Проте на більш ранніх фазах розвитку ця різниця була разючішою — контроль сильно відставав у рості. Остаточний результат можна буде побачити в бункері, коли буде зібрано врожай. Оброблений соняшник так само мав вигідніший вигляд за контрольну ділянку. Та найкращий ефект спостерігався на посівах пшениці. Гості заходу — агровиробники із сусідніх господарств — оцінили потенціальну врожайність контролю на рівні 5 т/га. Водночас на підживлених ділянках очікували прибавку до 50%. Фактична ж урожайність на ділянках озимої пшениці становила: контроль без позакореневого підживлення — 50,9 ц/га, варіанти із застосуванням добрив «ЕКООРГАНІК» — від 58,9 до 63,4 ц/га (залежно від інтенсивності системи підживлення). А отже, і доцільність проведення позакореневого підживлення очевидна.

15 16 454 455 25 1

Трохи більше як шість років науково-виробнича компанія «ЕКООРГАНІК» забезпечує аграрні підприємства України засобами підживлення сільськогосподарських культур власного виробництва. За цей короткий час продукція підприємства здобула визнання та прихильність не лише спеціалістів-агровиробників України, а й отримала високі оцінки фермерів поза її межами.

Досконалий технологічний процес і сучасне обладнання заводу дозволяють сьогодні зруйнувати звиклу уяву споживачів про низьку якість української продукції. За час існування компанії розроблено та виведено на ринок чотири лінійки добрив. Виробництво продукції та контроль за її якістю здійснюються відповідно до міжнародного стандарту ISO9001, умови дотримання якого перевіряють щороку.

Широкий асортиментний ряд добрив дозволяє з успіхом застосовувати їх без перебільшення на всіх сільськогосподарських культурах, багаторічних насадженнях і декоративно-ландшафтних угіддях. За допомогою продукції компанії вирішується багато завдань, пов’язаних як із забезпечення рослин поживними речовинами, так і з регулюванням ростових процесів і запобігання негативного впливу стресових чинників, яких останнім часом спостерігається все більше, рік за роком, разом зі зміною клімату.

Особливістю добрив «ЕКООРГАНІК» є не лише їх висока ефективність, а й високий рівень технологічності, що дозволяє без зайвих зусиль чи проблем застосовувати їх на полі в процесі підготовки та внесення. Разом із цим продукція компанії є безпечною навіть у разі значного перевищення рекомендованих доз застосування.

Однак спочатку трохи про саму компанію. «ЕКООРГАНІК», попри свою назву, має у своєму портфелі добрива насамперед для традиційного землеробства, хоча низку продуктів сертифіковано для застосування в органічному сільському господарстві. Як розповів засновник компанії Ішхан Маркарян, свою діяльність фірма розпочала 2011 року з дистриб’юції добрив для позакореневого живлення європейських виробників, а згодом перейшла до роботи над розробленням власних марок добрив за участі провідних науково-дослідних центрів ЄС та України.

 

15 16 454 455 24 2

Ішхан Маркарян — засновник ТОВ «ЕКООРГАНІК»

 

Передусім було створено лінійку мікродобрив ЕКОЛАЙН із хелатованими мікроелементами в біологічно активній формі для позакореневого підживлення рослин і передпосівної обробки насіння. Крім того, компанія виробляє продукти преміальної лінійки ГРОС, які містять фітогормони й амінокислоти. У 2019–2020 рр. «ЕКООРГАНІК» вивела на ринок дві лінійки стартових добрив — ФІТОСТАРТ (NPK) і МУЛЬТИСТАРТ (NPK + мікроелементи). Виробничий процес проходить на сучасному європейському обладнані й повністю автоматизовано, контроль над ним проводять висококваліфіковані спеціалісти. Лінії розливання можуть фасувати продукцію в тарну упаковку від 50 мл до 1000 л.

 

Портфель продуктів

За словами керівника департаменту науки компанії «ЕКООРГАНІК» Олександра Ступенка, основний акцент у виробництві добрив робиться на якість продукції. Під якістю тут розуміють повне хелатування елементів, максимально можливу концентрацію елементів живлення у рідкій формуляції готового продукту, відсутність форм із низьким рівнем засвоєння рослинами, толерантну поведінку в бакових сумішах.

Значне місце в структурі виробництва спеціальних добрив належить композиціям з умістом фосфору у формі фосфіту, які відмінно зарекомендували себе на різних культурах, різних регіонах України. Фосфіти швидко проникають у рослину і мають високий рівень засвоєння. Вони стимулюють ріст і розвиток кореневої системи рослин, разом із тим проявляють фунгіостатичну дію, стримуючи розвиток хвороб, що спричиняють гриби класу ооміцетів.

З 2017 року ЕКООРГАНІК виробляє добрива, які крім високоефективних хімічних сполук містять біологічно активні органічні речовини, що здатні засвоюватись рослинами через листок. До них належать амінокислоти органічного походження та фітогормони.

15 16 454 455 25 2

«Мені часто ставлять запитання: на яких культурах застосовують добрива ЕКООРГАНІК? — Відповідаю: на всіх, які вирощують у нашій країні.

Рекомендації щодо строків проведення підживлень, норми внесення окремих добрив чи їх поєднань розроблено на основі польових випробувань в усіх ґрунтово-кліматичних зонах нашої країни, які ми проводимо від початку діяльності нашої компанії».

За напрямом дії серед добрив ЕКООРГАНІК виділяємо композиції для потужного старту, які рекомендуємо використовувати в системі передпосівної обробки насіння, — ГРОС Коренеріст та ЕКОЛАЙН Фосфітний (К); монохелати — для подолання дефіциту елементів живлення, критичних для окремих культур; комплексні добрива — для підвищення врожайності й покращення якісних показників під час формування товарної частини врожаю. З 2019 року ми представлені на ринку з рідкими стартовими добривами для припосівного внесення — це лінійка ФІТОСТАРТ. Одна з найкращих композицій цієї лінійки — ФІТОСТАРТ Джет, на основі якої було розроблено нову лінійку МУЛЬТИСТАРТ, що містить NPK + набір спеціально підібраних мікроелементів для окремих культур.

На основі результатів випробувань й аналізу чинників впливу низки добрив ЕКООРГАНІК на ріст і розвиток рослин ми дійшли висновку, що доцільно виділити в окрему групу композиції з чітко вираженою антистресовою дією. Склад двох таких композицій було оптимізовано з метою підвищення ефективності в польових умовах.

 

Для плодоовочівництва і картоплярства

Добрива ЕКООРГАНІК пройшли багато випробувань на плодових, овочевих культурах і картоплі в різних регіонах України як у наукових установах (Інститут овочівництва і баштанництва, м. Мерефа, Університет садівництва, м. Умань), так і на полях різних господарств. Завдяки таким випробуванням було відпрацьовано ефективні схеми підживлення, що забезпечують приріст урожайності, покращують якість товарної продукції та приносять додатковий дохід сільгоспвиробникам. Окрім стимуляції росту, забезпечення елементами живлення, стримування розвитку хвороб ми маємо рішення для покращення зав’язування та збереження зав’язі плодових й овочевих культур, а також для зміцнення клітинних стінок, що покращує транспортабельність продукції та її строк зберігання.

15 16 454 455 25 3

 

Компанія не припиняє розвиватися

Щорічно розробляють нові композиції, які після низки випробувань реєструють в Україні та в деяких закордонних країнах. Нині компанія планує розширити свою діяльність у Казахстані, а також у США, де окремі добрива ЕКООРГАНІК проходять польові випробування. Розробляє нові композиції та формуляції науковий відділ і провідні хіміки, завданням яких є пошук новаторських рішень в агрохімії, розроблення інноваційних продуктів та впровадження їх у виробництво. Можливості власної лабораторії та висококваліфікованих фахівців, наукова і технологічна підтримка європейських партнерів дають можливість пропонувати інноваційні продукти, які дадуть аграріям ще більше можливостей для отримання вищих і якісніших урожаїв.

 

logo ecoorganic

Ростислав ПАНІЧЕВ, спеціально для Агробізнесу Сьогодні

 17 квітня 2026
Зростання світових цін на нафту і пальне призведе до підвищення цін на хліб та інші продукти харчування в Україні.
Зростання світових цін на нафту і пальне призведе до підвищення цін на хліб та інші продукти харчування в Україні.
17 квітня 2026
 17 квітня 2026
Днями команда малого бізнесу ПУМБ провела бізнес-зустріч під назвою «В одному полі» для агровиробників Львівського регіону.
Днями команда малого бізнесу ПУМБ провела бізнес-зустріч під назвою «В одному полі» для агровиробників Львівського регіону.
17 квітня 2026
 17 квітня 2026
Нетипово холодна порівняно із попередніми роками зима дещо скоригувала чисельність окремих видів шкідників сільськогосподарських культур. Однак це не означає, що аграрій може дозволили собі послабити контроль за цією проблемою, наголошують фахівці компанії Ukravit. Із настанням стабільно сприятливих температур повітря шкідники можуть нанести значну шкоду посівам, а тому ситуація потребує постійного моніторингу та своєчасного реагування.
Нетипово холодна порівняно із попередніми роками зима дещо скоригувала чисельність окремих видів шкідників сільськогосподарських культур. Однак це не означає, що аграрій може дозволили собі послабити контроль за цією проблемою, наголошують фахівці компанії Ukravit. Із настанням стабільно сприятливих температур повітря шкідники можуть нанести ...
17 квітня 2026
 17 квітня 2026
У селищі Доманівка Миколаївської області планують створити індустріальний парк «Діавей» на площі 11 га. Наразі місцева влада вже замовила розробку детального плану території.
У селищі Доманівка Миколаївської області планують створити індустріальний парк «Діавей» на площі 11 га. Наразі місцева влада вже замовила розробку детального плану території.
17 квітня 2026
 17 квітня 2026
Після поранення на війні та звільнення зі служби ветеран із Житомирщини Володимир Матвійчук розпочав власну справу – вирощування та переробку фундука. Завдяки гранту від служби зайнятості він придбав обладнання і нині розвиває господарство.
Після поранення на війні та звільнення зі служби ветеран із Житомирщини Володимир Матвійчук розпочав власну справу – вирощування та переробку фундука. Завдяки гранту від служби зайнятості він придбав обладнання і нині розвиває господарство.
17 квітня 2026
 16 квітня 2026
Пивоварня «Уманьпиво» у 2025 році вийшла на п’ять нових експортних ринків – Румунії, Німеччини, Словаччини, Чехії, Австрії – та розширила присутність у Латвії.
Пивоварня «Уманьпиво» у 2025 році вийшла на п’ять нових експортних ринків – Румунії, Німеччини, Словаччини, Чехії, Австрії – та розширила присутність у Латвії.
16 квітня 2026

Please publish modules in offcanvas position.