Сівалка Azurit 9 від компанії LEMKEN знову демонструє свої можливості та ефекти від способу висіву DeltaRow®, цьогоріч — у 30 господарствах
 

Сьогодні група компаній «Штефес» добре відома в Україні. Засоби захисту рослин, що виробляє і реалізовує «Штефес», дали змогу тисячам українських аграріїв зберегти й зібрати мільйонні врожаї, примножити свої статки. Популярності компанії сприяла не лише якість її продуктів, а й наполегливість, далекоглядність і харизма її засновника Герберта Штефеса, який у буремному 1993 році провів досліди новітніх ЗЗР і зареєстрував їх в Україні. Згодом із його легкої руки 1997 року в Ліхтенштейні було створено виробничу компанію ДДЕ ФАРМ АГ, яка наразі входить до складу групи компаній «Штефес» і провадить розроблення та виробництво пестицидів під брендом STEFES.

Програма “Доступні кредити 5-7-9” для малого і середнього бізнесу запустилась у лютому 2020 року як інвестиційне кредитування, але була переформатована в антикризову протидію наслідкам коронавірусу та карантину.

Аграрії просять владу залишити пільгове фінансування галузі, повернути кредитну ставку 5% замість поточних 13% за програмою «5-7-9», а також збільшити ліміти кредитування до оптимальної позначки у 150 млн грн.

В проєкті бюджету на 2024 рік заплановані виплати на підтримку аграріїв на деокупованих територіях – майже 800 млн гривень. 20 млн євро з яких надані Україні ЄС як безповоротна допомога для сільгоппідприємців. Оформити таку допомогу можливо через Державний аграрний реєстр. Також в держбюджеті 2024 року передбачено 2 млрд гривень компенсації за послуги з гуманітарного розмінування с/г земель. Поступово сума буде збільшуватися після деокупації територій та відпрацювання механізму їх надання. Про збитки агросектору, перспективи відновлення галузі та фінансову допомогу від держави – далі у матеріалі Агробізнесу Сьогодні.

Важко заперечувати той факт, що здоровий ґрунт напряму впливає на здоров’я рослини. Але це не просто процес, який потребує уваги аграріїв, а ціла технологія, статтю про яку ми вже публікували. «Секрет у взаємодії» – саме так стверджує винахідник технології ЯРОС Олександр Чернецький. З моменту цієї публікації пройшло майже 10 років, за які у аграріїв був час впровадити та протестувати цей підхід на власному досвіді. Тому ми вирішили дізнатись, як саме працює ЯРОС, які задачі вирішує на практиці. Результатами діляться аграрії з Тернопільської та Вінницької областей, на полях яких ця технологія застосовується 6 років та перший рік відповідно.

Як компанії KUHN, MAS SEEDS, FMC і TIMAC AGRO створили в Україні польовий майданчик для обміну технологіями, пропонуючи комплексні рішення для протистояння головним агрономічним викликам.
Назви компаній-виробників KUHN, MAS SEEDS , FMC і TIMAC AGRO не потребують особливого представлення. Це найвідоміші світові виробники посівного матеріалу (MAS SEEDS), сільгосптехніки (KUHN), засобів захисту рослин (FMC) і мінеральних добрив (TIMAC AGRO). Усі вони посідають провідні позиції у світових рейтингах, кожен у своєму сегменті та широко представлені в Україні.

Агроіндустріальний холдинг МХП справедливо вважають справжнім маркером розвитку аграрного сектору України. Сучасні технології тут упроваджують одними з перших, так само як й інноваційну техніку та обладнання. Усі нові технічні рішення в МХП спочатку проходять суворе тестування в реальних умовах, після чого ухвалюють рішення про їх подальше широке застосування.

Оновлення автопарку техніки — питання, що турбує кожного фермера. Адже нарощування потужностей — неодмінна складова розвитку господарства. Проте не завжди керівники господарства готові виділити немалий бюджет одним платежем для поповнення автопарку сільськогосподарської техніки. Саме тому на допомогу приходять фінансові програми.

Коли в ПП «Рін-Агро» (Чаплинський район, Херсонська обл.) постала потреба в точному й високотехнологічному висіві, Ігор Окуненко, голова підприємства, вирішив не купувати нову сівалку, а модернізувати наявну: оснастити її рішеннями Precision Planting®.

Фермерське господарство «Віра» — це, мабуть, одна з найбільш авантюрних і водночас найцікавіших локацій цьогорічного демотура LEMKEN, бо ж Azurit 9 хоч і може зробити прямий висів, але розроблялась вона для технологій нехай із мінімальним, та все-таки обробітком. Утім, цікавість експерименту перевищує ризики. Його результат дасть відповіді на ключові питання: чи здатна сівалка працювати по «нулю» та яким буде ефект від синергії умов нульової технології й способу висіву Delta Row® 

Please publish modules in offcanvas position.