З кожним роком проявляється все більший інтерес до екологічно безпечних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Постійне застосування пестицидів, що збільшується, призводить до забруднення довкілля, накопичення їх у продукції рослинництва, появи стійких штамів і популяцій шкідливих організмів тощо

Серед хвороб томатів великою шкідливістю відрізняється альтернаріоз. Знання діагностичних ознак хвороби на різних органах рослини дає можливість своєчасно її виявити, а знання біоекологічних особливостей збудника хвороби дає можливість ефективно проводити профілактичні захисні заходи й отримувати високі врожаї плодів високої якості

- Середа, 07 вересня 2022 10:37

Механізація миття овочів-фруктів

Миття свіжих овочів і фруктів перед потраплянням їх у роздрібну мережу робить цю продукцію дорожчою, а значить, більш маржинальною для агровиробника. Супермаркети охоче купують миту картоплю, моркву, буряк чи яблука й часто відмовляються брати на реалізацію забрьохані в ґрунті й запилюжені. Тож постає питання: як помити овочі й фрукти, щоб не надто витратитися на цю операцію найпершої доробки?

- Середа, 18 травня 2022 10:24

Техніка для збирання часнику

В Україні часникарі починають застосовувати у вирощуванні своєї продукції різноманітну сучасну машинерію. Зокрема, довів свою ефективність і продуктивність комбайн іспанського виробництва

- Вівторок, 25 січня 2022 14:07

Догляд за цибулею шалот

Догляд за посівами цибулі шалот полягає в систематичному розпушуванні міжрядь і боротьбі з хворобами та шкідниками

- Понеділок, 17 січня 2022 10:11

Глобальний ринок картоплі

Картопля є однією з найпоширеніших культур у світі, що відіграє особливо важливу роль у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

Цибуля шалот (Allium ascalonicum) — дворічна рослина. Овочева культура належить до родини амарилісових (Amaryllidáceae). Батьківщиною кущівки є Мала Азія, проте на сьогодні вона вельми поширена в Молдові, Західній Європі, Україні та на Кавказі. У їжу споживають молоде листя рослини та невеликі цибулини. Має вишуканий солодкуватий смак.

Попит на харчові продукти у світі за останні два роки суттєво виріс. Причини відомі, і змін поточним тенденціям поки що не видно. Що чекає овочівників уже найближчого майбутнього? Які можливості для нарощування обсягів експорту овочів до ЄС з України? Один із провідних європейських експертів овочів — ФАО розповідає про ситуацію на ринку ЄС та світу, перспективи його розвитку.

Зберегти товар до весни — завдання непросте. Не існує якогось одного універсального рецепту успіху, і кожен виробник вирішує самостійно, якій технології віддати перевагу і в які сховища вкладати кошти. Тому, плануючи спорудження овочесховища, виробник овочевої продукції передусім повинен орієнтуватися на термін реалізації свого товару. Саме від цього залежать параметри майбутнього приміщення, а також вибір обладнання та способу зберігання овочів — у буртах чи контейнерах.

- П'ятниця, 31 липня 2020 11:45

Тара в оренду під овочі-фрукти

…та під інші продукти. Економічна нестабільність спонукає українських аграріїв наполегливіше шукати та знаходити нові ринки для збуту своєї продукції. А при тому застосовувати інноваційні підходи, економні технології в логістиці та маркетингу, пакуванні, обороті тари. Одна з таких — технологія пулінгу.

Please publish modules in offcanvas position.