- Вівторок, 03 грудня 2019 12:17

Гібриди кукурудзи на силос

Спеціалізовані гібриди кукурудзи забезпечують високу якість майбутніх кормів для худоби.

- П'ятниця, 23 серпня 2019 11:52

Виробництво кукурудзяного силосу

Кукурудзяний силос відіграє дуже важливу роль у більшості раціонів для великої рогатої худоби. Він є виключним об’ємистим кормом із високим вмістом енергії та гарною перетравністю.

- Вівторок, 25 червня 2019 10:38

Вирощування кукурудзи на силос

У тваринництві дуже важливо мати якісні корми, що забезпечують прирости живої маси тварин і підвищення надоїв дійного стада. І основним з компонентів у більшості раціонів для ВРХ є силос.

Кукурудза — основна силосна культура — посідає одне з провідних місць серед кормових рослин. Кукурудза, яку вирощують на силос, може формувати до 100 т/га врожаю зеленої маси, яка за перетравністю і кормовими властивостями дуже цінна. 1 кг силосу першого класу містить 0,25–0,30 кормових одиниць, 14–18 г перетравного протеїну, безліч вітамінів та інших компонентів.

- Четвер, 21 березня 2019 15:02

Правила заготівлі силосу

Силосування — це один із найбільш поширених та надійних способів консервування зеленої маси. В його основу покладено принцип молочно-кислого бродіння із виділенням достатньої кількості молочної кислоти, яка має гарні консервувальні властивості.

Перший Український Силос-Саміт «Силос.UA 2019» відбувся нещодавно в місті Ірпені, що на Київщині. Його влаштували компанії: «ADDCON»; «Agroconsulting»; «A-TOM»; «CLAAS»; «KWS» і «Tekro».

Металеві силоси сьогодні є найбільш поширеними спорудами для зберігання зерна в українських господарствах. Останнім часом їх кількість безупинно зростає, враховуючи прагнення багатьох аграріїв налагодити самостійну доробку та зберігання врожаю.

На заході учасники отримають можливість поділитися досвідом та знайти кращі рішення для себе.

- Понеділок, 30 жовтня 2017 16:03

Силос чи «ракетне паливо» для корови?

У липні під Києвом пройшов українсько-американський семінар «Як отримати кукурудзяний силос із високою продуктивною дією». Що їдять американські корови, і чи можна такою ж їжею годувати українських? Які гібриди найкраще підходять для отримання кормів? Ці та інші нюанси поводження з худобою обговорювали аграрні експерти, вчені і фермери-практики, які займаються молочним скотарством.

- Середа, 23 серпня 2017 16:02

Пристрої для трамбування силосу

Застосовуючи цей агрегат, фермери можуть якісно заготовляти значні обсяги рослинних кормів. Трамбувальник-розподільник силосу та сінажу дозволяє досягти потрібного ущільнення зеленої маси і при цьому заощадити на паливі і робочому часі.

Please publish modules in offcanvas position.