На перший погляд, ідея бути коровою на фермі може здатися незвичною. Проте, захопливий світ фермерства може привести до безлічі неймовірних переваг, особливо якщо мова йде про ферму на господарстві «Хлібороб», збудовану будівельною компанією ТОВ «Каркас Груп».
Моніторинг умісту мікотоксинів у комбікормах для годівлі птиці та свиней виявив афлатоксин у 48% досліджених зразків, дезоксиніваленон — у 24%, зеараленон — у 40, Т-2 токсин — у 32%. У комбікормах для годівлі свиней — у 37%, 33, 37, 19% відповідно
Виробники курятини стикаються з проблемою гіподинамії птиці. Щоб її подолати, створено агрегат-самохід, завдання якого — активізувати рух домашніх птахів у місцях утримування й паралельно провітрювати їм підстилку.
Пересувна ферма сприяє вирощуванню бройлерів і курей-несучок у поліпшених умовах і до того ж дозволяє економити на кормах. Особливо подобається така система органічним фермерам — тим, хто продає екологічні чисті яйця.
Віднедавна галузь птахівництва ввійшла до числа лідерів українського аграрного експорту. Нині лише цей сектор вітчизняного тваринництва може похвалитися ефективним розвитком. Стан птахівничої галузі на фоні екологічних трендів обговорили учасники конференції «Ефективне птахівництво», яка відбулася у Києві в рамках Х Міжнародної виставки «Зернові технології».
Зерновий елеватор є однією із ланок логістичного ланцюжка між полем і зернотрейдером. Нині в Україні працюють 860 елеваторів загальною місткістю зберігання 50 млн т зерна.
Позитивний вплив діяльності «Миронівської птахофабрики» на місцеву економіку зростає у міру нарощування її потужностей. Це демонструє один із векторів відповідальної діяльності підприємства перед місцевим населенням та державою в цілому. І тут промовистим фактом є екологічні показники.
Інкубатор продуктивністю 177 млн яєць, 18 млн голів птиці одночасного вирощування, 280 тис. т м'ясної продукції — з такими результатами діяльності ТОВ «Вінницька птахофабрика», що входить до Групи МХП, завершила 2017 рік. Досягнення вражають, але такий успіх має зворотний бік — з’являються тисячі тонн відходів, які необхідно утилізувати без шкоди для довкілля. Однак керівництво птахофабрики знайшло вихід із ситуації. Багатотонні відходи стали для підприємства невичерпним джерелом енергії.