Вітчизняний ринок зернозбиральних комбайнів давно став важливим для провідних світових виробників цих машин — New Holland, Claas, John Deere, Case IH й ін. Тому ті аграрії, які висувають собі завдання щодо вчасного та якісного збирання врожаю, мають застосовувати продуктивні машини високого технічного рівня. Розкажемо про деякі з них.

Агровиробники купують дорогі сучасні комбайни, використовують широкозахватні жатки, а також – витрачають кошти на придбання автотранспорту для вивезення зерна з поля. Тобто, здійснюють солідні інвестиції для того, щоб підвищити продуктивність збирання врожаю і звести до мінімуму відсоток втрат. Однак це не завжди гарантія своєчасного повного збирання врожаю.

Загалом жатки для збирання зернових є вічною класикою, конструкція якої видозмінюється з часом досить незначно. Кожен виробник цієї продукції прагне максимально посилити міцність своїх моделей, знизити вагу та підвищити продуктивність збирання врожаю. Виходячи з цього, на ринку є широкий вибір зернових жаток, розрахованих на робочу ширину захвату понад 11–12 м.

- П'ятниця, 24 червня 2022 15:22

Вибираємо зернозбиральний комбайн

Зернозбиральні комбайни в Україні належать до категорії сільгоспмашин, що постійно перебувають у дефіциті. Річ у тім, що, маючи доволі високу вартість, зіставну із ціною сучасних тракторів, комбайни в багатьох господарствах застосовують упродовж обмеженого часу. Тому не дивно, що агровиробники переважно прагнуть обійтися мінімумом власних комбайнів для збирання врожаю чи навіть орендувати їх.

Дедалі частіше у центрі уваги аграріїв опиняються й завойовують популярність валкоутворювачі нового типу. Завдяки ним зелені корми менше забруднюються і краще потім пресуються.

- Середа, 18 травня 2022 10:24

Техніка для збирання часнику

В Україні часникарі починають застосовувати у вирощуванні своєї продукції різноманітну сучасну машинерію. Зокрема, довів свою ефективність і продуктивність комбайн іспанського виробництва

- П'ятниця, 28 січня 2022 10:11

Машини для мульчування ґрунту

Завдяки застосуванню систем подрібнення зернозбиральних комбайнів і машин для мульчування аграрії мають змогу збільшувати надходження органічної речовини в ґрунти

Великі господарства для збирання винограду застосовують засоби механізації. Серед найкращих у цій царині — самохідний збирач New Holland Braud 9000. Це високий комфорт для оператора, мінімум простоїв і максимум продуктивної роботи

- П'ятниця, 31 грудня 2021 10:02

Самохідний комбайн для бобових

Бобові культури в Україні здебільшого збирають універсальними зерновими комбайнами, застосовуючи тільки окрему жатку. Однак є й спеціально розроблені машини, які для бобових культур підходять якнайкраще.

Сьогодні практично всі провідні світові виробники презентують й активно рекламують, зокрема й на ринку України, нові моделі комбайнів високої та надвисокої продуктивності. Можна говорити, що великі комбайни сьогодні мають попит як ніколи раніше, і ця тенденція посилюється.

Please publish modules in offcanvas position.