Агрорекорди

Квіти приносять не тільки радість, вони являються потужним бізнесом. Експерти України оцінюють річний оборот у 6-7 млрд. гривень. Раніше їх переважно імпортували, а от на даний час на прилавках флористичних магазинів до 75% вітчизняної продукції. Українські виробники впевнено витісняють конкурентів із західних регіонів.
8 липня на Digital Field зареєстрували рекорд.  До 30-річного ювілею незалежності України на полігоні аграрних інновацій кукурудзою висіяли малий державний герб, який офіційно став найбільшим тризубом зі всіх коли-небудь створених у такий спосіб.
 В місті Суми експерти Національного Реєстру Рекордів України зареєстрували нове досягнення у номінації «Аграрна наука і техніка».
У Київській області качка Глаша встановила Національний рекорд як найстаріша качка України. Їй нещодавно виповнилося 25 років.
 Фермер з міста Ізмаїл Одеської області Андрій Петков кілька років тому заклав перший в Україні фісташковий сад. Фісташкові дерева фермер висадив в селі Броска на ділянці площею 1,5 га.  Вже через рік після посадки однорічні рослини досягали висоти близько 40 сантиметрів, а деякі —  50-60 см.
 Неподалік села Нижній Студений на Міжгірщині росте унікальна плантація лохини. Це єдина у світі найвисокогірніша плантація і росте вона на висоті 800 метрів над рівнем моря.
Агрорекорди - Субота, 01 травня 2021 14:46

Найбільша груша

 Мешканець Нової Водолаги Харківської області Станіслав Дмитрицький виростив найбільшу грушу в Україні. Назва сорту грушевого дерева – «Таврійська», вага груші-рекордсмена становить 1 кілограм 127 грамів, об’єм – 1 л 200 мл, висота – 19 см, а окружність плоду – 39 см. Рекорд зареєструвала керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.
В минулому році валовий збір ріпаку дійшов до позначки в 2,5 млн тон, а врожайність культури становила 2,297 т/га. Найвищу середню врожайність культури зафіксували на Київщині, там агровиробники лідирують з показником в 3,4 т/га.
За даними рейтингу Директорату агропромислового розвитку та Державної служби статистики України, Дніпропетровщина — серед лідерів-виробників продукції сільського господарства у січні-лютому 2021 року. 
 Найбільше демо-поле з гібридами кукурудзи засіяли на Digital Field. На демонстраційному посіві представили близько 40 гібридів зернової та силосної кукурудзи від різних виробників. Про це повідомила прес-служба компанії.
 Під час проведення Агропорту у Львові було встановлено перший органічний рекорд в Україні. Таким чином, 20 поварів – членів асоціації «Західна Шеф Група» зготували 3285 кг органічної гречаної каші з грибами і м’ясом. Продукцію для спільної промоції вперше надали різні органічні виробники з усієї України.
В селі Степове Київської області експерти з Національного Реєстру Рекордів України зареєстрували новий рекорд, який встановила компанія КУН-Україна. Відповідна інформація з’явилася на сайті проекту. Рекорд компанія здобула на виставці сільськогосподарської техніки «Битва титанів», представивши найбільший причіпний обертовий плуг.

Please publish modules in offcanvas position.