Елеватори

Українська зернова асоціація вважає за необхідне включити зернозберігальні підприємства до групи бізнесу, що виготовляє критично важливі товари та продукти в питанні пріоритетності включення електроенергії. З відповідним проханням асоціація звернулася до Міністерства енергетики та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Станом на 31 жовтня елеватори Групи АГРОТРЕЙД прийняли 233 тис. т. зерна, що становить 47,3% від загального плану. 
Українським аграріям дозволили не повертати державі кошти, залучені в рамках програм підтримки тваринництва та будівництва елеваторів, у разі якщо ці активи були знищені внаслідок військової агресії рф.
На елеваторах компанії Групи АГРОТРЕЙДможе зберігатись до 570 тисяч тонн зернових та олійних культур, але два з них наразі окуповані.
Більшість великих елеваторних комплексів відмовляються брати на зберігання зерно у сторонніх поклажодавців, зокрема дрібних фермерів.
Втрати урожаю в Україні через нестачу і низьку якість елеваторних потужностей складають від 15% до 30% у рік.
Агрохолдинг «Епіцентр Агро» розвиватиме на Хмельниччині мережу маршрутних елеваторних хабів.
Торік у Сумській області введено в дiю три нових елеватори та ГК «Росток-Холдинг» впроваджено додаткові ємності до вже існуючого елеватора.
Група компаній «Надія» та компанія «Агроком» побудують два елеватори в Черкаській області. Потужності зерносховищ становитимуть приблизно 60 тис. тонн.
З початку 2019/20 маркетингового року лінійні елеватори Державної продовольчо-зернової корпорації України прийняли на зберігання більше півмільйона тонн зернових нового врожаю.
Неритмічна робота і нераціональне використання вантажовідправниками рухомого складу може призвести до миттєвому зростанню ажіотажного попиту на вагони-зерновози.
Державна корпорація вже отримала понад 16 тисяч тонн зерна.

Please publish modules in offcanvas position.