Механізація АПК

Сільськогосподарська техніка невтомно розвивається в погоні за ще більшою досконалістю. Виробники з Європи й Америки представили низку інноваційних моделей самохідних обприскувачів, які покликані зробити догляд за рослинами ефективнішим, точнішим і економнішим. До вашої уваги короткий огляд деяких моделей і перспективних рішень у цій сфері.
Буває, що з початком весняних польових робіт чимало господарств відправляють добру частину свої техніки в ремонт, а не на простори ланів неозорих. Тому що в зимовий період її не дуже доглядали. Це стосується й такої вкрай потрібної та дорогої техніки, як обприскувачі. Аби такого уникнути, при їх постановці на зимове…
Український виробник техніки — завод «А.ТОМ» виготовляє розкидач органічних добрив А.ТОМ MS24. Розкидач складається з кузова, подавального конвеєра, розкидального адаптера, ходової системи, механізмів приводу, гідро- та електросистем і пневматичної гальмівної системи.
BEDNAR – це виробник сільськогосподарської техніки, який впевнено зарекомендував себе в сегменті широкозахватних агрегатів. У цьому сегменті компанія має найбільший досвід розробки та виробництва техніки серед усіх інших виробників на ринку. Він бере свій початок у 2003 році, коли компанія випустила на ринок широкозахватний компактор із робочою шириною 17 м.…
Машини для внесення органічних добрив пропонують вітчизняні й закордонні фірми: ТОВ «Оріхівсільмаш», Brochard, Kuhn, Strautmann, Unia Group, Metaltech, Sipma, Metal-Fach, Pronar, A-Lima-Bis й ін.
У цьому році на Полтавщині з’явилися перші дві автономні машини для поливу 360 RAIN американської компанії 360 Yield Center. Їх купили два господарства – ТОВ «Полтава-Сад» та «Рост Агро». Дана машина має суттєві переваги над круговою дощувальною.
Сівалка MATADOR MO призначена для смугового посіву культур відповідно до технології Strip-Till. Технологія смугового обробітку з одночасним посівом дає абсолютно новий погляд на організацію посівів. Конструкція агрегату базується на нових агрономічних та законодавчих тенденціях ЄС щодо мінімізації гербіцидів за рахунок механічного обробітку посівів.
Спеціалісти аграрного виробництва найефективнішим методом підвищення рівномірності розподілення рослин соняшнику по площі поля вважають впровадження вузькорядної сівби насіння. Однак науковці наголошують на тому, що ефективність застосування вузькорядної сівби може бути різною залежно від вологозабезпечення, ґрунтових і кліматичних умов у різних регіонах України
Система захисту посівів сільськогосподарських культур стала невіддільною технологічною операцією майже будь-якої технології. Однак, якщо говорити про невеликі підсобні господарства, то не кожне з них має у своєму навісний або причіпний тракторний обприскувач. Причин цьому є багато.
Агро інновації, зокрема точне землеробство може бути одним із пріоритетних завдань відбудови українського аграрного сектору і дозволить відновити виробничі обсяги швидше, ефективніше, економніше та екологічніше.
Філіп фон Хьорнігк, 1684 рік: «…Крім виняткових випадків, не можна допускати імпорту в країну товарів, які в країні у прийнятній якості… Це правило має застосовуватися навіть тоді, коли вітчизняний продукт гіршої якості, ніж імпортний, або коштує дорожче. Тому що краще переплатити за товар два пфеніги, які лишаться в країні, ніж один…
Зменшення впливу людського чинника на керування тракторами набуває максимального ефекту і незабаром стане реальністю агробізнесу

Please publish modules in offcanvas position.