- П'ятниця, 10 травня 2024 16:18

Трактори-безпілотники

Зменшення впливу людського чинника на керування тракторами набуває максимального ефекту і незабаром стане реальністю агробізнесу

- Понеділок, 16 січня 2023 10:24

Зимівля трактора: що потрібно знати

Найпростіші рекомендації щодо зимового зберігання сільськогосподарської техніки

- П'ятниця, 06 січня 2023 14:21

100-сильні універсали

У класичному сегменті МТЗ вітчизняні аграрії дедалі частіше звертають увагу на сучасні комфортні трактори

Якщо говорити про середні вітчизняні господарства, то найчастіше як флагманський трактор їх власники обирають машини потужністю від 320 до 370 к. с. Це зумовлюється як традиційним набором навісних і причіпних агрегатів, так і наявністю в цьому сегменті буквально культових моделей тракторів, таких як Case IN Magnum чи John Deere 8335

Науково обґрунтований варіант приєднання плуга до рушія, а також рекомендації для збільшення ефективності операції.

Якісно новий рівень контролю та керування даними у Magnum AFS Connect дозволяє аграріям перетворити трактор на справжню польову лабораторію, яка нагромаджує та передає широкий спектр технічних й агрономічних даних.

Нині в умовах посилення загрози глобальних кліматичних змін багато країн світу активізували зусилля щодо переходу до «Зеленого курсу». Сільське господарство також має поступово перейти до декарбонізованого виробництва. Тому дуже важливо впроваджувати сучасні технології й технічні засоби, зокрема електротрактори.

В Кременчузі почали масово випускати невеличкі вітчизняні трактори КрАСЗ 244. Базова комплектація робить можливим їх використання для обробітку невеликих полів і садів, оранки ґрунту, транспортування вантажів і багатьох інших сільгоспробіт.

- Вівторок, 20 квітня 2021 14:22

Японський трактор працює самостійно

Компанія «Янмар» (Yanmar) цього року оголосила про розгортання серійного виробництва автономних — керованих дистанційно — і роботизованих саморухомих тракторів потужністю близько 100 к. с.

- Вівторок, 06 квітня 2021 14:28

Огляд тракторів потужністю 145–250 к. с.

Розглядаємо кілька моделей найбільш багатофункціонального сегмента тракторів, які пропонують на українському ринку.

Please publish modules in offcanvas position.