Філософія переможців: компанія RAGT на Дні поля TVK Seed Agrocompany!

Філософія переможців: компанія RAGT на Дні поля TVK Seed Agrocompany!

/ Актуальні статті / Понеділок, 31 липня 2023 09:22

Український агросектор уже відвикнув від проведення масштабних днів поля. Причини тому відомі: спочатку світова пандемія Ковід-19, а потім повномасштабне вторгнення рашистів зробили неможливими масові заходи.

Тому слід особливо подякувати відомій вітчизняній агрокомпанії TVK Seed Agrocompany, котра, попри все, спромоглася таки організувати справжнє свято, на якому власну продукцію представили понад 40 компаній — виробників насіння, ЗЗР, добрив, біопрепаратів і сільгосптехніки.

Про те, що такі заходи гостро необхідні для українських аграріїв, свідчить і те, що, незважаючи на зливи, грім і блискавки, до села Ємчиха, поблизу Миронівки, що на Київщині, прибуло понад 500 гостей. Їм однаково було цікаво оглянути новинки компаній-виробників і послухати виступи учасників та поспілкуватися між собою. І в цьому ми всі маємо завдячувати незламним Збройним силам України, які зробили можливим проведення такого свята.

Варто додати, що організатор Дня поля TVK Seed Agrocompany справедливо вважають одним із найкращих виробників елітного посівного матеріалу провідних світових брендів. На 1500 гектарах площі тут вирощують у насіннєвих і товарних посівах майже десять сільгоспкультур, що дає змогу утримувати розкішну сівозміну.

Відповідно щороку TVK Seed Agrocompany виробляє для своїх замовників посівний матеріал найвищої якості. Зокрема, цього року учасники Дня поля побачили 12 сортів сої, 10 гібридів соняшнику та 7 сортів озимої пшениці. Через періодичні зливи протягом дня добратися до поля було непросто, проте організатори зробили все, щоб охочі оцінили стан посівів.

Ми вже давно співпрацюємо з TVK Seed Agrocompany, і я хочу зазначити те, як ретельно й добросовісно наші партнери ставляться як до дотримання технології вирощування, так і до виконання своїх зобов’язань. TVK Seed Agrocompany є справжнім еталоном розвитку агрокомпаній, адже, маючи відносно невелику площу обробітку, її керівництво на власному прикладі показує, як підвищити рентабельність кожного гектара, зокрема, вирощуючи елітний посівний матеріал, — розповідає керівник відділу зернових і зернобобових культур ТОВ «РАЖТ Семенс-Україна» Олег Пащенко.

Сорти й гібриди компанії RAGT із кожним роком привертають дедалі більшу увагу українських агровиробників. Причиною цього є не якийсь активний маркетинг, а, говорячи простою мовою, — бункер комбайна. У якому б регіоні України ми не були, якщо чуємо, що, скажімо, озима пшениця дає на коло понад 8 т/га, то відразу перепитуємо: це, мабуть, РЖТ Реформ чи РЖТ Мачболл? І в багатьох випадках відповідь ствердна.

 

13 14 500 501 26 2

Олег Пащенко

 

Однак озима пшениця — це лише одна з багатьох яскравих візитівок компанії RAGT, адже в Україні французька селекційна компанія представляє насіння відразу семи сільгоспкультур: озимої пшениці, озимого ріпаку, кукурудзи, соняшнику, сої, сорго та ярого ячменю. І проходять випробовування вони вже згадуваним «бункером комбайна» просто бездоганно, як і часом непростими погодними умовами.

На цьому Дні поля ми показуємо в посівах на полях TVK Seed Agrocompany низку наших сортів і гібридів. Зокрема, я раджу звернути увагу на відразу чотири нових сорти сої — РЖТ Сакуза, РЖТ Сфінкса, РЖТ Сальса та РЖТ Сателія. Також — на високоврожайний гібрид класичного соняшнику РЖТ Волльф і гібрид озимого ріпаку РЖТ Треззор, який став номер №1 за посівними площами в Україні. Це саме та селекція, якої потребують вітчизняні аграрії — стійкі, пластичні та високоадаптивні сорти й гібриди з надзвичайним потенціалом урожайності, — стверджує Олег Пащенко.

Зазначимо, що до лінійки RAGT входять 25 сортів сої, 6 із яких представлено в Україні. Торік до вже добре відомих для українських фермерів сортів РЖТ Сірелія та РЖТ Сайдіна додалися чотири новинки. Цікаво, що це все ранньостигла та середньорання соя, у якої найбільше шансів своєчасно розвинути кореневу систему, нормально відцвісти та сформувати хорошу врожайність, беручи до уваги непрості погодні умови для цієї культури в більшості регіонів України.

 

____________________

РЖТ Сірелія із вегетаційним періодом 95–100 днів (група стиглості 000, CHU 2350) — це найбільш ранній сорт у лінійці RAGT і він може забезпечити рекордну врожайність вирощування й має разючий уміст протеїну

____________________

 

Якщо говорити про РЖТ Сірелія із вегетаційним періодом 95–100 днів (група стиглості 000, CHU 2350), то завважимо, що це найбільш ранній сорт у лінійці RAGT і він може забезпечити рекордну врожайність вирощування й має разючий уміст протеїну. Не дивно, що це наразі один із найпопулярніших сортів сої в країнах ЄС. Минулої осені на Тернопільщині сорт РЖТ Сірелія посів перше місце на ділянках відомої компанії «Агропродсервіс», продемонструвавши напівфантастичний результат 48,8 ц/га.

Це надзвичайно пластичний, стійкий до вилягання та розтріскування сорт сої, вміст протеїну в якому становить 41%, а олійність — майже 21%. Гадаю, що за результатами поточного сезону РЖТ Сірелія стане одним із найпопулярніших сортів і в Україні, — вважає Олег Пащенко.

Не менш цікавим є і сорт сої РЖТ Сфінкса, котрий називають справжнім протеїновим рекордсменом із результатом 42,1%! Тривалість вегетації РЖТ Сфінкса починається зі 108 днів. Сорт має високу стійкість до посухи та найпоширеніших хвороб цієї культури, а також до осипання, вилягання та розтріскування.

13 14 500 501 27 1

Аналогічні якісні характеристики мають усі нові сорти сої RAGT, що вкрай важливо, беручи до уваги непрості кліматичні та й економічні умови вирощування цієї культури в Україні.

Гібрид озимого ріпаку РЖТ Треззор перетворився на справжню візитівку компанії RAGT, незмінно забезпечуючи високу стійкість і підсумкову врожайність. Не дивно, що площі в Україні під цим гібридом постійно зростають, адже кожен фермер прагне використовувати тільки найкраще.

Також я раджу звернути увагу на ще одну нашу новинку — гібрид озимого ріпаку РЖТ Азуріт. Генетично РЖТ Азуріт поєднує переваги швидкого весняного відновлення середньостиглих гібридів із високою врожайністю середньопізніх гібридів. Він пластичний, оптимально підходить як для ранніх, так і для пізніх посівів, відмінно витримує нестабільну зимову погоду, високотолерантний до вірусу пожовтіння турнепсу TuYV та до основних хвороб ріпаку, — розповідає експерт «РАЖТ Семенс-Україна».

І вкотре очікувано-прогнозовано показує себе на полях України ударний гібрид соняшнику від RAGT — РЖТ Волльф.

Це просто неймовірний ранньостиглий гібрид, який високу стійкість поєднує з високою врожайністю та чудовою олійністю насіння (54–56%). РЖТ Волльф має швидкий стартовий розвиток, відмінно пристосовується до наявних умов вегетації, і сьогодні його справедливо вважають одним із найкращих класичних гібридів. Власне, і досвід вирощування на полях TVK Seed Agrocompany красномовно свідчить про це, — наголошує Олег Пащенко.

13 14 500 501 27 2

Завважимо, що компанія «РАЖТ Семенс-Україна» разом зі своїми партнерами не просто пропонує якісний посівний матеріал найкращих європейських сортів і гібридів сільгоспкультур, а й надає технологічний супровід високого рівня. Адже потенціал кожного сорту чи гібрида максимально розкривається за належного догляду посівів.

Ми прагнемо, щоб кожен фермер, який посіяв наше насіння, отримав максимальну ефективність і всебічно сприяємо цьому, — наголошує Олег Пащенко.

Ми ж, подякувавши організаторам Дня поля, побажаємо компанії ТОВ «РАЖТ Семенс-Україна» і надалі забезпечувати українських аграріїв якісним посівним матеріалом. Поготів, що з кожної тонни елітного насіння, реалізованого компанією у 2022 році, 100 євро було спрямовано на потреби ЗСУ. Таким чином, уже вдалося передати понад 50 тис. євро. Це справді спільна справа і в полі, і в захисті України від окупантів!

 20 квітня 2024
Команда шеф-кухаря та ідеолога проєкту Cult Food Євгена Клопотенка презентувала оновлений збірник рекомендованих рецептур для харчування дітей у закладах освіти, який розроблено на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування, яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
Команда шеф-кухаря та ідеолога проєкту Cult Food Євгена Клопотенка презентувала оновлений збірник рекомендованих рецептур для харчування дітей у закладах освіти, який розроблено на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування, яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.
20 квітня 2024
 19 квітня 2024
Станом на 19 квітня ціни на какао встановили новий рекорд, сягнувши історичного максимуму в понад 11 тисяч доларів США за тонну.
Станом на 19 квітня ціни на какао встановили новий рекорд, сягнувши історичного максимуму в понад 11 тисяч доларів США за тонну.
19 квітня 2024
 19 квітня 2024
На поточному тижні на ринок України надійшли перші партії тепличного томату з місцевих комбінатів.
На поточному тижні на ринок України надійшли перші партії тепличного томату з місцевих комбінатів.
19 квітня 2024
 19 квітня 2024
Асоціація портів України «Укрпорт» звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо ситуації з перевезенням вантажів Дунаєм.
Асоціація портів України «Укрпорт» звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо ситуації з перевезенням вантажів Дунаєм.
19 квітня 2024
 19 квітня 2024
Станом на 19 квітня на контрольованій Україною території вже засіяно 2 млн 053,4 тис. га зернових та зернобобових культур.
Станом на 19 квітня на контрольованій Україною території вже засіяно 2 млн 053,4 тис. га зернових та зернобобових культур.
19 квітня 2024
 19 квітня 2024
Оскільки повномасштабна війна в Україні триває, сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України впроваджує ініціативу з перевірки ґрунтів у постраждалих регіонах країни на наявність токсичних металів в наслідок бомбових, ракетних або артилерійських вибухів.
Оскільки повномасштабна війна в Україні триває, сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України впроваджує ініціативу з перевірки ґрунтів у постраждалих регіонах країни на наявність токсичних металів в наслідок бомбових, ракетних або артилерійських вибухів.
19 квітня 2024

Please publish modules in offcanvas position.