Три нові серії сівалок BEDNAR для різних технологій

Три нові серії сівалок BEDNAR для різних технологій

/ Актуальні статті / Середа, 25 жовтня 2023 16:22

BEDNAR вперше представив власну сівалку одинадцять років тому. З того часу компанія зосередилася на розробці нових сівалок і технологічних рішень для зручного використання таких складних агрегатів. У 2024 році BEDNAR розширює свій асортимент моделей сівалок, призначених для посіву по різним технологіям посіву.

 

DIRECTO NO – сівалка для прямого посіву

Технологія прямого посіву є актуальною технолологією в посіві зернових та проміжних культур, особливо в регіонах, де відчувається дефіцит вологи. Основною перевагою прямого посіву є економніше використання як вологи, так і витрат на обробіток грунту та посіву. Крім того, прямий посів запобігає ерозії ґрунту та забезпечує покриття ґрунту рослинними рештками, зберігаючи вологу та знижуючи температуру поверхні грунту.

У цій категорії техніки BEDNAR представляє сівалку DIRECTO NO. Назва походить від англійського терміну для прямого посіву, «пряма сівалка». Сівалка DIRECTO NO має двокамерний бункер під тиском об’ємом 5 000 л. Також доступний під замовлення ще один додатковий висівний бункер ALFA DRILL, обємом 400 літрів. Загальна кількість трьох бункерів гарантує різні варіанти посіву – посів основної культури з одночасним внесенням добрив, посів до трьох видів насіння або можливість одночасного внесення мікрогранульованих добрив.

 

 

Гарантовний тиск сошника сівалки до 250 кг

Сівалка прямого посіву DIRECTO NO має міжряддя 16,7 см. Сошники сівалки розташовані в два ряди, щоб забезпечити їх плавне проходження через велику кількість післяжнивних решток або рослинного матеріалу. Запатентовані дискові сошники закладають насіння на однакову глибину по всій ширині агрегата та ідеально копіюють нерівності як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку. Високий тиск в 250 кг на кожен сошник сівалки гарантує рівномірне закладання насіння навіть у складних умовах.

Сівалка DIRECTO NO пропонує два варіанти внесення добрив. Добре відомий метод «насіння та добрив» означає, що насіння та добрива з окремих камер змішуються в трубопроводі, а готова «суміш» доставляється до розподільчої головки. Другий варіант – це внесення добрив за допомогою тукових дисків, які поміщають добриво під насіння.

Також сівалка має додаткове обладнання, що включає шнековий завантажувач для зручного наповнення двокамерного бункера та додаткові противаги, які збільшують вагу сівалки що гарантує збереження заданої глибини посіву та притискного тиску на сошники сівалки навіть у складних умовах.

 

MATADOR MO – сівалка для смугового посіву

Сівалка MATADOR MO призначена для одночасного смугового обробітку ґрунту, внесення добрив у профіль ґрунту та висів основної культури. MATADOR MO 6000 – сівалка з робочою шириною 6 м. Агрегат оснащений двокамерним бункером під тиском загальним об’ємом 5 000 л. Крім того, сівалка може бути оснащена висівним апратом ALFA DRILL 400 для посіву дрібного насіння або внесення мікрогранульованих добрив.

bednar 25 10 23 2

Секція смугового обробітку ґрунту складається зі стійок з долотами. Окремі долота мають надійний гідравлічний захист NON-STOP з максимальною силою розчеплення 870 кг (максимальний підйом стійок у разі зіткнення з перешкодою: 30 см). Робоча секція доліт забезпечує якісний обробіток ґрунту, руйнування ущільнених шарів та перемішування пожнивних решток із ґрунтом.

Секція має стійки ACTIVE-MIX, які можуть бути оснащені долотами 40 або 80 мм. Загалом сівалка MATADOR MO 6 000 має 16 робочих стійок розташованих у два ряди, з відстанню між ними 37,5 см. Стійки мають наконечники для внесення добрив, через які вноситься матеріал, що доставляється повітряним потоком з розподільчої головки. Одразу за стійками знаходиться робоча секція вирівнюючих дисків з гідравлічним регулюванням. Дискову вирівнюючу секцію можна використовувати як для вирівнювання ґрунту перед шинним котком так і навпаки для створення гребенів.

 

 

Великий шинний коток у два ряди

Подвійний коток на гумових колесах – це, безумовно, одна з переваг сівалок MATADOR MO. Даний коток виконаний як офсетний, тобто зі зміщенням одне колесо відносно іншого, з великою відстанню між першим і другим рядами. Така конструкція зменшує потребу в тяговому зусиллі та особливо запобігає утворенню хвиль і забиванню котка під час роботи у вологих умовах. Крім того, дворядне розташування скорочує час, необхідний для заміни колеса в разі необхідності.

bednar 25 10 23 3

Сівалка може бути оснащена висівною шиною CORSA CN з міжряддям 12,5 або 16,7 см для стандартного посіву зернових або олійних культур. CORSA CN навішується на задню триточковву навіску. Також MATADOR MO можна використовувати в поєднанні з сівалкою точного висіву, наприклад, для посіву кукурудзи чи соняшнику. У цьому випадку можна проводити розпушування ґрунту смугами з міжряддям 70 см. Ця конструкція також цікава з точки зору зниження вимог до тягового зусилля трактора, наприклад, в господарствах, які не мають достатньо потужного трактора. Міжряддя смуг 70 см можна також використовувати для посіву озимого ріпаку в два рядки по бокам від лінії закладених добрив.

 

Висока варіантивність організації посівів

Велика кількість варіантів посівів є великою перевагою сівалок MATADOR MO. Сівалка дає можливість висівати одну культуру (наприклад пшениця: чизельна стійка працює з міжряддя 37,5 см, а висів пшениці з міжряддям 12,5 або 16,7 см. Наприклад озимий ріпак: чизельна стійка працює з міжряддям 37,5 см, і висів ріпаку з міжряддям 37,5. Або посів у два рядки (приклад озимого ріпаку: чизельна стійка міжряддя 75 см, здвоєний рядок посіву ріпаку з міжряддм 25 см, при цьому відстань між здвоєними рядами складає 50 см).

Висівний апарат ALFA DRILL 400 можна використовувати для внесення мікрогранульованих добрив або наприклад для посіву сидератів на поверхню ґрунту або за допомогою висівних дисків. Сівалка також дозволяє змішувати насіння з добривами. Це система, відома як «насіння та добрива», коли відповідно насіння та добрива змішуються в розподільному трубопроводі. У цьому випадку добрива не вносяться окремо в профіль ґрунту, а вносяться разом із насінням за допомогою сошників.

 

EFECTA CM – широкозахватна сівалка великої місткості та продуктивності

Серія сівалок EFECTA CM розроблена для максимальної щоденної продуктивності з мінімальними втратами часу, необхідного для завантаження бункерів. Сівалка EFECTA CM 12000 має великий двокамерний бункер з надлишковим тиском загальним об’ємом 12 000 л. Дві окремі камери розділені у співвідношенні 50:50. Бункер працює в зчіпці з висівною шиною, що має сошники з міжряддям 16,7 см.

bednar 25 10 23 4

EFECTA CM 12000 використовує перевірену конструкцію подвійного паралелограма, вперше представлену в моделі EFECTA CE. Подвійний паралелограм означає, що кожен сошник сівалки має свій індивідуальний паралелограм. Та крім цього, на паралелограмах також кріпляться висіваючі секції. Подвійний паралелограм гарантує безпрецедентне копіювання рельєфу та підтримує задану глибину посіву по всій робочій ширині.

 

 

Широкозахватна сівалка з секцією для обробітку ґрунту

Сівалка EFECTA CM спереду перед сошниками може бути оснащена додатковою секцією для обробітку ґрунту. Дана секція може оснащуватись або PROFI дисками, спеціально сконструйованими для якісного обробітку ґрунту смужкою, або TURBO диски, які працюють в одній лінії з сошниками сівалки. TURBO диски краще підходять для посіву в мульчу або низькоякісно оброблений ґрунт, оскільки вони полегшують проникнення висівних сошників в ґрунт.

Для транспортування по дорозі сівалка складається в транспортну ширину менше 3 м. Висота сівалки EFECTA CM не перевищує 4 метри, навіть якщо вона оснащена шнековим завантажувачем. Гвинтовий завантажувач є частиною додаткового обладнання агрегата. Це зручно для швидкого і безпечного заповнення, але також може використовєуватися і для вивантаження залишків в бункері.

 

Власне програмне забезпечення для управління всіма сівалками

Усі сівалки BEDNAR мають чудове програмне забезпечення BEDNAR EASY CONTROL, розроблене власними інженерами-програмістами компанії. Програмне забезпечення забезпечує просте, прозоре та інтуїтивно зрозуміле управління окремими елементами сівалки. Сівалка може бути підключена до трактора через технологію ISOBUS або нею можна керувати за допомогою дисплея BEDNAR ISOBUS. Доступна серія дисплеїв з основними або розширеними функціями управління.

bednar 25 10 23 5

 

FARM LINK – новий мобільний додаток

Спецалісти BEDNAR розробили додаток для мобільних телефонів, який забезпечує легке та просте калібрування сівалки з мобільного телефону. Мобільний додаток має посібник, який допомагає правильно вибрати висівну котушку залежно від типу насіння/добрив, робочої швидкості та норми висіву. З’єднання сівалки з мобільним телефоном здійснюється через Wi- Fi модуль. Мобільне калібрування спершу буде доступне для сівалок OMEGA, всі інші сівалки BEDNAR будуть поступово приєднуватися до цієї технології.

 

Господарюйте в задоволення
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
BEDNAR FMT s.r.o

 18 квітня 2024
Українські виробники картоплі знову мусять знижувати ціни на свою продукцію.
Українські виробники картоплі знову мусять знижувати ціни на свою продукцію.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
Ціни на свиней забійних кондицій в Україні зміцнюються третій тиждень поспіль. Так, у ході минулих торгів котирування на ринку живця зміцнилися на 1-2 грн/кг чи у середньому на 2,2%.
Ціни на свиней забійних кондицій в Україні зміцнюються третій тиждень поспіль. Так, у ході минулих торгів котирування на ринку живця зміцнилися на 1-2 грн/кг чи у середньому на 2,2%.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
У 2024 році виробництво ріпаку в Україні може лише незначно поступитися врожаю 2023 року, склавши близько 4,3 млн тонн, що на 4% вище попередньої оцінки, проте на 7% нижче показника 2023 року.
У 2024 році виробництво ріпаку в Україні може лише незначно поступитися врожаю 2023 року, склавши близько 4,3 млн тонн, що на 4% вище попередньої оцінки, проте на 7% нижче показника 2023 року.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
Польські аграрії з організації «Польське ошукане село» у Підкарпатському воєводстві з 9-ї ранку четверга на 48 годин заблокували рух вантажівок біля ПП «Медика-Шегині» та «Корчова-Краківець» із вимогами до уряду Польщі виконати зобов'язання, зокрема, щодо надання доплат до окремих видів агропродукції.
Польські аграрії з організації «Польське ошукане село» у Підкарпатському воєводстві з 9-ї ранку четверга на 48 годин заблокували рух вантажівок біля ПП «Медика-Шегині» та «Корчова-Краківець» із вимогами до уряду Польщі виконати зобов'язання, зокрема, щодо надання доплат до окремих видів агропродукції.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
В червні поточного року має розпочатися будівництво інтермодального «сухого порту» Horonda Platform в с. Горонда Закарпатської області.
В червні поточного року має розпочатися будівництво інтермодального «сухого порту» Horonda Platform в с. Горонда Закарпатської області.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
Збитки сільського господарства через втрати ґрунтів внаслідок воєнних дій лише в Харківській області складають майже 37 мільярдів гривень.
Збитки сільського господарства через втрати ґрунтів внаслідок воєнних дій лише в Харківській області складають майже 37 мільярдів гривень.
18 квітня 2024

Please publish modules in offcanvas position.