Grupa Azoty є надійним діловим партнером із широким асортиментом продукції, готовим обслуговувати такий великий та вимогливий ринок, як Україна. Ми підтверджуватимемо свій потенціал найближчим часом, збільшуючи нашу комерційну діяльність у цьому напрямку та запроваджуючи відповідні логістичні рішення», ─ прокоментував Войцех Венґжинек, директор комерційного підрозділу Grupa Azoty S.A.
Як відзначив Володимир Хочай, директор «АП Імпорт», дистриб’юторського бізнесу Групи компаній «Агропросперіс», прямий імпорт від ключових світових постачальників ТМЦ був і залишається одним з ключових пріоритетів протягом 10 років роботи компанії на українському ринку.
Ми прагнемо розвивати стратегічне партнерство з Grupa Azoty, щоби забезпечити своєчасну та якісну роботу нашої 41 агровиробничої компанії та фермерів-партнерів по всій Україні», ─ зауважив він.
Grupa Azoty пропонує широкий асортимент азотних (таких, як КАС-32, селітра аміачна, вапняково-аміачна селітра), а також азотно-сірчаних добрив, сульфату амонію (наприклад, Салетросан), багатокомпонентних добрив під торговельними марками «Поліфоска 8» (NPK 8-24-24 (+9)) та «Поліфоска 6» (NPK 6-20-30 (+7)), особливо рекомендованих для соняшнику, ріпаку та цукрового буряку. Найближчим часом ці добрива буде збагачено мікроелементами, що дозволить розширити їх використання аграріями.
Довідково: Група компаній «Агропросперіс» є найбільшим в Україні виробником та експортером агропродукції з іноземними інвестиціями. Група має два основні бізнес-напрямки: промислове агровиробництво (понад 1 млн т на рік) та ланцюг постачань з поля до порту (дистрибуція насіння, засобів захисту рослин, мінеральних добрив; фінансування, логістика, закупівлі, продажі). Щороку Група експортує понад 3 млн т зерна на ринки 30 країн світу.