×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 88

Тетяна Рубанік: «Найголовніше для крафтовика – це знайти своїх покупців та точки продажів»

Тетяна Рубанік: «Найголовніше для крафтовика – це знайти своїх покупців та точки продажів»

/ Ідеї & тренди / Середа, 26 червня 2024 15:15

Перші в’ялені фрукти, ягоди та пастила ТМ Сетно з’явилися в 2018 році. Потім асортимент поповнився авторським мармеладом ручної роботи. Його виготовляють за власною рецептурою та не посипають цукром. Виробники назвали кондитерський витвір «марамельками». Найкраще продається полуничний мармелад у формі червоних сердечок. Влітку вони не лише виробляють солодощі, але й заготовляють завдяки шоковій заморозці фруктове пюре та сік на зиму.

Як мамине уміння робити незвичні солодощі та пастилу переросло із сімейної справи у крафтовий бізнес розповіла Агробізнесу Сьогодні власниця ТМ Сетно Тетяна Рубанік.

За її словами, у 2014 році мама Світлана зі своїм чоловіком переїхали до Ворзеля у власний будинок. Насадили там багато овочів та фруктів. Жінка почала практикувати різні способи заготівлі, не лише класичні – компоти та варення, але й робила цукати та пастилу. Купила для цієї справи домашню сушарку та багато експериментувала. Пані Світлана перепробувала сушити все: яблука, груші, гарбузи, дині, буряки, селеру, баклажани, і навіть чорну редьку, хрін та часник. Друзі родини приїздили в гості, аби спробувати незвичні цукати. На той час на ринку ще не було подібної продукції.

 

________________________

У виробників крафтових солодощів не було власної сировини у достатніх об’ємах. Ягоди та фрукти вони закуповують в оптових постачальників

________________________

 

Спочатку донька Тетяна працювала за фахом дизайнером інтер’єрів. Проте в 2016 році, через певні обставини, звільнилася із роботи. Трохи подумала, а що ж робити далі? І запропонувала мамі зробити із її кулінарних відкриттів певний бізнес.

 

setno 26 06 24 7

Світлана і Тетяна Рубанік

 

«Хоча і зараз нам якось ніяково це слово використовувати – «бізнес». Швидше називаємо це сімейною справою. Робимо як для себе. Ми сертифіковані, а продукція у нас виготовляється за стандартами. Звичайно, це не вдома на колінках. У нас є виробництво, орендуємо приміщення. Але ми разом із мамою все робили так просто, весело і спочатку жартома. Потім знайшли приміщення, яке ідеально підійшло. Підписали договір оренди. Почали робити там ремонт. Далі купували необхідне обладнання – сушарки, морозильні камери, спеціальну мийку для фруктів. Звісно, для цього потрібні немалі кошти. Ми продали бабусину квартиру на Русанівці у столиці, яка залишилася у спадок. На той час житло коштувало близько 37 тис. доларів США. Гроші поступово вкладали у виробництво. Ми віримо, що бабуся також є частиною нашої крафтової справи. За весь цей час нам з мамою довелося розібратися у багатьох речах: документи, дозволи, сертифікація, технологічні карти, фірмовий стиль, пошук постачальників та багато іншого», – розповіла Тетяна Рубанік.

________________________

Після виготовлення в’ялених фруктів та пастили залишалося багато соку. І так виникла ідея робити з нього мармелад за особливою рецептурою

________________________

 

Найперша продукція ТМ «Сетно» з’явилася в 2018 році. Це були в’ялені яблука, груші та мандарини. У виробників крафтових солодощів не було власної сировини у достатніх об’ємах. Якби мали свої сади, то це міг би бути як окремий бізнес. Ягоди та фрукти вони закуповують в оптових постачальників. Щороку ситуація по-різному складається. Спочатку був ковід, потім – повномасштабна війна. Кожен сезон сировина не є сталою. На початку червня з’являється перша полуниця, але часто її не має в достатній кількості, або ж вона занадто дорога. Пані Тетяна каже, що у цьому році були проблеми із полуницею, бо через дощі та дивну погоду, не притаманну травню та червню, її або не було взагалі, або ягода траплялася дуже неякісна.

setno 26 06 24 4

Спочатку ми робили в’ялені дольки фруктів та ягоди, також виготовляли пастилу. Потім з’явився наш фірмовий мармелад. Ідея прийшла не відразу. Після виготовлення в’ялених фруктів та пастили залишалося доволі багато соку. Почали думати, що з ним можна зробити. І так виникла ідея мармеладу ручної роботи з малини, персика та сливи, який є топовим продуктом. Найкраще продається полуничний мармелад у формі червоних сердечок як подарунковий. Ми називаємо цей продукт – «марамельками». Наш кондитерський витвір не є класичним мармеладом, адже виготовляємо його за власною рецептурою та не обсипаємо цукром. За рахунок цього продукт менш калорійний. Желатин також не використовуємо. Наші марамельки повністю веганські. Але використовуємо загущувач – це яблучний пектин. Його купуємо вже у третього виробника, бо два попередні нам не дуже підійшли. Взагалі, знайти якісного постачальника як фруктів, ягід так й інших інгредієнтів – це кропіткий процес. Тут має бути навіть везіння, і звісно, метод спроб та помилок. Тільки так народжується авторська рецептура», – поділилася власниця ТМ Сетно.

Вона також розповіла, що довелося переробили більше 20 сортів яблук, аби зрозуміти, які саме підходять найбільше. Переважна більшість яблук мають багато заліза та чорніють при термічній обробці. Зараз купують лише 2 сорти. Завдяки спеціальній технології пюре з цих яблук залишається білим, а готова продукція має привабливий вигляд.

 

________________________

Постійний пошук точок продажів – це головний біль всіх крафтових виробників

________________________

 

Проте не достатньо лише виготовити хороший продукт. Потрібно ще й знайти свого покупця, тобто продати його. Паралельно із налагодженням виробництва, пані Тетяна запустила і сайт, створила сторінку в Instagram. І тут їй дуже став у нагоді дизайнерський досвід. Фотографувала власну продукцію, робила різні постери, запустила рекламу. Поступово у ТМ Сетно з’явилися перші клієнти, а далі крамнички та кафешки зацікавилися крафтовими солодощами.

setno 26 06 24 5

Коли випадала нагода виробники активно брали участь у різних гастрономічних фестивалях. На одній із таких подій зустріли людей, які їх познайомили із менеджерами Сільпо. Так почалася співпраця із цією торгівельною мережею. Зараз продукція Сетно представлена там у рамках Лавки традицій. Потім й інші торгівельні мережі почали співпрацю із цим виробником: Еко-Лавка, Фора, а зараз заходять і в Goodwine. А ще постійно з’являють маленькі крамнички, які теж цікавляться оригінальною продукцією.

Спочатку мама із донькою робили все самостійно. Коли ж налагодили виробництво, то залучили до співпраці й співробітників. Процес виготовлення крафтових солодощів набирав обертів. Проте після 24 лютого 2022 року довелося на пів року все поставити на паузу. Майже всі наймані працівники виїхали за кордон. Пані Тетяна зі своїм чоловік Маттео Тальяні також поїхали на кілька місяців до його батьків в Італію. Коли повернулися восени 2022, то довелося відновлювати діяльність практично з нуля і власними силами: мати, донька та її чоловік. Потім до них приєдналася ще одна жінка – подруга родини.

setno 26 06 24 3

 

________________________

Марамельки зберігаються лише 2 місяці, тому виробники виготовляють продукцію невеликими обсягами, але часто

________________________

 

Цікаво, що всі українки знають італійську мову, тому складнощів у спілкування не виникає, каже пані Тетяна. Вона додає, що її чоловік поки що не спілкується українською, але вже знає багато українських слів. Наразі працюють в чотирьох, але планують взяти на виробництво нових співробітників. Адже з кожним роком обсяги крафтової продукції збільшуються. З’являють нові покупці та точки збуту, тому потрібно розширюватися і залучати додаткових людей до виробничого процесу. Власники ТМ Сетно хочуть, щоб майбутні співробітники були не з кулінарною освітою, але сумлінні та охайні. Адже всьому можна навчитися, головне бути гарною господинею.

setno 26 06 24 1

Оскільки марамельки зберігаються лише 2 місяці, то виробники виготовляють продукцію невеликими обсягами, але часто. На виготовлення однієї партії потрібно кілька дні. Влітку продукція продається гірше, бо люди більше купують свіжі ягоди та фрукти. А в холодну пору року на марамельки спостерігається більший попит. Природно, що виникає питання, а де ж виробники беруть сировину взимку, коли не має свіжих ягід та фруктів. Власниця виробництва пояснює, що головний секрет тут в шоковій заморозці.

 

________________________

Завдяки шоковій заморозці сік зберігає властивості та смак свіжо-видавленого

________________________

 

2-3 дні виготовляється одна партія мармеладу. Спочатку він має полежати у формах, потім виймаємо і ще 2 доби продукт підсихає. Так само кілька днів потрібно на виготовлення пастили. Сушимо її 2-3 доби при низькій температурі. У сезон ми не лише виробляємо готову продукцію, але й заготовляємо сировину – фруктове пюре та сік. Відразу їх піддаємо шоковій заморозці. Це таке спеціальне обладнання, морозильна камера, яка за кілька годин заморожує сировину. Потім переміщуємо її у звичайні морозильні камери і зберігаємо скільки нам потрібно. Завдяки шоковій заморозці сік після розморозки зберігає властивості та смак свіжо-видавленого. Саме тому ми не маємо проблем із сировиною навіть у грудні», – пояснила Тетяна Рубанік.

setno 26 06 24 2

Власниця ТМ Сетно зізналася, що попри складнощі військового часу та вимушену паузу в 2022, вдалося за останні роки вийти на собівартість і навіть трохи заробляти на крафтових солодощах. Загалом вже задоволені діяльність, тому планують збільшувати обсяги виробництва та розширювати точки продажів. Поки що орієнтуються на внутрішній ринок. Через кілька років спробують експортувати. Власниця крафтового виробництва впевнена, якщо все правильно зробити і без зайвого поспіху, то експорт – це тільки питання часу.

 

Тетяна Ковальчук

 

 24 липня 2024
У 2024 році урожай культур ранньої групи сягне близько 27 млн тонн.
У 2024 році урожай культур ранньої групи сягне близько 27 млн тонн.
24 липня 2024
 24 липня 2024
Експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2024 року збільшився проти минулорічних показників за відповідний період у 11847 млн дол. США на 5% і склав 12451 млн дол. США.
Експорт агропродовольчої продукції у січні-червні 2024 року збільшився проти минулорічних показників за відповідний період у 11847 млн дол. США на 5% і склав 12451 млн дол. США.
24 липня 2024
 24 липня 2024
За шість місяців 2024 року виробництво пива в Україні досягло 67,9 млн дал, що становить 104,2% до виробництва за аналогічний період минулого року.
За шість місяців 2024 року виробництво пива в Україні досягло 67,9 млн дал, що становить 104,2% до виробництва за аналогічний період минулого року.
24 липня 2024
 24 липня 2024
У червні 2024 року волинська компанія «Шанс Вік» офіційно презентувала власний бренд органічного чаю Travka. До того компанія 10 років займалася заготівлею та експортом дикорослих трав і ягід.
У червні 2024 року волинська компанія «Шанс Вік» офіційно презентувала власний бренд органічного чаю Travka. До того компанія 10 років займалася заготівлею та експортом дикорослих трав і ягід.
24 липня 2024
 23 липня 2024
Закупівельні ціни на ріпак в Україні протягом тижня виросли на 1000-1300 грн/т до 23000-23500 грн/т або 485-500 $/т з доставкою до портів Чорного моря на тлі стримування продажів виробниками та низької урожайності, що може скоротити експорт в новому сезоні.
Закупівельні ціни на ріпак в Україні протягом тижня виросли на 1000-1300 грн/т до 23000-23500 грн/т або 485-500 $/т з доставкою до портів Чорного моря на тлі стримування продажів виробниками та низької урожайності, що може скоротити експорт в новому сезоні.
23 липня 2024
 23 липня 2024
У податковому комітеті Верховної Ради України створено робочу групу, яка має розробити законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для сільгосптехніки.
У податковому комітеті Верховної Ради України створено робочу групу, яка має розробити законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для сільгосптехніки.
23 липня 2024

Please publish modules in offcanvas position.