×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 88

Новий осередок підтримки аграріїв відкрито

/ Механізація АПК / П'ятниця, 17 липня 2015 14:43
Дмитро РАДІОНОВ, спеціально для "АС"
29 травня. Ранок. Холодний вітер в’яло гонить сірі хмари над Чернігівщиною. Падаючи, дощові краплі розбиваються об сталевий капот трактора Axion 940, дійсно сталеві м’язи якого стали ще помітнішими під дощем. Навколо тиша. Аж раптом її розриває сильна та динамічна музика від чотирьох скрипок у тендітних руках чарівних дівчат, які на всю округу оповіщають про відкриття нового регіонального центру офіційного дилера CLAAS, компанії «Агротехсоюз».

 

«Дощ — це, певно, до грошей», — цими словами директор «Агротехсоюзу» Іван Дергалюк розпочав церемонію з відкриття нового дилерського центру, який розташований на перехресті трас Кіпті-Глухів (М02) і Чернігів-Прилуки (Р67), у селі Вертіївка (Ніжинський район Чернігівської області). «Дощ — до грошей», це і справді так, адже тепер всі навколишні сільгоспвиробники мають не тільки доступ до надійної та високотехнологічної техніки CLAAS чи високоякісної продукції від компаній Lemken і Horsch, а й забезпечені професійним сервісом і оригінальними запчастинами, без чого не обійтися при використанні таких машин.
 
«Центр є надсучасним. Він наближує Європу до нас, а нас до Європи. Тут надаються сучасний сервіс і технології, які дадуть вам (сільгоспвиробникам) можливість збільшувати свої врожаї та прибутки», — зазначив співзасновник «Агротехсоюзу» Олександр Гуцол. Його словам важко не повірити, адже ми на свої очі змогли пересвідчитися у широкому потенціалі центру. Так, доверху заповнений великий склад запчастин регулярно оновлює свої полиці. А в технічній майстерні працюють спеціалісти, які завдяки своїм кращим діагностичним та ремонтним інструментам швидко «поставлять на ноги» будь-яку машину.
 
На заході також присутні представники компаній виробників. Так, представник відділу корпоративного маркетингу концерну CLAAS Гаральд Катцендорн, звертаючись до запрошених аграріїв, сказав: «Останні 20 років ми інвестували з тим, щоб наша продукція вам підходила. Зараз ми сміливо можемо стверджувати, що вона повністю відповідає вашим вимогам. Наступним кроком є розвиток сервісних і дилерських центрів. Захід доводить, що ми обрали правильну стратегію. Цей сервісний центр може стояти в будь-якій країні світу, і він усюди буде на висоті». До його слів долучилися й генеральний директор компанії Lemken-Україна Артем Калашнік, який звернув увагу на те, що «Агротехсоюз» є надійним партнером як для виробників техніки, так і для аграріїв, а також представник компанії Horsch Сергій Осадчий, який від щирого серця привітав «Агротехсоюз» та сільгоспвиробників, яким він побажав великих врожаїв і гарних цін на їхню продукцію.
 
Лунає урочисте оголошення: новий дилерський центр відкрито! Що ж, матимемо сподівання на те, що він упродовж наступних років буде надійним осередком підтримки аграріїв.
 
Коментарі
 
Володимир ТАРАСЕНКОголовний агроном СТОВ «Перемога» (Лебединський р-н, Сумщина)
- З «Агротехсоюзом» ми працюємо не так давно, однак уже встигли придбати 12-метрову жатку для соняшнику на комбайн CLAAS Tucano 440, який ефективно працює у нас другий сезон. А сьогодні хочемо купити в них дискову борону Horsh Jocker. Купувати техніку будемо в «Агротехсоюзі», тому що це надійна компанія, яка надає гарний сервіс. Ремонт робиться як належить: швидко та професійно.
 
 
Сергій ГИРЕНКО, голова ФГ «Гиренко С О» (с. Калинівське Липоводолинський р-н, Сумщина)
- У нас є техніка від «Агротехсоюзу», з яким ми працюємо три роки. Співпрацею з ними ми повністю задоволені, особливо сервісом. Так, наприклад, коли був потрібен ремонт нашого трактора CLAAS Axion 850, який у нас працює три роки, працівники «Агротехсоюзу» швидко та якісно все полагодили та в короткі строки знайшли всі необхідні запчастини. Ми знаємо, що їм можна зателефонувати у будь-який час, і вони зроблять все від них залежне. Ми довіряємо один одному, і це головне.

 23 лютого 2026
Компанія Villa Milk (Вінницька область) розширила лінійку твердих сирів.
Компанія Villa Milk (Вінницька область) розширила лінійку твердих сирів.
23 лютого 2026
 23 лютого 2026
Держенергоефективності офіційно запустило реєстр біометану – державну цифрову систему обліку, верифікації та підтвердження походження відновлюваного газу.
Держенергоефективності офіційно запустило реєстр біометану – державну цифрову систему обліку, верифікації та підтвердження походження відновлюваного газу.
23 лютого 2026
 23 лютого 2026
Український горох втрачає позиції одразу на двох ключових ринках збуту: Індія, яка ще торік була серед найбільших імпортерів, відновила мито й фактично закрила свій ринок, тоді як Туреччина переорієнтувалася на дешевшу російську продукцію.
Український горох втрачає позиції одразу на двох ключових ринках збуту: Індія, яка ще торік була серед найбільших імпортерів, відновила мито й фактично закрила свій ринок, тоді як Туреччина переорієнтувалася на дешевшу російську продукцію.
23 лютого 2026
 23 лютого 2026
Змінюємо підхід до передпосівної підготовки! На Sugar World 2026 про "комфорт" для цукрового буряка говоритиме Назар Зайдовий, НФМ АГРО
Змінюємо підхід до передпосівної підготовки! На Sugar World 2026 про "комфорт" для цукрового буряка говоритиме Назар Зайдовий, НФМ АГРО
23 лютого 2026
 23 лютого 2026
Компанія «НІБУЛОН» розпочала новий етап своєї ініціативи з гуманітарного розмінування, підписавши угоду про фінансування на суму 7,8 млн євро з німецькою організацією DEG Impulse gGmbH у межах програми develoPPP. Цей етап партнерства зосереджений на морському та внутрішньому водному розмінуванні – критично важливому напрямі для забезпечення продовольчої безпеки, відновлення аграрного сектору та логістичної стійкості півдня України.
Компанія «НІБУЛОН» розпочала новий етап своєї ініціативи з гуманітарного розмінування, підписавши угоду про фінансування на суму 7,8 млн євро з німецькою організацією DEG Impulse gGmbH у межах програми develoPPP. Цей етап партнерства зосереджений на морському та внутрішньому водному розмінуванні – критично важливому напрямі для забезпечення ...
23 лютого 2026
 23 лютого 2026
Рентабельність українських борошномелів наразі становить 3%, і це високе досягнення.
Рентабельність українських борошномелів наразі становить 3%, і це високе досягнення.
23 лютого 2026

Please publish modules in offcanvas position.