IV Конференція «ПроАгро» КОМБІКОРМИ. ЕФЕКТИВНЕ ТВАРИННИЦТВО

IV Конференція «ПроАгро» КОМБІКОРМИ. ЕФЕКТИВНЕ ТВАРИННИЦТВО

/ Подія / П'ятниця, 29 березня 2019 11:48

Інформаційно-аналітична компанія "ПроАгро Груп" спільно з Українською асоціацією виробників та переробників сої провели 22 березня конференцію "Комбікорми. Ефективне тваринництво".

Впродовж останніх років в Україні збільшується поголів'я птиці, а от кількість свиней та ВРХ продовжує лишатися незначною. Звісно, така тенденція впливає і на розвиток ринку комбікормів, найбільшу частку якого займають корми для птиці.

Виробникам комбікормів потрібно докласти зусиль, аби бути конкурентоспроможними на ринку, а покупцям продукції необхідно бути уважним у виборі надійного постачальника продукції та навчитись розрізняти численні фальсифікати і недоброякісний товар, адже на ринку присутня велика пропозиція комбікормів, а от як обрати його правильно без шкоди для здоров’я тварин, а в подальшому людей?

nov 29 03 2019 proagro 7

Для того щоб звести усіх учасників цього сегменту і допомогти розібратися у важливих питаннях годівлі тварин та птиці, Інформаційно-аналітична компанія "ПроАгро Груп" спільно з Українською асоціацією виробників та переробників сої провели 22 березня конференцію "Комбікорми. Ефективне тваринництво", яка зібрала спікерів-практиків, котрі представляли провідних виробників комбікормів, спеціалізованих лабораторій, розробників спеціального устаткування для виробництва та упаковки продукції, наукових спеціалістів та фахівців цього напряму, а також представники компаній, які використовують комбікорми. Варто зазначити, що у конференції брали участь також іноземні компанії та науковці.

nov 29 03 2019 proagro 6

Відкрили конференцію вітальним словом та прокоментували теперішню ситуацію на ринку комбікормів Леонід Козаченко і Віктор Шеремета.

Президент «Української асоціації виробників та переробників сої» Віктор Тимченко виступив модератором першої панелі «Проблеми та основні засади сталого розвитку кормовиробництва та кормоспоживання в Україні».

Вадим Шиян, голова Міжрегіонального союзу птахівників та кормовиробників України, розповів про можливості підвищення конкурентоспроможності та розширення ринків збуту продукції через професійні галузеві асоціації. Його виступ став цікавим через практичні кейси, завдяки яким, за його словами, було отримано конкретні результати. Партнерська програма AGROPORT, запроваджена в спілці, забезпечила організацію системи взаємовигідних умов для учасників ринку через «Угоду про співробітництво», програму якості, взаємні знижки на продукцію та преференції, що збільшили оборот між учасниками ринку. Приріст об’ємів продажів показав себе на 10 %.

nov 29 03 2019 proagro 3

Про досвід ефективності використання комбікормів у птахівництві та тваринництві розповів Вісхан Ісламов, директор ІЗЮМСЬКОГО КХП. Він вважає, що битву в конкуренції можна виграти лише ціною якості своєї продукції, секрет якої залежить від багатьох складових. Наявність власної лабораторії дозволяє стандартизувати продукцію, що представляє усі види комбікормів. Маючи нагоду висловитись перед представниками влади, Вісхан Ісламов повідомив, що питання якості продукції і недоброчесної конкуренції дуже гостре, адже державні контрольні органи не функціонують, тому виробників комбікормів багато, різної якості, яку споживачі ще не вміють правильно розрізняти. Варто пам’ятати, що якісний комбікорм малі підприємства виготовити технічно не мають можливості, і щоб вберегтися від неприємних наслідків, слід звертатися до відомих та перевірених виробників. Віктор Шеремета, своєю чергою, подякував директору ІЗЮМСЬКОГО КХП за ефективну роботу і збереження функціонування державного підприємства.

У ході виступів спікери обговорювали питання стосовно ефективності виробництва і споживання комбікормів, зупинялися над питаннями забезпечення їх якості, роз’яснювали законодавчі нормативи та можливості їхньої відповідності на практиці. І, звісно ж, не оминули питання залучення та впровадження нових технологій у цю сферу.

nov 29 03 2019 proagro 1

Дуже цікавими видалися виступи представників відомих європейських компаній, які викликали різні дискусійні питання в учасників конференції. Так, Павел Лангер, представник компанії FARMET (ЧЕХІЯ), представив інноваційні технології переробки сільгосппродукції з метою використання її у годівлі тварин і птиці. Ознайомивши присутніх із технічним оснащенням компанії та її послугами, цікаво було дізнатися про технології, що дозволяють здійснювати переробку без застосування гексану.

Курт Лундквіст, технічний директор Bioproton Europe oy (Фінляндія), представив найсучаснішу розробку компанії – препарат «Натузим», назвавши її ензимна партія у симфонії корму. Високоактивний Мультиферментний препарат преміум-класу, розроблений для бройлерів, несучок, качок, свиней, жуйних тварин і аквакультури. Має широкий діапазон pH, довгострокову і термічну стабільність зі збереженням високого рівня активностей.

nov 29 03 2019 proagro 2

Ярослав Бардин, директор «УКРСОРГО» представив сорго як культуру майбутнього в кормовиробництві, адже вміст білка у ній більший, ніж у кукурудзи, кормові властивості подібні до останньої, характеризується високою засвоюваністю поживних речовин та немає несприятливих для засвоєння чинників.

Генеральний директор Центру підвищення ефективності в тваринництві, Микола Бабенко розповів про 8 млрд грн перевитрат в українському свинарстві за минулий рік – звідки і що робити цього року. Серед головних перевитрат він виділив наступні: монополізація ринку кормів та ветпрепаратів, нав’язування закупок асоціаціями, корупція, відкати, відсутність контролю та обліку собівартості, помилки у складанні раціонів, застарілі методики складання раціонів, фальсифікація кормів, кормових добавок та ветпрепаратів, технологічні помилки. Також Микола Бабенко розповів про автоматизовану систему PigCentre – першу програму, що рахує собівартість свинини в реальному часі та містить у собі: технологічний + управлінський обліки, різні права доступу для користувачів, автоматизація звітності та полегшення аналітики для власника і спеціалістів, порівняння план/факту роботи ферми.

nov 29 03 2019 proagro 4

Леонід Подобєд, професор, зав. відділом годівлі тварин Інституту тваринництва НААН України, наголосив на економічній обґрунтованості принципів формування компонентного складу комбікормів для ефективної годівлі тварин. На сьогодні відомо 42 постачальники преміксів. Встановлено 44 показники для ситості тварин, власноруч забезпечити збалансувати харчування нереально. Європа зрозуміла, що потрібно використовувати поживні концентрати. Й успішно їх оброблена тостована експандована повножирова виробляє, застосовує і експортує по всьому світі, навіть у Китай.

Про поживність у харчуванні висловилась і Валентина Ружицька, представник АРНІКА ФІД, яка розповіла про продукцію їхньої компанії -- сою тостовану, експандовану, повножирову, зазначивши, що сьогодні це є найрентабільнішою білковою сировиною у годівлі тварин та птиці. Після наведення багатьох цифр і прикладів Валентина дала насамкінець важливу пораду для учасників конференції: "Робіть у своїх господарствах власні дослідження і тестування, та порівнюйте результат, який не примусить довго на себе чекати".

nov 29 03 2019 proagro 5

Велику увагу та зацікавленість колег до свого виступу «Нові підходи в годівлі птахів – від здорового кишківника до скаралупної залози і якості шкаралупи» привернув Пітер Сурай, доктор біологічних наук, який викладає в університетах Великобританії та Угорщини.

Володимир Отченашко, професор кафедри годівлі тварин та технології кормів НУБІП, у своїй доповіді «Живі дріжджі у годівлі тварин: традиції та інновації» роз’яснив основні положення теорії адекватного живлення та обґрунтував критерії відповідності мікробіологічних препаратів групі пробіотиків. Також професор окремо звернув увагу на основні положення з безпеки використання пробіотиків. Доповідач проаналізував та зазначив переваги використання пробіотику EnzActive виробництва ПрАТ «Компанія Ензим» Україна, який призначений для додавання в основний раціон телят, корів у перед- та лактаційний періоди, для нормалізації рубцевої мікрофлори, профілактики виникнення ацидозів, покращення розщеплення клітковини корму; курчат-бройлерів та несучок для профілактики інфікування кишківника патогенними організмами і нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Окрім почутих цікавих тез і обговорень виробників комбікормів, їх споживачів і представників суміжних галузей під час конференції було розіграно сертифікати від партнерів «ПроАгро Груп»: журналів «Корми та факти» -- річна підписка на журнал, «Агробізнес Сьогодні» -- піврічна підписка на газету і сертифікат на лабораторне обстеження на вміст мікотоксінів від компанії Біосенс. «ПроАгро» вітає щасливих переможців та запрошує до наступних зустрічей!

 

 18 квітня 2024
Українські виробники картоплі знову мусять знижувати ціни на свою продукцію.
Українські виробники картоплі знову мусять знижувати ціни на свою продукцію.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
Ціни на свиней забійних кондицій в Україні зміцнюються третій тиждень поспіль. Так, у ході минулих торгів котирування на ринку живця зміцнилися на 1-2 грн/кг чи у середньому на 2,2%.
Ціни на свиней забійних кондицій в Україні зміцнюються третій тиждень поспіль. Так, у ході минулих торгів котирування на ринку живця зміцнилися на 1-2 грн/кг чи у середньому на 2,2%.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
У 2024 році виробництво ріпаку в Україні може лише незначно поступитися врожаю 2023 року, склавши близько 4,3 млн тонн, що на 4% вище попередньої оцінки, проте на 7% нижче показника 2023 року.
У 2024 році виробництво ріпаку в Україні може лише незначно поступитися врожаю 2023 року, склавши близько 4,3 млн тонн, що на 4% вище попередньої оцінки, проте на 7% нижче показника 2023 року.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
Польські аграрії з організації «Польське ошукане село» у Підкарпатському воєводстві з 9-ї ранку четверга на 48 годин заблокували рух вантажівок біля ПП «Медика-Шегині» та «Корчова-Краківець» із вимогами до уряду Польщі виконати зобов'язання, зокрема, щодо надання доплат до окремих видів агропродукції.
Польські аграрії з організації «Польське ошукане село» у Підкарпатському воєводстві з 9-ї ранку четверга на 48 годин заблокували рух вантажівок біля ПП «Медика-Шегині» та «Корчова-Краківець» із вимогами до уряду Польщі виконати зобов'язання, зокрема, щодо надання доплат до окремих видів агропродукції.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
В червні поточного року має розпочатися будівництво інтермодального «сухого порту» Horonda Platform в с. Горонда Закарпатської області.
В червні поточного року має розпочатися будівництво інтермодального «сухого порту» Horonda Platform в с. Горонда Закарпатської області.
18 квітня 2024
 18 квітня 2024
Збитки сільського господарства через втрати ґрунтів внаслідок воєнних дій лише в Харківській області складають майже 37 мільярдів гривень.
Збитки сільського господарства через втрати ґрунтів внаслідок воєнних дій лише в Харківській області складають майже 37 мільярдів гривень.
18 квітня 2024

Please publish modules in offcanvas position.